Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава пак е във всяка уста ,как успява тази жена вече толкова години да е такава актуална , все пак няма лоша реклама. Давай Преси пускай хита да разваляш психики и да затвориш на сперма миришещите усти на някои хора.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , TSARvul каза:

@Danger.@Stela

Отворих бутилка червено вино. Идвайте да ми играте кичеци на масата! Ще правим тройка след това. Ще има много ох-кане и ах-кане.

 

 

Аз си сипах водка. Минах на твърдо вече. Я ти разчисти масата, че идвам. И пусни "Изтрезнявяш ли". :e040:

преди 1 час, TSARvul каза:

@Danger. Къде си, селянке? Тва кафе продължи незаконно много. Ще ги разтуря!

@Stela А ти, къде си ма? Не се наработи, не се насити на магнатски милиони. Поне да ги вложиш в апартамент във втория град на държавата, както вече направиха твои близки куцузи.

 

 

Идвам от Ню Йорк. Ловувам хора от населени места с под 100К души. :clap:

Не съм на работа бре, ходих да си харча парата в един съседен град. 😁

Ех, какво е любов щом не те разтресе и не ти създаде главоболиеее.. :dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Е по много по якичка е от Скоро. А с теб колко спорихме тогава дали залата беше полу празна или леко празна.

Е, бяхме се поизнесли хора, но нищо общо с предната година, когато останаха да я слушат 100 човека. 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Е, бяхме се поизнесли хора, но нищо общо с предната година, когато останаха да я слушат 100 човека. 

Половината се изнесоха, само в средата :) бяха останали, но да. Доста по добре, то май на всяка са се изнасяли без Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Половината се изнесоха, само в средата :) бяха останали, но да. Доста по добре, то май на всяка са се изнасяли без Ивана.

Мисля, че по нейно време концертите привършваха до към 22:30-23:00, а не в 00:00.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-голямата мистерия на 2019 не е кой ще изкара най-големият хит - вече имаме две дуетни трепачки в лицето на "Тръгвай си" и "Няма да ми мине". Мистерията е - КОЯ Е МАРА ШУЛЕВНА.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Най-голямата мистерия на 2019 не е кой ще изкара най-големият хит - вече имаме две дуетни трепачки в лицето на "Тръгвай си" и "Няма да ми мине". Мистерията е - КОЯ Е МАРА ШУЛЕВНА.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Най-голямата мистерия на 2019 не е кой ще изкара най-големият хит - вече имаме две дуетни трепачки в лицето на "Тръгвай си" и "Няма да ми мине". Мистерията е - КОЯ Е МАРА ШУЛЕВНА.

“Добре ли си” броим ли я? Тотален хит! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Най-голямата мистерия на 2019 не е кой ще изкара най-големият хит - вече имаме две дуетни трепачки в лицето на "Тръгвай си" и "Няма да ми мине". Мистерията е - КОЯ Е МАРА ШУЛЕВНА.

Имаме и една невероятна солова трепачка - #Psycho.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Имаме и една невероятна солова трепачка - #Psycho.

Забравих за съществуването на тази песен, както и за "Добре ли си". Както блеснаха, така и угаснаха. България си има нови идоли - Денис и Лидия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Имаме и една невероятна солова трепачка - #Psycho.

Тая песен е жив пример за много гледания, а всъщност не толкова голям хит. Хит е като всичко, което Преслава пусне, ама чак пък трепачка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Тая песен е жив пример за много гледания, а всъщност не толкова голям хит. Хит е като всичко, което Преслава пусне, ама чак пък трепачка...

Аз като чуя думата хит я асоциирам със:

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Забравих за съществуването на тази песен, както и за "Добре ли си". Както блеснаха, така и угаснаха. България си има нови идоли - Денис и Лидия!

"Изтрезняваш ли" угасна доста бързо, но не я сравнявай с "Добре ли си", която си е хит и ще се задържи доста по-дълго. Ще натрупа и повече гледания с времето. А както е тръгнало "Феноменален" може да мине "Да гори"...😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи хора, а сте като малките деца. Задължително едната песен трябва да е повече от другата :D:D :D Няма и не може да има баланс. Според мен и Преслава и Галена са със супер хитове и сигура и двете песни ще се пуснат другата неделя в клуба. 200%!!! 

Не може ли да приемем, че и двете имат силни песни и са хитови изпълнителки. Галена е по - артистична и има по - голям и креативен екип. Затова и е толкова впечатляваща пред камера. Преслава е по - добър глас и е по - силна на концертната сцена. Но и двете са страхотни като изпълнителки! Като хора са бунаци! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Пеевска смаза ли Галин и Азис да попитам? 

