Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Албумът е пълен с яки и различни песни. Само че нито една от новите не се разви. Едната дето и името не й помня беше ужасна. Размазаният грим става за няколко слушания, а дуета с Стораро ако го беше пуснала преди 2-3 години можеше и да стане хит.

Напълно си прав, но тя и не заложи на нито една от тях. Няма право на грешки с новата песен обаче. Дано направи хит отново!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Райна жъне огромни успехи във фолклора, чисто откъм работа гладна няма да остане докато е жива! Потенциал за поп-фолк хит също има в нея. Не е дотичала при Ганев за комерсиален гьобек с малко мъжки вокали - не е видяла тотален хит. Просто прави това, което нея я кефи и докато във фолклора вкуса й се припокрива с този на публиката в поп-фолка изглежда за момента се разминава, но пък лично аз предпочитам да има разнообразие и избор какво да се слуша, така че Райна е алтернатива и свеж полъх с всяка нейна песен освен това е масово одобрявана и харесвана. Доказала е се е и името й е бетон, така че в трендинги и тийн глупости едва ли вече някога ще мачка отново, но си остава в сърцата на много хора. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко трябва да си заслепен и ами сори ама кух:

От 2.07.2019 г. от 23:17, xroflx9 каза:

Сериозно ли сравнявате едно от топ имената в жанра-Андреа с Глория?

Сега и аз не харесвам Глория, ама това си е чист дебилизъм. Нека ме накажат ако трябва, но между реалност и фантазия трябва да се сложи мярка!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Плакала е нощем дълго, чакала е в Рама Кондьо!

Вечно е обречена, в този огън да гори, да обичааа и да страда тяяяя :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Плакала е нощем дълго, чакала е в Рама Кондьо!

Вечно е обречена, в този огън да гори, да обичааа и да страда тяяяя :roll1:

Ти па намери баба ти Рена да постнеш. И тая бабишкера току изкука и даде накъсо та изцепи някоя глупост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти па намери баба ти арена да постнеш. И тая бабишкера току изкука и даде накъсо та изцепи някоя глупост.

Бабаначица Рени помага за алюзията, която правя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, TSARvul каза:

Бабаначица Рени помага за алюзията, която правя. 

Е виж кво написа нагоре: че Анда е топ звезда и било нелепо да я сравняваме с Глория. Доскоро и за Галена пишеше, че нямала заслуги и била окрала Андреа. Това сигурно ще да е било неква виртуална реалност в която Анда е с хитовете на Преслава, а той рус и синеок с мускуляче и дете:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Е виж кво написа нагоре: че Анда е топ звезда и било нелепо да я сравняваме с Глория. Доскоро и за Галена пишеше, че нямала заслуги и била окрала Андреа. Това сигурно ще да е било неква виртуална реалност в която Анда е с хитовете на Преслава, а той рус и синеок с мускуляче и дете:D

Това за ограбването на Андреа от Галена първи започна да го пише нашият любим Денис. Беше го написал дори на подточки какво точно била откраднала Галена. Помня, че фигурираха подточки от типа на:

1. Андреа първа започна да работи с Кости, Галена открадна идеята.

2. Андреа първа започна с яките клипове, после Галена открадна идеята.

3. Андреа първа записа дует със сърбин, Галена открадна идеята.

:1000(29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Денис е сладурче. Може да му го простим, а и е невероятно чаровно дете със добри идеи. Аз го харесвам въпреки, че е фен на свинкята. Нека дойде пак да си спорим, с него поне е яко!

Редактирано от WindWalkerMonk
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново коментират Андреа.Каква наслада за лека нощ. И да Андреа е от топ имената на чалгата,а Галена няма никакви заслуги за жанра и всички факти говорят,че съм прав,а пък нека кучетата да си лаят..:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре Вася, сега гушкай мечето, пускай най добрата и си мисли, че ти си свястната от песента, а онзи глупак си пада по боклуците.

Какво стана с участието на Галена,госпожо? Не стига,че лъжеш и мажеш като дърта циганка,но даже и не помниш какво разправяш,а това е много жалко. Да гледам как всичките ти лица,които се опитваше да изградиш тук пропадат едно по едно ала кариерата на Галена също ми доставя неописуемо удоволствие. Слава богу,че поне си в групичката на аутсайдерите и почти никой извън нея не те бръсне за жива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, все забравям че имаш скромни възможности. Галена е утре в Плаза. Ако искаш ела там и ще видим каква жена мога да бъда:

колкото и да се пънеш Василена, не можеш да ме засегнеш. Както казах, по малко Андреа, повече Моцарт! Науката казва, че хората поумнявали от него. За теб той трябва да е 24/8:

И нали си лягаше ма, или викаш сега не може да останеш длъжна. Айде ела утре на Галена :) ще си станем близки!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

И нали си лягаше ма, или викаш сега не може да останеш длъжна. Айде ела утре на Галена :) ще си станем близки!

Къде си ляга? Дебне тук ден и нощ. Само да се появя и почва да вие като върколак на пълнолуние. Няма такава досада!

