Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Donatella каза:

Здравейте, искам да знаете ,че Преси има гарантирани 2к дислайка за първите 24ч.

 

 

Това вече е изтъркано... дай нещо ново! Едни и същи детинщини. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Danger. каза:

Най-канена не значи с най-много участия. Галена ако си поиска може да има всеки ден участие. 

Не случайно е единствената със предварително зает график за цяла една година занапред. 

И да, склонен съм да твърдя, че на Галена има най-много хора винаги. Ходил съм и на двете и го знам. 

Абсолютно прав за всичко!

Сега видях тези търсения в youtube. Как си обясняваш, че за последните 12 месеца "Галена" е по търсена само в областите Русе, Габрово и Кърджали? Има стабилно по-голяма бройка песни, също и повече гледания. За 2018 е най-гледаната певица в тубата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Преси има ли песен с над 20 м? Галена има цели 5. Калтак

От които нито една не е самостоятелна.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Отношенията на Преслава и Азис не са се влошили както се спекулираше. Постнал е снимка да последват новия и профил в Instagram.

И тя е написала “Обичам те”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

Преси има ли песен с над 20 м? Галена има цели 5. Калтак

Добре ли си, фиклено? Това означава че на Галя са купени😂 как може Галя да е с тройно повече гледания а да е двойно по-малко търсена😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Факт е, че прави най-щурите купони, но нито има глас, нито участията са ѝ най-пълни (колкото хора има на Галена, толкова и на Преслава), нито е най-канената (даже Теди Александрова и Емануела са с повече участия от нея... какво остава за Преслава, а и да не забравяме факта, че Преслава е и с най-високият хонорар в Пайнер!)

Не е вярно това. Ще ти дам пример, от различни дискотеки са, но все пак.

Петък вечер, София. Решаваме в 10 часа, че ни се ходи на дискотека. Виждаме, че Преслава пее наблизо. Звъним за резервация, казва ни се - ами елате направо на място. Отиваме към 12, без проблем си намираме места ТОЧНО пред сцената, а тя цяла вечер ни праща сърца и целувки. Дискотеката се позапълни, но все пак не беше фрашкано. Беше преди раждането на Паола, сега май има по-голям интерес към нея, но е истинска история.

Друга петък вечер, отново София. Решаваме, че ще ходим в Плаза и сядаме да пием по едно в съседно до нея заведение. Обаче що да видим, в Илюжън пее Галена! Звъним, отново е около 10 часа, отказва ни се резервация, но ни се казва да дойдем на място. Отиваме в 12 без 20, със зор ни намират две места на бара (ние сме 4 човека). Излизам да говоря по телефона в 1 часа, на входа вече връщат доста хора, защото дискотеката е препълнена, две момичета вече изнервено се обясняват, че компанията им е вътре на маса и просто те идват късно и от охраната едва-едва се навиват да ги пуснат. 

Не мога да ви кажа как е минало участието на Галена, защото си тръгнахме преди да се появи, толкова беше претъпкано, че ни беше супер некомфортно. 

@Danger. предполагам, че може да каже дали това е обичайно положение за Илюжън, аз не ходя много в Студентски.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Не исках да го казвам, защото искам да запазя добрия тон, но колкото и да ми е любима изтрещяваш ли е пускана веднъж и минава много по вяло отколкото ми се иска. 

Тръгвай си, Добре ли си се пускат поне 2 пъти. Отделно Галя звучи и със Феноменален. Дори Камелия има по - голяма реакция от изтрещяваш ли. 

Вярваме ти. Като излезе песента постави нечуван рекорд за Пайнер, а мина месец и половина в търсене на клипчета, на които да се види нещо като по-сериозно реакция. Беше трагично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Вярваме ти. Като излезе песента постави нечуван рекорд за Пайнер, а мина месец и половина в търсене на клипчета, на които да се види нещо като по-сериозно реакция. Беше трагично.

И да не ми, ще ви ги снимам днеска и тогава ще го видите сами. На мен изтрещяваш ли ми е най - любимата песен за тази година, но е много далеч от това дето си представях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не е вярно това. Ще ти дам пример, от различни дискотеки са, но все пак.

