Jump to content



Да се променят ли наказанията за нарушаване на правилата в Рамания?


Да се променят ли наказанията за нарушаване на правилата в Рамания?  

74 потребители гласуваха

  1. 1. По колко дни да е стандартния бан за нарушаване на правилата във форума?

  2. 2. Да се премахне ли удвояването на срока на бана при повторно провинение от един потребител?

    • Да се премахне, защото иначе потребителите ще са с бан твърде дълго време при следващо нарушение - седмици, месец, два, три...
    • Удвояването на срока на бана да остане при повторни провинения.

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 минута, TSARvul каза:

Fast да мине на психотерапия, Васка да бъде изгонена от тук и обещавам да съм добър. Даже ще ви нося закуската в леглото. С чайче с дъх на анасон и принцеси с шунка и кашкавал.

Пробутвай си обещанията на другиго. Едва ли има някой, който да ти се върже. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Пробутвай си обещанията на другиго. Едва ли има някой, който да ти се върже. 

 

Пффффф :roll1:

Постът беше ироничен. 3-годишната ми племенница го разбра, ти не.

Пробутвай си emotion драмите на другиго, ку обичаш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Пффффф :roll1:

Постът беше ироничен. 3-годишната ми племенница го разбра, ти не.

Пробутвай си emotion драмите на другиго, ку обичаш!

Добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

80% от гласувалите да се запази удвояването на всеки следващ бан са едни никому неизвестни мишоци. Само им вижте никовете, нито пишат редовно, нито има нещо интересно около тях. Те ли ще диктуват правилата?

Малко ми прилича на вотът за Брекзит в Англия. Пенсионерите изкараха Англия от ЕС, защото младите, които реално дърпат държавата напред, нямаха мотивацията да гласуват, изморени от работа и купони.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

90% от гласувалите да се запази удвояването на всеки следващ бан са едни никому неизвестни мишоци. Само им вижте никовете, нито пишат редовно, нито има нещо интересно около тях. Те ли ще диктуват правилата?

Малко ми прилича на вотът за Брекзит в Англия. Пенсионерите изкараха Англия от ЕС, защото младите, които реално дърпат държавата напред, нямаха мотивацията да гласуват, изморени от работа и купони.

 

Оправдаваш резултатите ли? Щото в колонката, с твоите хора, има такива дето пишат по поръчка. Някои влизат само, за да постнат скрийншоти от теб. А други са влезли, най-вероятно, защото си ги агитирал (при все, че не са влизали отдавна). 

И в двете колонки има хора с по-малко коментари.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

90% от гласувалите да се запази удвояването на всеки следващ бан са едни никому неизвестни мишоци. Само им вижте никовете, нито пишат редовно, нито има нещо интересно около тях. Те ли ще диктуват правилата?

Малко ми прилича на вотът за Брекзит в Англия. Пенсионерите изкараха Англия от ЕС, защото младите, които реално дърпат държавата напред, нямаха мотивацията да гласуват, изморени от работа и купони.

 

Гласували са феновете ти и. няколко потребителя. Сега тва, че ги правиш мармалад и няколко дни след това скимтят не е ОК. И ти го знаеш, сега ти имаш отлични пплс скилове и знаеш много добре как да развеселиш, но й как да жегнеш човек. Емоционалната ти интелигентост е достатъчно висока. Аз смятам обаче да взема нещата в свои ръце. Така хем ще решим проблема, хем ще се види кой стои зад този ник. Както казва Ажара в последния пач на уоу: But now at least you will see what I can do best!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Оправдаваш резултатите ли? Щото в колонката, с твоите хора, има такива дето пишат по поръчка. Някои влизат само, за да постнат скрийншоти от теб. А други са влезли, най-вероятно, защото си ги агитирал (при все, че не са влизали отдавна). 

И в двете колонки има хора с по-малко коментари.

 

Виж какво, не ме интересува.

Правилата са измислени вече:

Остане ли удвояването, аз изчезвам. Оправяйте се.

Махне ли се удвояването, оставам.

Ма ти ще направиш нов профил, ма тва, ма онова! Изобщо няма да мисля за вас, има много други неща за правене в този живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Гласували са феновете ти и. няколко потребителя. Сега тва, че ги правиш мармалад и няколко дни след това скимтят не е ОК. И ти го знаеш, сега ти имаш отлични пплс скилове и знаеш много добре как да развеселиш, но й как да жегнеш човек. Емоционалната ти интелигентост е достатъчно висока. Аз смятам обаче да взема нещата в свои ръце. Така хем ще решим проблема, хем ще се види кой стои зад този ник. Както казва Ажара в последния пач на уоу: But now at least you will see what I can do best!

