Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Време е да я последват и Валя, Соня Немска, Юнона, Силвия, Нелина, Дачева, Магда... Че и Глория, която последните 10 години е еднакво дъно с посочените. За мен тази жена няма много тежест. Не е да няма желание, то бълва всяка години по 3-4 песни, които само тя си ги слуша. Не бива една половина от кариерата си да си сред лидерите и другата половина при аутсайдерите.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Време е да я последват и Валя, Соня Немска, Юнона, Силвия, Нелина, Дачева, Магда... Че и Глория, която последните 10 години е еднакво дъно с посочените. За мен тази жена няма много тежест. Не е да няма желание, то бълва всяка години по 3-4 песни, които само тя си ги слуша. Не бива една половина от кариерата си да си сред лидерите и другата половина при аутсайдерите.

+ Ави Бенеди, Денис, Биляна, Димана, Елена Велевска, Марина Тошич, Илиян, Йоргос Ясемис.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

+ Ави Бенеди, Денис, Биляна, Димана, Елена Велевска, Марина Тошич, Илиян, Йоргос Ясемис.

Илиян не е от треторазрядните. И работа си има😆

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

И кака Ванче е с билет за там, но си я обичаме и не я споменаваме.❤

А, въй - не!

Как "Мегазвездата на Планета" ще е извън "Планета"? :gun_bandana:Ако се стегне, направи комерс и покаже гола плът, ще изкара хит! Другите са безнадеждни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Slavi каза:

По скоро ти си се вързал на глупостите на жълтата преса. Ако това, което твърдиш беше вярно, защо не е затрила и фб профила си, където също може да бъде подложена на фенски атаки за новия нос. Очевидно е, че не мислиш. 

Слушаш ли новия флоп на Емануела? Все някой трябва да го слуша, а желаещо почти няма😏

Не съм чел никаква преса. Оттук се информирам и заключенията ми винаги са верни по всички теми! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Да, мечтата ми да съм новата Лили Иванова се срути на пух и прах и сега се боря с нещастието си във форума🤣

Очевидно си по объркана дори отколкото предполагах. Щом чак се разбесня и започна с квалификациите. 

Преди една седмица нарече Деса и Ема интригантки. Днес е Преслава. 

За Емануела ли искаш аргументи, че е боклукющ. Ти 15 години да не си спала. Целия и живот и кариера е пълна с цветущи картинки какъв боклук е. Стартира със скандал, че е зарязана на олтара, защото майката на мъжа и не я иска. Размахваше средни пръсти на Алисия, уж напусна Ара още през 2008-09 и избълва сума и лайна за продуцентите си, че чак и блокираха видеата във вбокс. Щеше да се жени за сина на Касъмов и него орезили малко преди сватбата. В Къртицата изложи и себе си и поредния си съпруг. Излагациите и с Динев пък няма и да ги коментирам. Занимаваше всички медии със себе си пак. Плю го 2 години, а сега го изкарва баща на годината. Случката в първия ББ с актьора, където от злоба, че момъка не комуникираше с нея, се възползва като е почерпен и го орезили и него и себе си в тоалетната, показва най добре същността и. Това е една :), която не може да се побере в кожата, когато някой и каже не. Няма нужда да си вътрешен човек. Стига да си наблюдател на жанра, за да прозреш за каква отрепка става въпрос. 

Хаотична и прибързана е, но изцепките й са простими - не се е превъзнасяла по грозни и дърти богати свини, след което да е била изритана. Личи си, че е емоционална простачка и ме кефи, че не си трае. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Обаче аудиторията, която не следи всичко, която всъщност е масовата аудитория, няма да гледа интервютата на Емануела, в които се мазни на тази или онази. До тази аудитория стигат новите им хитове и скандалите от жълтата преса. Тази аудитория е попаднала на десетки новини за Емануела и Динев, но на дали е попаднала на интерюто на Ема след концерта на планета, в което реди суперлативи за колежката си. Тоест до масовата аудитория изобщо няма да стигне  уж добронамерената Емануела. Емануела никога е нямала имидж да добронамерена или добросъвестна жена. Казусите и със сума и мъже, дори текстовете и на песните и са изградили един не особено позитивен имидж в обществото. 

Масовата аудитория вижда, че Преслава е излязла като коментатор да защити Цецо. Това е акцента. Останалото са си наши интерпретации. Евала на Преслава за тази и постъпка. Писнало ми е в чалгата всички да се правят на мили и хрисими пред обществото, а после зад гърба си да изливат тонове мръсотия. 

Отново казвам, че за да има Преслава негативно отношение към Емануела, вероятно втората си е позволявала коментари през Цецо, които после са стигали до самата Преслава. Не харесвам Цецо, но харесвам това, че Преслава беше с ясна позиция. Нещо, което не може да се каже за повечето чалгаджийки. 

 

Е, ти па все едно си бил там та знаеш дали и какво е казала, заслужено или не, Ема за Преса, и какво е предал Цецо? 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Е, ти па все едно си бил там та знаеш дали и какво е казала, заслужено или не, Ема за Преса, и какво е предал Цецо? 

Ако все едно съм бил там, щях да съм написал конкретно какво е казано. 

Няма нужда да бъда навсякъде. Интуицията ми е безпогрешна. Все пак съм зодия риби с асцедент водолей. Все едно съм бил там😏

 

А и Цецо го подсказа с коментарите си за Емануела вътре в къщата. Стана ясно, че Емануела е говорила зад гърба на топ колежките си. 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

+ Ави Бенеди, Денис, Биляна, Димана, Елена Велевска, Марина Тошич, Илиян, Йоргос Ясемис.

Марина май е напуснала отдавна, поне това искаше да направи.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, Ивана и Преслава са като имена нещо като емблеми на тая фирма. Няма как те да напуснат. Първите две са били лидерки до 2005, а Преслава е най - талантливата лидерка някога в поп - фолка.

факт, сега Галя й диша във връта и си делят годините, но като цяло Преслава е топ. Дори занапред да изпадне ще си остане най - големия глас владял турнетата на Пайнер. Тя като човек е неоспорим боклук и изрод, но като талант и харизма няма друга такава.

А както казах другите две са за престиж и да  пълнят съборите с бабите и чат / пат някой голям концерт да се види, че й чалгата може да пълни зали.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Къде пише за Исмигюл?

Никъде. Махнали са я от каталога на Пайнер в сайта им.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжната истина за бизнеса. Едни са мошеници и боклуци, а други които все пак спазват закона горе долу са използвачи.

в шоубизнеса докато си вървежен и носиш пари си ок. После никой няма да помни заслугите ти и ще си точно никой. Есил някога беше сравнително популярна, но към днешна дата е никой. Затова й я третират като такава. Поне успя да се съхрани, нали такова впечатление оставя.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да определим лидерките през годините:

2004-Ивана

2005-Преслава

2006-Преслава

2007-Преслава

2008-Преслава

2009-Преслава

2010-Преслава

2011-Преслава

2012-Галена

2013-Галена

2014-Джена

2015-Галена

2016-Анелия

2017-Емануела 

2018-Преслава

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...