Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Бутилка е ок, то и Скоро не беше лоша, но тази беше най от всички. Нищо, те песните на пук на нея стават хитове и слава Богу!

03:56

Невероятно пищене на микрофона и последващ прием на "По моята кожа" ❤️

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не знам мило, беше заета да клипира "Бутилка" и "Скоро".

За скоро нито лоша дума да не съм чул! Прекрасна песен с прекрасно настроение. 😍😍😍

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

WindWalkerMonk 

Липсват ли ти времената, когато двете топ коври бяха best friends forever? :( 

 

 

Да, ама те скоро пак ще са си приятелки.  Нали са близначки!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.07.2019 г. от 15:50, Slavi каза:

🤣Kakво ли не прави Ренито за малко пр. Само и само името и да е редом до топ имената... Сама си е писала статията ми се струва. 

А защо не каза същото и за Емилия, когато излезе това? 

https://hotarena.net/galena-otnovo-hvanata-v-krajba-tozi-pat-jertvata-e-emiliia

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

А защо не каза същото и за Емилия, когато излезе това? 

https://hotarena.net/galena-otnovo-hvanata-v-krajba-tozi-pat-jertvata-e-emiliia

Тук поне се позовават на наблюдателен читател, а не на феновете както в статията за Рена и Емилия. Нито един фен в нито една платформа не е писал за въпросната прилика, както твърди рениевата статия. Единствено Рени може да си живее в такъв филм, в който Гери Никол или Емилия я копират. Вероятно дори не са и гледали видеста от последните години

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Тук поне се позовават на наблюдателен читател, а не на феновете както в статията за Рена и Емилия. Нито един фен в нито една платформа не е писал за въпросната прилика, както твърди рениевата статия. Единствено Рени може да си живее в такъв филм, в който Гери Никол или Емилия я копират. Вероятно дори не са и гледали видеста от последните години

Никъде освен в тази статия не е коментирано за тази прилика, както и за тази с Рени, която е доста по-очевидна. Това означава ли, че Галена е пуснала статията? Защото от сайта могат да се "позоват" и на запознати фенове, приближени до певицата или каквото си изберат. А вероятно това не е и достигнало до Рени, камоли кадрите с Гери Никол, които коментирахме в темата и - безпочвено обвинение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая арена, не беше ли казала, че е първата с концерти и че нейните песни са по- големи хитове от на Ивана. Ренооооо, ренооо, слез от космическия кораб ма и виж реалния свят. Кукумицин пълен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Който е виждал Галена на живо знае за какво става въпрос, дори и да не е облечена или гримирана за изява . Аз дори смятам, че прекалено “остро” й правят лицето по снимки на Фотошоп и на моменти е грозно. На живо е топ бонбон, малко могат да й се опрат. 

Алисия обаче също е МЕГА яка. Каквато е на снимките 100% такава и на живо, излъчването й е класа, неземна е!

Редактирано от retr0
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Тая арена, не беше ли казала, че е първата с концерти и че нейните песни са по- големи хитове от на Ивана. Ренооооо, ренооо, слез от космическия кораб ма и виж реалния свят. Кукумицин пълен!

Че коя е първата тогава? 😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , retr0 каза:

Който е виждал Галена на живо знае за какво става въпрос, дори и да не е облечена или гримирана за изява . Аз дори смятам, че прекалено “остро” й правят лицето по снимки на Фотошоп и на моменти е грозно. На живо е топ бонбон, малко могат да й се опрат. 

 Алисия обаче също е МЕГА яка. Каквато е на снимките 100% такава и на живо, излъчването й е класа, неземна е!

Точно това щях да напиша.

Преслава не съм я виждала след носа, но преди си беше абсолютно 1:1 на живо и на снимки. 

Лорена на живо (през деня) също е доста по-нежна, отколкото в клипове.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ето още една(последна) класация за изминалите 6 месеца от 2019. Този път за най-гледани изпълнители.

 

1.Азис 25млн гледания (2 песни)

2.Лидия 19.6млн (2 песни)

3.Галена 19.4млн гледания (2 песни)

4/5 Емилия и Денис Теофиков 16.5млн гледания (2 песни)

6.Галин 16.2млн гледания (2 песни)

7.Анелия 12млн гледания (4песни)

8.Преслава 11.7млн гледания (1 песен)

9.Десита 10.9млн гледания  (2 песни)

10.Тони Стораро 10.3млн гледания (6 песни)

 

Смешно ми е че Емануела и с 3 песни не влиза топ 10. Тотален аут!🤣

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

И ето още една(последна) класация за изминалите 6 месеца от 2019. Този път за най-гледани изпълнители.