Те скимтят с месеци и с години.

Всички, които са ми яли попарата са го заслужили! Това бяха едни лъжци и доказани манипулатори, другата групичка е на обсебените от мен, но отвхърлени - пак от мен. И съответно злобеят като за 300 злобни жени.

Защо един път не изригнах срещу Мартин Т.?

Защо един път не изригнах срещу Путин?

Защо не съм клел Danger.?

Защото не са си надробили тази чорба, затова!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, TSARvul каза:

Виж какво, не ме интересува.

Правилата са измислени вече:

Остане ли удвояването, аз изчезвам. Оправяйте се.

Махне ли се удвояването, оставам.

Ма ти ще направиш нов профил, ма тва, ма онова! Изобщо няма да мисля за вас, има много други неща за правене в този живот.

Да, вярвам ти. Колко пъти съм чувал това - аз си тръгвам, трий профила, бла-бла. Толкова ли се отчая, че насърчаваш аудиторията да гласува в твоя подкрепа. Както вече споменах, темата изобщо не е за наказанията (правилата). Тя е, за да те обсъждаме, ясно е, че обожаваш и не можеш без това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Да, вярвам ти. Колко пъти съм чувал това - аз си тръгвам, трий профила, бла-бла. Толкова ли се отчая, че насърчаваш аудиторията да гласува в твоя подкрепа. Както вече споменах, темата изобщо не е за наказанията (правилата). Тя е, за да те обсъждаме, ясно е, че обожаваш и не можеш без това.

Айде изтрий ми профила още сега, смешнико! Имаш молбата-имейл.

ДАВАЙ!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Айде изтрий ми профила още сега, смешнико! Имаш молбата-имейл.

ДАВАЙ!

 

Ако това искаш... ще го направя. Но ще е за последен път. И съм сериозен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Ако това искаш... ще го направя. Но ще е за последен път. И съм сериозен.

Този път вече си сериозен, викаш. :1000(29):

Казах ти какво е положението. Има интересно и тръпка тук, когато човек има свободно време. Но няма да ви позволява да ме унижавате незаслужено с одобряване на коментари и наказания от по 200 дни.

Ако мнозинството избере удвояването да остане, ще го изтриеш. In the mean time, stop acting like a psychiatrist.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Този път вече си сериозен, викаш. :1000(29):

Казах ти какво е положението. Има интересно и тръпка тук, когато човек има свободно време. Но няма да ви позволява да ме унижавате незаслужено с одобряване на коментари и наказания от по 200 дни.

Ако мнозинството избере удвояването да остане, ще го изтриеш. In the mean time, stop acting like a psychiatrist.

O! Please do stay, you are his guest, enjoy the wonders of Ramania. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

O! Please do stay, you are his guest, enjoy the wonders of Ramania. 

Едно патенце ми припомни стара житейска истина от живота на ЛС и сега се успокоих. Като антидепресант ми подейства. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSARvul каза:

Едно патенце ми припомни стара житейска истина от живота на ЛС и сега се успокоих. Като антидепресант ми подейства. :D

Good, good, I was hoping you'll get there. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не сте справедливи. Забелязал съм, че някои индивиди, като пример ми идва онова фенче на Андреа рофл нещо си, системно се заяждат и провокират Конди, Шулева и други. След което получават заслужената ответна реакция, реват на всички модератори и незаслужено се раздават банове. Никой не е длъжен да търпи кухи лейки и безпричинните им заядни. Опитвате се чрез тъпите си банове да заглушите интелигентните, открояващите се и отстояващи позицията си личности, ама няма да стане. Кондомчо никога не започва пръв, всеки път го провокират и после той отнася бана. Айде стига вече. Това е интернет форум, а не Северна Корея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва се опитвам цял ден да кажа, но всеки се прави на неразбрал. Затва и почнах да се ебавам, защото и да говориш на стена и да й крещиш, отговор няма да получиш. 

Ще ти кажат: кой си, къде си, жив ли си изобщо, дори да съществуваш без снимка и ЕНГ не те приемаме в общото. 

Или алтернативата: Ти дойде в живота ни, когато от Кондома ни боли, ти реално болката си конди, но със две лица, не мога да те дишам ма. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време е хора,които влизат през няколко месеца да спрат да се изказват като последна инстанция. Клетият Кондьо..но съдбата си знае работата.Сигурно защото е толкова добричък и миличък потребители като Симеонова и Янева спряха да влизат.Ако наистина беше толкова интелигентен за колкото се мъчат да го изкарат подлогите му щеше да разбере,че е в грешка още на 1-2 път,а не когато е застрашен от 40 дневен бан.Разбирам че има проблем с нервите,но да потърси специалист,не сме длъжни да му търпим истериите.