 

Сгази 95% от бранша! И то с валяка! Каквото и да се говори тук Янева изкърти, в дискотеките хората на припева избухват на макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Големи хора, а сте като малките деца. Задължително едната песен трябва да е повече от другата :D:D :D Няма и не може да има баланс. Според мен и Преслава и Галена са със супер хитове и сигура и двете песни ще се пуснат другата неделя в клуба. 200%!!! 

Не може ли да приемем, че и двете имат силни песни и са хитови изпълнителки. Галена е по - артистична и има по - голям и креативен екип. Затова и е толкова впечатляваща пред камера. Преслава е по - добър глас и е по - силна на концертната сцена. Но и двете са страхотни като изпълнителки! Като хора са бунаци! 

Супер глупаво е, наистина. Според мен и двете са супер. Някак си така се получава, че са постоянно сравнявани и са си конкуренция двете, което за съжаление доведе до напрежение между тях, но ето и сега пак с носа на Преслава, няма човек който да я е видял и да не я е оприличил с Галена, което може би дразни Преслава още повече, но в крайна сметка е факт. Не е търсено със сигурност, но е поредната причина да ги сравняват. Аз пък смятам, че и като хора са супер. Какво като са звезди? Нямат право да се забъркват в гадости от време навреме, да попадат в кофти връзки и да си снимат клипчета в банята ли? #iSiktir

Какво имаш предвид, че са бунаци като хора?

Редактирано от retr0
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Супер глупаво е, наистина. Аз пък смятам, че и като хора са супер. Какво като са звезди? Нямат право да се забъркват в гадости от време навреме, да попадат в кофти връзки и да си снимат клипчета в банята ли? #iSiktir

Какво имаш предвид, че са бунаци като хора?

А разбрал/а си ме погрешно. Това, че се забъркват в гадости не ме бърка или лапкат патета. Моят проблем е, че се сношават с мутряги и стават като тях. Абсолютно 1:1! Ето ти Емилия за пример, която целия форум величае. Нали по песните и интервютата същинска Майка Тереза. Проповядва как парите не са важни, колите не са важни, трябва да сме хора и т.н. Преслава и Галена нон стоп шерват да се помага на даунчета болни от кретенизъм и разни социални поговорки за това да сме добри.

А паралелно лапат апартаменти и коли на безценица и пръскат пари с мутрите за дрехи. Отвън пенсионерките бъркат по кофите. И това го казвам само като факти, няма да се правя на върховен съдия. Света е кофти, така работи и аз със моето съществуване няма да го променя. Но отговарям защо нали са боклуци като хора. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Сега се замислих, всъщност имаме ли звезда - изпълнител, която са можем да дадем като пример за поддръжание в живота?

Да, като творчество и държание по интервюта имаме със сигурност, но като поведение и пример за начин на живот, можем ли? 

Редактирано от retr0
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Blueberry каза:

Най-голямата мистерия на 2019 не е кой ще изкара най-големият хит - вече имаме две дуетни трепачки в лицето на "Тръгвай си" и "Няма да ми мине". Мистерията е - КОЯ Е МАРА ШУЛЕВНА.

Боровинке излагате се! Не я ли познахте Марето. Стара съфорумка, доста скандална. Видях я на кам в месинджър и останах като гръмна, като я видях коя звезда е!

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Сега се замислих, всъщност имаме ли звезда - изпълнител, която са можем да дадем като пример за поддръжание в живота?

Да, като творчество и държание по интервюта имаме със сигурност, но като поведение и пример за начин на живот, можем ли? 

Есил Торбалан

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Сега се замислих, всъщност имаме ли звезда - изпълнител, която са можем да дадем като пример за поддръжание в живота?

Да, като творчество и държание по интервюта имаме със сигурност, но като поведение и пример за начин на живот, можем ли? 

Лили Иванова! Колкото и да я плюят си е топ откъдето и да я погледнеш. Затова е една :) Най - голямата звезда на България. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Най-голямата мистерия на 2019 не е кой ще изкара най-големият хит - вече имаме две дуетни трепачки в лицето на "Тръгвай си" и "Няма да ми мине". Мистерията е - КОЯ Е МАРА ШУЛЕВНА.

Не вървят пред “Акула”!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Като станат майки може би улегват нашите звездици, или поне би трябвало, все пак в такъв момент стават пример за собственото си поколение вече. Галена примерно подкрепя гей обществото, но дали се е замисляла дали би приела детето й да се окаже гей някой ден? 

 

Галена 2019: Подкрепям гейовете.

Стефчо 2028: Мамо искам да ти призная, че  аз всъщност съм гей.

Галена 2028: Алексче, дай пушката за малко маме. 

 

 

Редактирано от retr0
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...