Петък вечер, София. Решаваме в 10 часа, че ни се ходи на дискотека. Виждаме, че Преслава пее наблизо. Звъним за резервация, казва ни се - ами елате направо на място. Отиваме към 12, без проблем си намираме места ТОЧНО пред сцената, а тя цяла вечер ни праща сърца и целувки. Дискотеката се позапълни, но все пак не беше фрашкано.

Друга петък вечер, отново София. Решаваме, че ще ходим в Плаза и сядаме да пием по едно в съседно до нея заведение. Обаче що да видим, в Илюжън пее Галена! Звъним, отново е около 10 часа, отказва ни се резервация, но ни се казва да дойдем на място. Отиваме в 12 без 20, със зор ни намират две места на бара (ние сме 4 човека). Излизам да говоря по телефона в 1 часа, на входа вече връщат доста хора, защото дискотеката е препълнена, две момичета вече изнервено се обясняват, че компанията им е вътре на маса и просто те идват късно късно и от охраната едва-едва се навиват да ги пуснат. 

Не мога да ви кажа как е минало участието на Галена, защото си тръгнахме преди да се появи, толкова беше претъпкано, че ни беше супер некомфортно. 

@Danger. предполагам, че може да каже дали това е обичайно положение за Илюжън, аз не ходя много в Студентски.

Съвсем възможно е. Но е имало и пъти, в които дадена дискотека е по-пълна на Преслава, отколкото на Галена. А и доколкото знам Плаза е по-голяма от Илюжън и доста често не е пълна до краен предел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Току що, Fast каза:

И как реши че Преслава е циганка?

Заради стария й нос. Илиян един път й го каза пред камери. Емилия се насра от искрен кикиморски смях при думите "Преси, ама ти с тоя нос, приличаш да си от наще..."

Базикам се бе, не е циганка, просто е мургава. А ти спри хапчетата "Сериозност и вдървеност".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Аз мисля, че е или поне си има нещо. Чуй я в искаш ме. Ако това не е цигански акцент здраве му кажи.

Еми..освен майката да е забегнала с някой мурджо по комунизма. Не е като да няма готини мурджовци тук-таме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Kriminal каза:

Добре ли си, фиклено? Това означава че на Галя са купени😂 как може Галя да е с тройно повече гледания а да е двойно по-малко търсена😂

Не Галена,а Преслава обикаляше всички Реалити формати. Music  Idol, Vip Brother 2 пъти, Капките

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

Не Галена,а Преслава обикаляше всички Реалити формати. Music  Idol, Vip Brother 2 пъти, Капките

В ютюб не качваха много, предавания са във вбокс. Ако заради 500к гледания е двойно по-търсена от Галена не знам...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомняте ли си как Преслава стоеше до Ицо Хазарта докато той псува Камелия?Първо се хилеше като надрусана, после отрони "отиде ми доброто име", а след това вкара ехидната тъжна физиономия...

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Спомняте ли си как Преслава стоеше до Ицо Хазарта докато той псува Камелия?Първо се хилеше като надрусана, после отрони "отиде ми доброто име", а след това вкара ехидната тъжна физиономия...

 

Топ кралица! Да не би да лиже гъза на кама дето я плюеше навсякъде

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Смятай колко добре го знаеш щом един 16-годишен сърбин който 3 години слуша чалга трябва да ти поправя грешките

Сега трябва да ти благодаря ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Моля админите да изтрият оффтопика щот виждам че докладите ми нямат ефект

Знам че ти докладват тя какви ги върши.
С кои са ме виждали, още нищо не са разбрали.

❤️

  • Haha 3
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Спомняте ли си как Преслава стоеше до Ицо Хазарта докато той псува Камелия?Първо се хилеше като надрусана, после отрони "отиде ми доброто име", а след това вкара ехидната тъжна физиономия...

 

То щото Камелия малко плю по Преслава години наред, айде сега. Освен това е много яка Преси тук, грешка няма! Какво да прави? В крайна сметка Камелия й е колежка, не сестра или близка семейна приятелка. И ти да си ще чудиш как да си сдържиш смеха. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...