 

1.Азис 25млн гледания (2 песни)

2.Лидия 19.6млн (2 песни)

3.Галена 19.4млн гледания (2 песни)

4/5 Емилия и Денис Теофиков 16.5млн гледания (2 песни)

6.Галин 16.2млн гледания (2 песни)

7.Анелия 12млн гледания (4песни)

8.Преслава 11.7млн гледания (1 песен)

9.Десита 10.9млн гледания  (2 песни)

10.Тони Стораро 10.3млн гледания (6 песни)

 

Смешно ми е че Емануела и с 3 песни не влиза топ 10. Тотален аут!🤣

ЛИДИЯ човек!! Вярно, че е с два дуета, но кой би очаквал.

Така като гледам тези с многото песни са с най-безплодни усилия. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим как ще се справи със самостоятелна песен Лидия, при Денис Теофиков също е интересен въпроса. В Денис съм почти сигурен защото очевидно си е сензация сред тийнейджърите, а и е под крилото на Пашев, но Лидия не я виждам по този начин все още. Едната й песен е Лидия и Галин, другата Лидия, Десита и Емануела, нормално да има интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 44 минути, Blueberry каза:

ЛИДИЯ човек!! Вярно, че е с два дуета, но кой би очаквал.

Така като гледам тези с многото песни са с най-безплодни усилия. 

Така като гледам Преслава е единствената в тази класация с 1 песен и е на 6 място. Ако беше пуснала втора песен можеше да е на второ минимум. Лидия има толкова гледания, защото песните са ѝ дуети, а едната даже и трио. От на Ема песните “Скъпото се плаща” ми е топ. Галя има хит в лицето на “Добре ли си”, но отново дует... Повечето от хитовете са ѝ дуети, а “Сърце” вече се забрави, колкото и да я харесам. Емилия с две топ песни, но благодарения на Денис Теофиков, който е сензация в момента. И Кали да беше направила дуетите, пак щяха да имат същия успех. Пролетта като цяло е доста силна, но остава да видим лятото (тоест Преслава и Галя), защото досега само Пеевска се отличи с хит и донякъде Азис.

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Лидия преди 2 дни снима клип. И двете с Десита пускат по още една песен за лятото. И двете са ft. голямо име.

По принцип няма лошо, това си е начин да развиеш кадрите си ако си продуцент и имаш връзки с вече наложили се изпълнители. Сега е много по-лесно за някои изпълнители - интернет, фийчъринги, инстаграм последователи. Едно време ако пееш добре и песента ти е хубава - забелязват те, ако ли не чао на село. Не трябва да се омаловажават изпълнителите, които са успели да се наложат по “стария” много по-труден начин. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Така като гледам Преслава е единствената в тази класация с 1 песен и е на 6 място. Ако беше пуснала втора песен можеше да е на второ минимум. Лидия има толкова гледания, защото песните са ѝ дуети, а едната даже и трио. От на Ема песните “Скъпото се плаща” ми е топ. Галя има хит в лицето на “Добре ли си”, но отново дует... Повечето от хитовете са ѝ дуети, а “Сърце” вече се забрави, колкото и да я харесам. Емилия с две топ песни, но благодарения на Денис Теофиков, който е сензация в момента. И Кали да беше направила дуетите, пак щяха да имат същия успех. Пролетта като цяло е доста силна, но остава да видим лятото (тоест Преслава и Галя), защото досега само Пеевска се отличи с хит и донякъде Азис.

С тази разлика, че Кали нямаше как да направи тези дуети, тъй като Емилия специално си ги е поръчала, а и дръпнаха много заради клиповете, които са по идея на мъжа й.

Не знаем как щеше да беше, ако не ги пееше Емилия, или не ги пееше Денис. Но е факт, че са много стабилни хитове.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

С тази разлика, че Кали нямаше как да направи тези дуети, тъй като Емилия специално си ги е поръчала, а и дръпнаха много заради клиповете, които са по идея на мъжа й.

Не знаем как щеше да беше, ако не ги пееше Емилия, или не ги пееше Денис. Но е факт, че са много стабилни хитове.

 

Исках да кажа, че успехът се дължи на Денис основно. Иначе да-без тази концепция на клиповете, нямаше да е същото, но кой знае, че са по идея на Емилия, на мъжа ѝ и тн-само ние тук във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е че Анелия, Емануела, Фики и Джена тази година са тотално дъно. Мария има по-гледана песен от тях, която също не е била сериозен хит и това говори достатъчно. Анелия за 6 месеца има 4 песни. Тая жена всяка година пуска песни колкото за един албум.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...