Между другото да наречеш "смешник" администратор се наказва с моментален перманентен бан във всеки един форум.Не знам Мелето какво чака и не го разкара от тук веднъж завинаги,но с оговорката,че всеки,който цитира негово мнение да получи 3 дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Крайно време е хора,които влизат през няколко месеца да спрат да се изказват като последна инстанция. Клетият Кондьо..но съдбата си знае работата.Сигурно защото е толкова добричък и миличък потребители като Симеонова и Янева спряха да влизат.Ако наистина беше толкова интелигентен за колкото се мъчат да го изкарат подлогите му щеше да разбере,че е в грешка още на 1-2 път,а не когато е застрашен от 40 дневен бан.Разбирам че има проблем с нервите,но да потърси специалист,не сме длъжни да му търпим истериите.

Между другото да наречеш "смешник" администратор се наказва с моментален перманентен бан във всеки един форум.Не знам Мелето какво чака и не го разкара от тук веднъж завинаги,но с оговорката,че всеки,който цитира негово мнение да получи 3 дни.

уговорката. Отделно слагаш запетайки, където не им е мястото. 

Иначе що просто не го игнорираш, ако ти е такъв pain in the ass ? Що пишеш за него тогава ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Крайно време е хора,които влизат през няколко месеца да спрат да се изказват като последна инстанция. Клетият Кондьо..но съдбата си знае работата.Сигурно защото е толкова добричък и миличък потребители като Симеонова и Янева спряха да влизат.Ако наистина беше толкова интелигентен за колкото се мъчат да го изкарат подлогите му щеше да разбере,че е в грешка още на 1-2 път,а не когато е застрашен от 40 дневен бан.Разбирам че има проблем с нервите,но да потърси специалист,не сме длъжни да му търпим истериите.

Между другото да наречеш "смешник" администратор се наказва с моментален перманентен бан във всеки един форум.Не знам Мелето какво чака и не го разкара от тук веднъж завинаги,но с оговорката,че всеки,който цитира негово мнение да получи 3 дни.

Няма да спра да се изказвам, ако ще веднъж годишно да влизам. Нито имаш образованието ми, нито си чел колкото мен, нито можеш да разсъждаваш. Маршшшш и не се завирай между шамарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Няма да спра да се изказвам, ако ще веднъж годишно да влизам. Нито имаш образованието ми, нито си чел колкото мен, нито можеш да разсъждаваш. Маршшшш и не се завирай между шамарите.

Това пък и то..уж много чел,а няма един пост с повече от 10 изречения.Айде чиба🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Ролята ти на Янева беше неуспешна,тази на Даркчайлда също няма да се увенчае с успех.

С кое, че си неграмотен ? Или елементарен ? Или злобен ? Или страхливец ? Или мижитурка ? С кое от всичкото: ако аз имам да ти казвам нещо го казвам директно. Ти ехидно търсиш моето внимание от първия момент в който се регнах. Отделно си с толкова комплекси, че не търпиш шега, критика или каквото и да е чуждо мнение. 

И отсега само да ти кажа, че аз с теб проблеми нямам. Да, мисля, че си с психически отклонения и си лъжец на дребно, но не искам да се заяждам. Доскоро ми твърдеше едно в чат мания, а се оказа друго. Няма да давам подробности, защото не искам още да те излагам. Но земи се стегни, щото си точно, няма дори да го кажа. 

Той учи в Англия и знае поне 3 езика. И това е наистина, не само във фантазиите му. Изкарал си е Тойфела момчето и сега се оправя сам в държава, дето няма 6/5. Ти къде си ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Това пък и то..уж много чел,а няма един пост с повече от 10 изречения.Айде чиба🤣

Ти си чибосан отдавна, още когато разпространяваше из форума фалшиви снимки, представяйки ги за свои. Стига си натоварвал хората с простотията си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Putin каза:

Няма да спра да се изказвам, ако ще веднъж годишно да влизам. Нито имаш образованието ми, нито си чел колкото мен, нито можеш да разсъждаваш. Маршшшш и не се завирай между шамарите.

Забележи само: Влизаш сам, дето казваш веднъж-дваж на сума ти време и пак имаш по-голяма репутация от Вася, която е всеки  ден тук, чудеща се каква нова провокация да измисли за Кондьо. :roll1:Тихо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...