Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Willy каза:

Факт е че Анелия, Емануела, Фики и Джена тази година са тотално дъно. Мария има по-гледана песен от тях, която също не е била сериозен хит и това говори достатъчно. Анелия за 6 месеца има 4 песни. Тая жена всяка година пуска песни колкото за един албум.

Ана с 4 песни, а аз се сещам само за “Шампион”... Сигурно, защото е последната излязла, иначе и нея щях да съм я забравил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 40 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Новата песен на Преслава излиза до две седмици.

Музика и аранжимент: Даниел Ганев

Текст: Анастасия Мавродиева и Росен Димитров

дай боже провал

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Новата песен на Преслава излиза до две седмици.

Музика и аранжимент: Даниел Ганев

Текст: Анастасия Мавродиева и Росен Димитров

Да смени малко авторите. Последните 5-6 проекта са на Ганев - омръзна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Да смени малко авторите. Последните 5-6 проекта са на Ганев - омръзна.

Не виждаш ли, че е тръгнала по спиралата надолу? Всичко върви по план. :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Не виждаш ли, че е тръгнала по спиралата надолу? Всичко върви по план. :sneaky2:

Каква спирала надолу?!?

Най-големите хитове последните две години са при нея:

2017-Не се изтриваш (тази песен няма омръзване и няма вечер в дискотека без нея и в момента)

2018-Да гори в любов (тя изобщо няма нужда от коментар)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Каква спирала надолу?!?

Най-големите хитове последните две години са при нея:

2017-Не се изтриваш (тази песен няма омръзване и няма вечер в дискотека без нея и в момента)

2018-Да гори в любов (тя изобщо няма нужда от коментар)

Ако спирала надолу нямаше, въпрос с две въпросителни и една удивителна също нямаше да има. Така, че ако обичате...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спирали. Установено е за утвърдените изпълнители вече, че ако имаш хубава песен - имаш хит, ако нямаш - флоп. Името не работи за никоя като едно време вече каквото и да правят да е хит, по-капризни ли сме станали, по-наситени ли не знам. Дори мога да кажа, че Преслава е една от малкото които каквото и да пусне заради името й се забелязва и най-малкото става среден хит. 

Ганев и тя по принцип винаги са 100% хит, така че не вярвям да се изложат и този път. Галена и Оцко също са жесток тандем, но той е много зле в последно време и самия мастеринг на песните му е под всякаква критика, което на мен лично ми пречи да ги слушам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Няма спирали. Установено е за утвърдените изпълнители вече, че ако имаш хубава песен - имаш хит, ако нямаш - флоп. Името не работи за никоя като едно време вече каквото и да правят да е хит, по-капризни ли сме станали, по-наситени ли не знам. Дори мога да кажа, че Преслава е една от малкото които каквото и да пусне заради името й се забелязва и най-малкото става среден хит. 

Ганев и тя по принцип винаги са 100% хит, така че не вярвям да се изложат и този път. Галена и Оцко също са жесток тандем, но той е много зле в последно време и самия мастеринг на песните му е под всякаква критика, което на мен лично ми пречи да ги слушам. 

Тази година е абсолютно тотал щета за Преслава. Почна се някъде от края на 2018 с излагацията за нейната загриженост към студентите и ножа в гърба на Емануела. После някакъв бутафорен рекорд на слаба песен, която потъна в забвение за нула време.

Скандалите от последния месец са я докарали до лекарства.

Нека да няма спирала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чисто откъм кариера не смятам, че й се отразява това. В личен план със сигурност се е повлияла от събитията и може би не е в най-щастливия си период от живота, но хората масово не се интересуват и не знаят за тези неща, които тук се обсъждат ежедневно. Носът нашумя като тема, но знаем как е в България - всяко чудо за три дни. Ако песента е с хитово звучене ще си бъде успешна, все пак това е Преслава. В България прощаваме на политиците, комшиите, родителите, кучето си, та на нея една операция на носа ли няма да й простим? 

Да не говорим, че на практика конкуренцията е тотална нула, Н-У-Л-А! Шанса да НЕ види хит е минимален.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Чисто откъм кариера не смятам, че й се отразява това. В личен план със сигурност се е повлияла от събитията и може би не е в най-щастливия си период от живота, но хората масово не се интересуват и не знаят за тези неща, които тук се обсъждат ежедневно. Носът нашумя като тема, но знаем как е в България - всяко чудо за три дни. Ако песента е с хитово звучене ще си бъде успешна, все пак това е Преслава. В България прощаваме на политиците, комшиите, родителите, кучето си, та на нея една операция на носа ли няма да й простим? 

