Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Slavi каза:

Знам, че са трициклични. Редактора на тела ми го промени. Дори знам и кои влизат в тази група - лексотан, диазепам и други, които се отпускат със зелена рецепта.

 

Емануела никога не е била искрена в харесването си нито към Преса, нито към Галош. Цецо разкри някои от изцепките и към по големите, както и за номерата които въртяла, за да пее по напред на концертите. А още колко не е разкрил на нас, но вероятно е казал на Преслава. Аз ако бях на мястото на Преса щях да кажа, че жанра се срамува от такива утайки като Емануела. Тя беше твърде мила... 

 

За чалгата нещата вече опират само до това да имаш голям хит в клубове5е. Не останаха друго, за което да се борят. Нямат масовото одобрение на народа.

Знаеш ти...:1000(29): Диазепам, Ривотрил, Лексотан и подобните им са от групата на бензодиазепините, която е съвсем различна от трицикличните. Те се водят "наркотични лекарства", докато вторите са с нормална рецепта и са просто антидепресанти, но много старо поколение.

На мен ми е ясно, че Емануела е простакеса и боклук. Доказа го в интервютата си относно бившите й мъже... Осъзнавам, че си е премълчавала какво реално мисли за колежките си.

И тук стигаме до нещо, което ти каза по-рано. Какво вижда публиката.. Аудиторията, дето не следи всичко в задкулисни детайли, вижда, че Емануела е добронамерена към колежките си, прави им комплименти, а най-голямата звезда в жанра, от която се очаква да покаже класа и положение "над нещата", застава в национален ефир и се обявява против нея. Нито е колегиално, нито е професионално. Показва предателство и омраза пред обществото.

Разбираш ли? Когато спориш за нещо, привеждаш от 9 кладенеца аргументи. След малко сменяме спора и с твоите предни аргументи по твоята глава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То е ясно, че и двете са боклуци. Ма и тебе да те ебе некой пияндура, да се биете по дискотеките, те заебе пред олтара. Ми няма да останеш нормален човек.

Проблема е, че много често го показват в национален ефир. И не е само Преслава. И Алисия, и тия педали до един всичките. Виж ги само: Бони, Цецо, коя друга отрепка беше говорила.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото е толкова слабо че песните на Галена и Преслава и да са на нивото на "Дай ми любов" и "Пада звезда", пак ще са топ 2.

Единствената конкуренция.💋

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , TSARvul каза:

Знаеш ти...:1000(29): Диазепам, Ривотрил, Лексотан и подобните им са от групата на бензодиазепините, която е съвсем различна от трицикличните. Те се водят "наркотични лекарства", докато вторите са с нормална рецепта и са просто антидепресанти, но много старо поколение.

На мен ми е ясно, че Емануела е простакеса и боклук. Доказа го в интервютата си относно бившите й мъже... Осъзнавам, че си е премълчавала какво реално мисли за колежките си.

И тук стигаме до нещо, което ти каза по-рано. Какво вижда публиката.. Аудиторията, дето не следи всичко в задкулисни детайли, вижда, че Емануела е добронамерена към колежките си, прави им комплименти, а най-голямата звезда в жанра, от която се очаква да покаже класа и положение "над нещата", застава в национален ефир и се обявява против нея. Нито е колегиално, нито е професионално. Показва предателство и омраза пред обществото.

Разбираш ли? Когато спориш за нещо, привеждаш от 9 кладенеца аргументи. След малко сменяме спора и с твоите предни аргументи по твоята глава.

Обаче аудиторията, която не следи всичко, която всъщност е масовата аудитория, няма да гледа интервютата на Емануела, в които се мазни на тази или онази. До тази аудитория стигат новите им хитове и скандалите от жълтата преса. Тази аудитория е попаднала на десетки новини за Емануела и Динев, но на дали е попаднала на интерюто на Ема след концерта на планета, в което реди суперлативи за колежката си. Тоест до масовата аудитория изобщо няма да стигне  уж добронамерената Емануела. Емануела никога е нямала имидж да добронамерена или добросъвестна жена. Казусите и със сума и мъже, дори текстовете и на песните и са изградили един не особено позитивен имидж в обществото. 

Масовата аудитория вижда, че Преслава е излязла като коментатор да защити Цецо. Това е акцента. Останалото са си наши интерпретации. Евала на Преслава за тази и постъпка. Писнало ми е в чалгата всички да се правят на мили и хрисими пред обществото, а после зад гърба си да изливат тонове мръсотия. 

Отново казвам, че за да има Преслава негативно отношение към Емануела, вероятно втората си е позволявала коментари през Цецо, които после са стигали до самата Преслава. Не харесвам Цецо, но харесвам това, че Преслава беше с ясна позиция. Нещо, което не може да се каже за повечето чалгаджийки. 

 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

Лятото е толкова слабо че песните на Галена и Преслава и да са на нивото на "Дай ми любов" и "Пада звезда", пак ще са топ 2.

Единствената конкуренция.💋

Стига бе, хора. Тръгвай си, Добре ли си, Не ме занимавай са песни, които имат живот поне още 2-3 месеца. Та те са си летни хитове. 

На Галин и Азис парчетата също се котират, макар и да не са със заявка за мегахитове. 

Тази година няма от какво да се оплачем почти. Основното, което липсва е успешни експерименти. 

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Представяте ли си след години Александър да се влюби в Паола? 

