Jump to content



Да се променят ли наказанията за нарушаване на правилата в Рамания?


Да се променят ли наказанията за нарушаване на правилата в Рамания?  

74 потребители гласуваха

  1. 1. По колко дни да е стандартния бан за нарушаване на правилата във форума?

  2. 2. Да се премахне ли удвояването на срока на бана при повторно провинение от един потребител?

    • Да се премахне, защото иначе потребителите ще са с бан твърде дълго време при следващо нарушение - седмици, месец, два, три...
    • Удвояването на срока на бана да остане при повторни провинения.

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

С кое, че си неграмотен ? Или елементарен ? Или злобен ? Или страхливец ? Или мижитурка ? С кое от всичкото: ако аз имам да ти казвам нещо го казвам директно. Ти ехидно търсиш моето внимание от първия момент в който се регнах. Отделно си с толкова комплекси, че не търпиш шега, критика или каквото и да е чуждо мнение. 

И отсега само да ти кажа, че аз с теб проблеми нямам. Да, мисля, че си с психически отклонения и си лъжец на дребно, но не искам да се заяждам. Доскоро ми твърдеше едно в чат мания, а се оказа друго. Няма да давам подробности, защото не искам още да те излагам. Но земи се стегни, щото си точно, няма дори да го кажа. 

Госпожо бот,точно Вие не ми говорете за правилно писане при положение,че редовно говорите на "бе". Аз допускам една грешка на 20 поста,което е нормално,все пак пиша от телефон,но специално за теб няма да си поправям грешките вече.

В момента ти търсиш моето внимание,правейки се на учителка по български,знам че нямаш какво да кажеш,така че по-добре замълчи и не си прави изводи за мен без да ме познаваш за пореден път ти го казвам.

преди 2 минути, Putin каза:

Ти си чибосан отдавна, още когато разпространяваше из форума фалшиви снимки, представяйки ги за свои. Стига си натоварвал хората с простотията си. 

Аха,щом стигнахме до нападки на лична основа е ясно че няма какво да кажеш.Откога училището в село Ягода се смята за престижно образование?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойдох само за да кажа, че още не съм чул новата на Емануела, но е тотален хит. Още не съм се наслушал на Я се успокой и нямам уши за друга песен!

Пожелавам ви довиждане. А сега ме накажете.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Забележи само: Влизаш сам, дето казваш веднъж-дваж на сума ти време и пак имаш по-голяма репутация от Вася, която е всеки  ден тук, чудеща се каква нова провокация да измисли за Кондьо. :roll1:Тихо!

😂 То и нон-стоп да виси тук - полза няма, запомнили сме го единствено с фалшивите снимки и нисък интелект. 

Току що, xroflx9 каза:

Госпожо бот,точно Вие не ми говорете за правилно писане при положение,че редовно говорите на "бе". Аз допускам една грешка на 20 поста,което е нормално,все пак пиша от телефон,но специално за теб няма да си поправям грешките вече.

В момента ти търсиш моето внимание,правейки се на учителка по български,знам че нямаш какво да кажеш,така че по-добре замълчи и не си прави изводи за мен без да ме познаваш за пореден път ти го казвам.

Аха,щом стигнахме до нападки на лична основа е ясно че няма какво да кажеш.Откога училището в село Ягода се смята за престижно образование?

От село Ягода си ти най-вероятно, аз съм завършил престижна езикова гимназия в София и тази година завършвам висше образование в чужбина, драга ягодке. Айде марш сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Госпожо бот,точно Вие не ми говорете за правилно писане при положение,че редовно говорите на "бе". Аз допускам една грешка на 20 поста,което е нормално,все пак пиша от телефон,но специално за теб няма да си поправям грешките вече.

В момента ти търсиш моето внимание,правейки се на учителка по български,знам че нямаш какво да кажеш,така че по-добре замълчи и не си прави изводи за мен без да ме познаваш за пореден път ти го казвам.

Виждаш ли Васке за какво говоря. Всъщност не, нямаш капацитет. 

Не го търся, просто ти казах нещата каквито са. Сега ай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете със спора, който няма нищо общо с направата на темата! Всеки оттук насетне, който пише нещо различно от целта на темата, ще понесе наказание.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Като гледам днешните резултати ясно си личи колко много са манипулирани гласовете за махане на удвояването.😄

И по кое по-точно личи? Те са по-малкият брой. Повечето потребители гласували там са редовни. Не се забелязва да са само от една "агитка".

Стига сте писали глупости с цел провокация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

И по кое по-точно личи? Те са по-малкият брой. Повечето потребители гласували там са редовни. Не се забелязва да са само от една "агитка".

Стига сте писали глупости с цел провокация.

Именно. Първите два дена предложението да се премахне удвояването водеше убедително с постоянно увеличаващи се гласове над това да остане,а днес е точно обратното.

Иначе точно тези,които са гласували за премахване на удвояването са от агитката на Кондьо,все тая де,важното е че справедливостта ще възтержествува напук на задкулисните игри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Именно. Първите два дена предложението да се премахне удвояването водеше убедително с постоянно увеличаващи се гласове над това да остане,а днес е точно обратното.

Иначе точно тези,които са гласували за премахване на удвояването са от агитката на Кондьо,все тая де,важното е че справедливостта ще възтержествува напук на задкулисните игри.

Това не би ли трябвало да означава, че тези за оставане на удвояването са фалшиви, след като изведнъж са скочили?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Това не би ли трябвало да означава, че тези за оставане на удвояването са фалшиви, след като изведнъж са скочили?

Не. Както виждаш при възможността да остане удвояването са гласували повече потребители,които макар и да не пишат често знаем,че не са фейкове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резултати до днес:

За - 25 гласа

  • Потребители с 0 - 500 коментара - 8 души
  • Потребители с 500 - 1000 коментара - 2 души
  • Над 1000 коментара - 15 души

Против - 33 гласа

  • Потребители с 0 - 500 коментара - 4 души
  • Потребители с 500 - 1000 коментара - 7 души
  • Над 1000 коментара - 22 души

Правя тази сметка, заради думите на Кондома, че били гласували с "против" анонимки.

Всеки може да види списъка с гласували. Публичен е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Това не би ли трябвало да означава, че тези за оставане на удвояването са фалшиви, след като изведнъж са скочили?

Не са скочили изведнъж. Просто хората, които гласуват с "против" растат с по 3-5 души на ден, докато "за" правят по 1-2 гласа на ден.  

В интерес на истината, дори да спечели "против", си струва да се замислим над идеята, която възникна... да се раздават точки и като се стигне някакъв брой, да се получават наказания. Само трябва да се измисли какви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...