Да не говорим, че на практика конкуренцията е тотална нула, Н-У-Л-А! Шанса да НЕ види хит е минимален.

Съгласен съм.

Но ми се струва много плоско за 19-та поредна година примерно, откакто следим тази музика, да се ограничаваме до ниво "Ще има ли дискотечен хит и този сезон?". Ми да, ще има. Но не това е всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой знае? Може пък текста да е със социална тематика в защита на момичетата, които не се харесват и искат малко да променят външния си вид.

Музика и Аранжимент: Д-р Енчев.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Кой знае? Може пък текста да е със социална тематика в защита на момичетата, които не се харесват и искат малко да променят външния си вид.

Музика и Аранжимент: Д-р Енчев.

Да направи римейк на "Ало, мамо". "Ало, мамо, позна ли ме?"

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Каква спирала надолу?!?

Най-големите хитове последните две години са при нея:

2017-Не се изтриваш (тази песен няма омръзване и няма вечер в дискотека без нея и в момента)

2018-Да гори в любов (тя изобщо няма нужда от коментар)

Миличък Феноменален е по голям хиг от да гори

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Миличък Феноменален е по голям хиг от да гори

Хаха, и ти не си повярва. Видяхме вялата реакция в Арената. Това, че прави в момента повече гледания от “Да гори в любов” се дължи на факта, че Галя пусна дуета с Миле и всички знаем, че когато някой пусне нова песен гледанията на предните му се вдигат за определен период от време. Така че... шшшт! “Да гори в любов” има една единствена конкурентна песен от изминалата година и това е “Грешка беше”!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Хаха, и ти не си повярва. Видяхме вялата реакция в Арената. Това, че прави в момента повече гледания от “Да гори в любов” се дължи на факта, че Галя пусна дуета с Миле и всички знаем, че когато някой пусне нова песен гледанията на предните му се вдигат за определен период от време. Така че... шшшт! “Да гори в любов” има една единствена конкурентна песен от изминалата година и това е “Грешка беше”!

Песните имат сходен успех, толкова ли е трудно да се достигне до такова заключение?  Няма как с точност да се определи коя песен е малко по-голям хит. Много безсмислени спорове водите. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Хаха, и ти не си повярва. Видяхме вялата реакция в Арената. Това, че прави в момента повече гледания от “Да гори в любов” се дължи на факта, че Галя пусна дуета с Миле и всички знаем, че когато някой пусне нова песен гледанията на предните му се вдигат за определен период от време. Така че... шшшт! “Да гори в любов” има една единствена конкурентна песен от изминалата година и това е “Грешка беше”!

Каква нова, "Добре ли си" е почти на 3 месеца. Гледанията на стари песни се вдигат за няколко дни, когато изпълнител пусне нов, голям хит.

"Феноменален" прави повече и от фейк рекордьорката "Изтрезняваш ли", а втората излезе 3 месеца по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Хаха, и ти не си повярва. Видяхме вялата реакция в Арената. Това, че прави в момента повече гледания от “Да гори в любов” се дължи на факта, че Галя пусна дуета с Миле и всички знаем, че когато някой пусне нова песен гледанията на предните му се вдигат за определен период от време. Така че... шшшт! “Да гори в любов” има една единствена конкурентна песен от изминалата година и това е “Грешка беше”!

Това са пълни глупости. На еднакво ниво са и двете. Да гори беше по-голям хит първите няколко месеца, след това леко угасна, а Феноменален не спря да се развива. И тя не прави повече гледания заради дуета, а от 8ми ноември насам всеки ден е с повече дневни гледания. Факт е, че в началото на годината разликата между двете песни беше почти 6млн гледания а сега е 2.3млн и само 400к с Грешка беше. Ще си говорим в края на годината когато Феноменален я мине.

Поздрав!

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, TSARvul каза:

Каква нова, "Добре ли си" е почти на 3 месеца. Гледанията на стари песни се вдигат за няколко дни, когато изпълнител пусне нов, голям хит.

"Феноменален" прави повече и от фейк рекордьорката "Изтрезняваш ли", а втората излезе 3 месеца по-късно.

Говорим за “Да гори в любов”, че е по-голям хит от “Феноменален”, а не за “Изтрезняваш ли”. Никой не оспорва факта, че “Феноменален” е по-голям хит от “Изтрезняваш ли”!!!

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...