Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

преди 13 минути, Slavi каза:

Последната на Софка не стигс че за нула време направи 5 милиона, че има и фен клипче с 1 милион

 

И Няма право на любов е яка, но не се оцени особено, или беше с много изтрити

Поздрав с тази тупалка

 

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ти си като латерна! Едно и също си знаете с тези гледания! Гледанията ли те измерват каква певица си? Нито глас, нито уважение на хората могат да ти донесат. Нещата, които на нея й липсват.

Какво като Глория или Ивана са с някакви мизерни гледания на новите си песни, след като обществото ги е приело за много големи и се отнася с нужното уважение към тях.

А защо тогава броите гледанията на Преслава, като не са фактор? Защо се обяснявате колко гледания имала "Да гори в любов", "Не се изтриваш"? Защо ги сравнявате с тези на други песни на Галена? Ако гледанията, които съм написала бяха в полза на Преслава съвсем друга песен щеше да пееш. "Феноменален" и "Добре ли си" се отличават като по-големи хитове от "Изтрезняваш ли" не само по фактор гледания. Ясно е че не можеш да ме обориш с факти и заради това почваш да скачаш за гласове и уважения...

Гледанията на Ивана и Глория към днешна дата до голяма степен отразяват положението в което се намират, не ми давай пример точно с тях.

преди 36 минути, Kriminal каза:

Каква реклама, той отрича че това е тя, а и тя не каза кой я оперира. И да беше така, ринопластиката при него струва 3400$ 

Може да не са очаквали такава реакция от страна на хората. Информиран си иначе как вървят ринопластиките, да не планираш?

Под снимката на Преслава в профила на доктора имаше доста коментари, а сега са изтрити. Случайност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Освободете дансинга" е нещо страхотно! :Vishenka_05:Изобщо като цялостен проект е супер изпипан! Няма излишна фраза, излишен фрагмент в музиката, няма излишен кадър в клипа - всичко е 6! Единственият минус е, че е кавър. Но предвид помийните уж авторски неща, които се пускат последното десетилетие, 100 пъти предпочитам да се правят кавъри, ако ще качествени като "Освободете дансинга"!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ад в поп-фолка! Деси Слава нанесе тежък удар на колежка

Неочаквано приятелство демонстрират фолк певиците Деси Слава и Анелия, научи HotNews. Заралийката я покани на рождения й ден, който се състоя преди броени дни.Всъщност Деси е била единствената колежка присъствала на празненството, разказаха източниците ни.

Припомняме ви, че едно от малкото приятелства, които е демонстрирала Анелия със свои колежки е това с Андреа, но тя не била на партито. Преслава пък изпратила поздрава си в социалната мрежа и така не намерила време, за да уважи рожденичката. Бившата жена на Коко Динев обаче привлякла в обкръжението си Деси Слава, която както е известно е сред най-близките приятелки на Галена.

"Това е хитър ход от страна на Анелка, която е в тиха война с Галена от години. Тя винаги й е била болна тема и не спира да гони нивото й. Определено се опитва да дразни конкурентката си, като й отмъква приятелката под носа", шушукат в средите.

В Инстаграм профила на звездата се появи снимка и със сина на Деси Слава - Борис. "С него много си отиваме!", не пропусна да отбележи Ани, която позира с тоалет в същия десен в какъвто е облечен и малчуганът.

 

Всъщност рождения си ден Анелия посрещна не къде да е, а в палата си в Бояна. Къщата на певицата е прясно завършена и най-неочаквано за повечето й близки, тя ги събра на парти у дома. "Тя винаги е била дискретна и е внимавала кой кани в покоите си. Явно обаче е преодоляла бариерата си", коментират приближени до звездата на "Пайнер".

 

Анелия събра предимно близки, но и част от антуража си, като например гримьорът Кирил Чалъков, който често обича да й прави комплименти от типа на "Най-добрата си!" От дясно на певицата пък е поп изпълнителят Дамян Попов, с когото са неразделни още от времето, когато учеха в Музикалната консерватория.

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, El Gato каза:

Лидия - скоро

https://www.instagram.com/p/Bzp_t1jniR-/

 

Уоу. Не мога да пивярвам, че прохождащ изпълнител излъчва такова високо ниво. Като се сетя нашите колко години им трябваха да се рязчупят и дигнат левела. 

 

преди 1 час, asylum каза:

Певиците си изиграха много лоша шега с това броене. 

 

Азис каза, че в попфолка се води тиха война за гледания. Те са най важните. Точка

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Извинявай, но от визията в "Нежен рекет" до мацката от подписа ти, разликата е от земята до небето. Не е като да няма напредък, нали .... А и не е необходимо да става модна и секс икона, едно време с дрехите от пазара и мазната коса, България я боготвореше. При Ивана беше подобно.

Виж мърлата от Смядово от набити комплекси колко пари пръсна за маркови парцали и да снима клипове в Куба, Дубай, Монако и къде ли не, и накрая пак е на същото дередже - със съмнителен статут на певица.

Какво значи "съмнителен статут" на певица? Всички са наясно, че не пее особено добре на живо. Обаче прави най-големите хитове в музиката години наред, определяна е от обществото като лидер в бранша. Изобщо не й е съмнителен статута. Това е все едно да кажеш, че понеже вокално Мадона е слаба, е със съмнителен статут. Нелина пее като разгонен динозавър, но къде е тя, къде Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

 

Топ сингъл! Преслава призна, че е ЛИЧНО преживяван.