Гледай за зъбато момче с криви зъби, ако идеш на участието. Имаме инфо от форума на Сигнал, че така изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох, все забравям че имаш скромни възможности. Галена е утре в Плаза. Ако искаш ела там и ще видим каква жена мога да бъда:

колкото и да се пънеш Василена, не можеш да ме засегнеш. Както казах, по малко Андреа, повече Моцарт! Науката казва, че хората поумнявали от него. За теб той трябва да е 24/8:

И нали си лягаше ма, или викаш сега не може да останеш длъжна. Айде ела утре на Галена :) ще си станем близки!

Смятай значи колко сте ми безразлични с Галена щом даже не обръщам особено внимание на постовете ти. Все тая дали участието на Галя е днес или утре,тази седмица е вече към края си,а ти все още си тук,въпреки че каза,че ще спираш да влизаш.

Моцарт е за теб,скъпа,все пак моя музикален вкус е много по-добър от твоя и не се разпростира до Тони Стораро и Галена.Забелязвам и огромното ви безсилие,това с Василена отдавна се изтърка,неслучайно хората са казали,че когато нямаш какво да кажеш е по-добре да замълчиш.

Иначе да,защо да не се поебавам малко с теб? Хем отдавна не съм го правил,хем сутринта и тримата ще сме с бан.💁‍♂️

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Смятай значи колко сте ми безразлични с Галена щом даже не обръщам особено внимание на постовете ти. Все тая дали участието на Галя е днес или утре,тази седмица е вече към края си,а ти все още си тук,въпреки че каза,че ще спираш да влизаш.

Моцарт е за теб,скъпа,все пак моя музикален вкус е много по-добър от твоя и не се разпростира до Тони Стораро и Галена.Забелязвам и огромното ви безсилие,това с Василена отдавна се изтърка,неслучайно хората са казали,че когато нямаш какво да кажеш е по-добре да замълчиш.

Иначе да,защо да не се поебавам малко с теб? Хем отдавна не съм го правил,хем сутринта и тримата ще сме с бан.💁‍♂️

Па ще си починем малко от форума нали така? Иначе защо искаш да си тръгна, аз заради теб останах.

щом казваш, трябва да си пусна Моцарт. Даже втора бутилка ще си дрънна в твоя чест слушайки ТУ Стораро, ТУ Моцарт. Ма те същите...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко коментари скрих и редактирах... Има и друг начин да се води спор, без толкова обидно поведение тук и в чата. Тримата получават предупреждение

Чух че Тоти е готова с нов хит, който излиза тези дни.😱

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Миличък,кои са ми казвали,че съм смешен? Подлогите ти,които си агитирал за смешната ти анкета,но пак сметките ти излязоха без кръчмар.

Не знам чие внимание говориш,че търся при положение,че в последните 2 години най-големите скандали във форума аз съм ги създал,а вие продължавате да ги дъвчете защото сте просто безсилни.

+ това тази вечер вие търсите моето внимание,а не аз вашето.Кой е смешния и жалкия сега?

Естествено,госпожо! Винаги съм готов да се жертвам за общото благо.Кондьо с 40 дни или изтрит профил,аз с 4,а ти с 2.

Well @Willy that explains a lot:)

Лека и мека :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, WindWalkerMonk каза:

Well @Willy that explains a lot:)

Лека и мека :D

Да, обяснява. Но няма как да бъде наказан само един, след като и вие се давате на провокациите и продължавате в същата посока. По този начин ставате не по малко виновни. Научете се да бъдете над нещата и подминавайте! Това важи и за него.

Лека и от мен!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , TSARvul каза:

Тази година е абсолютно тотал щета за Преслава. Почна се някъде от края на 2018 с излагацията за нейната загриженост към студентите и ножа в гърба на Емануела. После някакъв бутафорен рекорд на слаба песен, която потъна в забвение за нула време.

Скандалите от последния месец са я докарали до лекарства.

Нека да няма спирала.

Имам чувството, че ти се трогваш повече от колкото самата Преслава за въпросноте случки. 

Само във форума хейтърите на Преслава изкарвате проблем участието на Преслава в брадъра като коментатор. Да не е длъжна да защитава онзи парцал Емануела??? Изобщо случката е нямала дори отзвук в медиите. Толкова да е безлична... 

За бутафорния рекорд, поне 5 парчета след нея я минаха, така че няма нещо съмнително в цифрите. Освен това с Никола засичахме Изтрезняваш ли и Добре ли си за първите 20 и няколко дни и песните вървяха доста близко като гледания и спадове за въпросния период. Песента е в топ 3 на 2019 за спотифай, топ 5 на ютуб и все още я пръсват по клубовете. 

 

Виж, случката в инстаграм може и да я е накарало да бръкне в аптечката за триглицеридни антидепресанти:laughing:

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По добре парцала Емануела, отколкото оная мръсна спинозка. А и нали били приятелки, поне тва разправяше преди тва самата Преслава. Тъпо е, че дружи с такива уроди, защото тоя както говори за Рма, така ще насере и Петя като изкука.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Случката в инстаграм тя си я причини, изтривайки от яд профила си и пускайки фишеци, че е хакната. Слабачка. На санаториум! 

Да, създаде и си изтри 3 профила в рамките на седмица... 

Умно момче си. Ползвай я малко тази глава. Очевидно е, че става въпрос за назлобен блокнат фен хакер. Никой нормален не би си изтрил профила, когато е най следвания в жанра. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...