Ромео и Жулиета ще ни се струва като весело, следобедно четиво пред такъв развой на събитията. :) 

 

Вече си представям дуета на GALENA & PREALAVA - SVATYA MI E VRAG OTDAVNA / Галена и Преслава - Сватя ми е враг отдавна, 2036

Музика и Аранжимент: няма

Текст: псувни и кълнене до дупка.

Редактирано от retr0
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Купих ти сърце :D  :D :D  

Така по ми харесва, иначе не слушам много Ариана Грандова

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kriminal каза:

Така по ми харесва, иначе не слушам много Ариана Грандова

Аз понеже си харесвам нашата и миналата година ми беше една от любимите, чак се учудих, че и на мен така ми допада Арианската, което пък ме подсети за най-якия дует от миналата година и си го пуснах. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва че Емануела е боклук и е коментирала е факт. Но няма как да сме сигурни дали е било за Преслава, второ дали дори да е било гейчето е казало истината. И понеже е толкова коректна затова на рождения й ден, човек можеше да хване СПИН от въздуха. Нямаше нито една колежка или колега. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти се разписа с втора силна песен за годината. Жалко, че не е излязла преди Болка моя. Впредвид краткия период между двете, по скоро си мисля, че просто Ганев им е дал сходни песни, отколкото че Тоти си е поръчала Болка моя 2.

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

 Нямаше нито една колежка или колега. 

Не мислиш ли, че колегите й имат участия? Тука изкарвате Преслава все едно никой не дружи със нея.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Тва че Емануела е боклук и е коментирала е факт. Но няма как да сме сигурни дали е било за Преслава, второ дали дори да е било гейчето е казало истината. И понеже е толкова коректна затова на рождения й ден, човек можеше да хване СПИН от въздуха. Нямаше нито една колежка или колега. 

Днес те харесвам. За трети път показваш неприязма си към Пресли. Явно предстоящото ти клубно дефиле около Галена ти действа като антиПрес. 

А за момент умничката ти главица да бе помислила, че Преслава съвсем целенасочено не потдържа близки отношения с колежки. Малко ли помия се изля по нея в момента, в който беше заобиколена от приятели колеги. През годините доста колежки се опитаха да я въвлекат в скандали и драми. Дори го изпя преди годино - Пази се от приятелки. Глория да не би да кани някоя от кукумявките на рожденните си дни. Колкото по далеч от тези среди, толкова по добре. Умните го знаят. Деса от глупави приятелства се докара на това дереже. 

И стига си повтаряла като папагал квото прочетеш. Някой по назад свърза Цецо със спин и ти вече през 3 поста го напомняш като развалена радио станция... 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Не мислиш ли, че колегите й имат участия? Тука изкарвате Преслава все едно никой не дружи със нея.

Възможно е и това. Няма как да знам, но предишните пъти не е било така. Виж й останалите рождени дни: На Анелия, на Деса, дори на Коцето. Винаги е някъф празник. Всички са там и изглеждат супер радостни:) Но както казахме, няма как да разберем, а и не е толкова важно. Целия спор беше, че нито едната не извлече позитиви от брадъра и моето лично мнение е, че нямат място там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kriminal каза:

Не мислиш ли, че колегите й имат участия? Тука изкарвате Преслава все едно никой не дружи със нея.

Ама за какво и е да дружи. След 16 години на трона е разбрала, че такива приятелства са невъзможни, особено като искат короната от главата и. 

Едни добри колегиални отношения на здравей/здрасти са напълно достатъчни. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали Преслава не иска да ги дружи или те нея, но в новия инстаграм единствената колежка която е последвала е Ивелина Колева.:3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не знам дали Преслава не иска да ги дружи или те нея, но в новия инстаграм единствената колежка която е последвала е Ивелина Колева.:3fdb8960598fa63e:

Което пак подсказва това, което твърдя в предишния пост. Всъщност е нормално по големите звезди да странят от масовката. Преси вече спазва световните стандарти за звезда. :shifty:

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не знам дали Преслава не иска да ги дружи или те нея, но в новия инстаграм единствената колежка която е последвала е Ивелина Колева.:3fdb8960598fa63e:

То няма й смисъл, ей сега ще дойде ФикЛена и този инстаграм ще иде при предишните :D Може и затова.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Не знам дали Преслава не иска да ги дружи или те нея, но в новия инстаграм единствената колежка която е последвала е Ивелина Колева.:3fdb8960598fa63e:

Андреа и Ваня са тези които аз следвам и следват Преслава, а сигурно са повече. Ваня чак последва хаштага #preslava_new

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Venci каза:

Вече и Есил не е в редиците на Пайнер. 

Защо? Космически голяма загуба за Пайнер, загубиха една сингър/мюзишън/сонгурайтър/фешън дизайнър с верифициран инстаграм и тотално реални последователи :(

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Защо? Космически голяма загуба за Пайнер, загубиха една сингър/мюзишън/сонгурайтър/фешън дизайнър с верифициран инстаграм и тотално реални последователи :(

Причината на повечето напуснали. Клубовете не ги щат и се чудят кой да им е виновен. И естествено виновен бил Пайнера, че лансирал новите имена. Оправдания на иначе добри певици, но им липсва хъс да са дори сред топ 20...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам за Есил - експериментатор беше, а жанрът има крещяща нужда от по-различно звучащи песни. Но явно модната марка върви добре и вече не й се занимава с музика. Жалко.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...