Ти преживявал ли си го, скъпи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Чух, че Преслава се е договорила с хирурга да я оперира безплатно в замяна на малко реклама. Съгласила се е да и качи снимките от операцията в профилите си. Мисля си, че това е напълно възможно, иначе как си представяш без нейно съгласие да се появят снимки на известна личност. Спестила си е едни 5000-6000 евро. Да си видял снимки от някоя опреация на Галена?

 

Боже Господи, не се бях замислял за това! Наистина няма логика известна личност да позволи подобно нещо. Никоя друга звезда не сме виждали да я режат на тезгяха.

Умопомрачително цицийство. Нямам думи. Поредна изцепка. Тази жена е тотал щета. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Stela каза:

А защо тогава броите гледанията на Преслава, като не са фактор? Защо се обяснявате колко гледания имала "Да гори в любов", "Не се изтриваш"? Защо ги сравнявате с тези на други песни на Галена? Ако гледанията, които съм написала бяха в полза на Преслава съвсем друга песен щеше да пееш. "Феноменален" и "Добре ли си" се отличават като по-големи хитове от "Изтрезняваш ли" не само по фактор гледания. Ясно е че не можеш да ме обориш с факти и заради това почваш да скачаш за гласове и уважения...

 Гледанията на Ивана и Глория към днешна дата до голяма степен отразяват положението в което се намират, не ми давай пример точно с тях.

Защото гледанията са мерило за това колко си актуален в момента, а не дали по принцип си голяма певица (това което Галена не е и което имах предвид преди да раздуеш въпроса). Караш ме да ти пиша неща, които и малките деца разграничават.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защото гледанията са мерило за това колко си актуален в момента, а не дали по принцип си голяма певица (това което Галена не е и което имах предвид преди да раздуеш въпроса). Караш ме да ти пиша неща, които и малките деца разграничават.

Тоест ти твърдиш, че Галена не е голяма звезда? Хаха, Кели, едно чайче от лайка и гинко за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Stela каза:

Може да не са очаквали такава реакция от страна на хората. Информиран си иначе как вървят ринопластиките, да не планираш?

Да, планирам да си направя същия нос като Преслава при д-р Фърат, имаш ли нещо против?

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

Каква реклама, той отрича че това е тя, а и тя не каза кой я оперира. И да беше така, ринопластиката при него струва 3400$

Уаааау!

Какъв аргумент! Той отричал, че това е тя. :roll1:Аз ще вярвам на него, а не на очите си. Ти нас за малоумни ли ни имаш?

ПС: И не ми редактирайте коментара, за да няма шамари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, TSARvul каза:

Тоест ти твърдиш, че Галена не е голяма звезда? Хаха, Кели, едно чайче от лайка и гинко за теб.

"Голяма певица" съм написал. "Звезда" е по-обширно понятие, в което влизат и плеймейтките, ако щеш.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

"Голяма певица" съм написал. "Звезда" е по-обширно понятие, в което влизат и плеймейтките, ако щеш.

През 2019 казваш, че Галена не пее добре на живо и...? В смисъл нещо ново ли е това, някой ще се трогне ли? Всички го знаят, тя пак мачка с песни.

Виж, актуално разкритие от днес: Преслава се съгласила да й разпространят снимките от операцията, само за да спести някакви си 3 хиляди евро. Ето, това е човек с истински статут на звезда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , чушка. каза:

 

AADD7E8B-6747-48C0-AC3C-5E8469DC75F4.jpeg

На теб пък прекрасно ти се получи, ама кво да очаквам от феновете на смядовката. Простено ви е. 

И ти като Галя не можеш да приемеш,че както казаха по нагоре другите,тя никога няма да има статута,уважението,гласа и харизмата на Преси,ако ще да изкупи всички парцали на земята. Спирам по темата,няма какво повече да се каже.Приятен ден! ☺️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, TSARvul каза:

Уаааау!

Какъв аргумент! Той отричал, че това е тя. :roll1:Аз ще вярвам на него, а не на очите си. Ти нас за малоумни ли ни имаш?

ПС: И не ми редактирайте коментара, за да няма шамари.

Не го написах като аргумент/доказателство че това не е Преслава. Стела написа че Преслава рекламирала доктора и затова той я оперирал безплатно. Къде го е рекламирала? Нито той тагна нея, нито тя него, никаква реклама няма.

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, BaGaBoNtIn каза:

И ти като Галя не можеш да приемеш,че както казаха по нагоре другите,тя никога няма да има статута,уважението,гласа и харизмата на Преси,ако ще да изкупи всички парцали на земята.

Друга бе гаврена и хранена от цяла България преди седмица, пък нека си има "уважение и статут". 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защото гледанията са мерило за това колко си актуален в момента, а не дали по принцип си голяма певица (това което Галена не е и което имах предвид преди да раздуеш въпроса). Караш ме да ти пиша неща, които и малките деца разграничават.

Нищо не те карам. Показвам ви как въртите палачитката както ви е удобно, вместо да боравите с факти. 

Никога не съм твърдяла, че Галена е голяма певица и че притежава ангелски глас. Това обаче не й пречи да пее абсолютно на живо на участията си, да прави шоу, да показва ниво и да предлага качествени проекти. Това с пеенето на живо при Преслава, която има глас е дефицит. 

Смятай щом Галена без завидни гласови възможности успява да мачка Преслава.... Какво да си говорим повече. Няма нужда. И по логиката на това, което си написал ще трябва да приемеш, че към момента Галена с глас, или без е по-актуална и да се съгласиш с мен. 

Много изнервено приемате фактите когато не са във ваша полза. Ставате раздразнителни и хабите излишни нерви, а ще ви трябват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...