Jump to content

Татяна - Само с теб


Препоръчани коментари

Спрях я по средата някъде, че и "Болка моя" ще намразя покрай този жалък опит. Клипа е готин. 

Текста е под всякаква критика - "в ума ми влезе и ме направи Своя"... 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, но ми е малко абсурдно жената, която пише "иЗкам" и "ОпУтреба" да е текстописка.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Като за текст писан от нея е идеален. 😁

Прилича наистина на "Болка моя" - Ганев явно вече ги бълва като на поточна линия.

Иначе такива клипчета, че и по-яки, в Кипър ги снимаше Драганa Миркович преди 25 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седях  и се чудех откъде ми е толкова позната...... То наистина аранжимента е 1:1 с "Болка моя". Тя сама си пише текстовете, а ако искам наистина го е написала със з просто си гълтам граматиката и няма какво да кажа в случая, защото винаги съм държал на тези неща, а и на всеки се случва да сбърка от бързане, но това.... не знам просто, а харесвам Татяна много. Песента е приятна, текста също не е толкова лош, макар, че много пъти попадаме на такива и е много еднакъв, но то вече какво ли не е пято. Няма да е от песните които ще слушам често това лято и все пак Ганев трябваше да предложи нещо по-различно, че доста ще се дублират песните които предлага напоследък. "Болка моя", сега тази, следващата пак ли ще е с такава уникална прилика..... просто вече не ми се слуша едно и също като музика, предполагам и не само на мен. Направо ме е яд с тия клонинги едно след друго. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме си нов Оцко, Кости, Драганински (от периодите им, когато даваха един синбек на 10 певици) в лицето на Ганев. Оставям си с дуетите на Емилия за това лято. Аман от песни правени по калъп. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти се разписа с втора силна песен за годината. Жалко, че не е излязла преди Болка моя. Впредвид краткия период между двете, по скоро си мисля, че просто Ганев им е дал сходни песни, отколкото че Тоти си е поръчала Болка моя 2.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как Татяна да копира "Болка моя", предвид че Цуревата песен излезе преди по-малко от месец. Просто не е имала техническо време. Явно Ганев вече е изчерпан и прави еднакви неща.

Приятна песен. Най-после да се отърси от текстове за кучки и боклуци, крайно време беше. Приятна изненада е и факта, че текстът е писан от нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Kriminal каза:

Песента е хубава, но ми е малко абсурдно жената, която пише "иЗкам" и "ОпУтреба" да е текстописка.

Клипа ми нампоня на Каква съм луда на Кали

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква и е вината на Татяна, че Ганев продава една и съща песен 20 пъти, наистина си имаме нов Оцко. Песента ми напомня за 2 песни на Лорена, на Янева, на Андреа...и все пак е добре като за Татяна. Текста не е зле като за писан от нея, а клипа е лек и летен, какво искате толкова...на мен пък ми харесва. На "Каква съм луда" що не се оплаквахте, а е в същата стилистика - море, скали, рокля...? Даже с ония плитки Кали изглеждаше абсурдно, Татяна се облича по-добре от нея. 

Ми не е лошо, леко и лятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Скитах се сред хора, ала без души.."

Ти, щото имаш най-възвишената душа на света. Пордотка селска!

Отвратително елементарен текст. "Само тебе искам, искам само тебе". :wacko:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...