Jump to content



Джена - Горкото момиче


Препоръчани коментари

Проблемът при нея е, че щом й се получава и тя хваща здраво и не пуска, в началото със синтезаторите, когато пусна един от големите си хитове "Чуждите и лесните" и нареди още няколко такива, после с Оцко и емблемите докато накрая взе да не се получава и с него, после се лута, а от миналата година стана модерна и с право след хит като "Хулиган" последва още нещо толкова хитово в лицето на "Яко ми е", това е трети път и аха да се получи, но не ми излглежда да стане с този текст вече. Просто трябва да разнообразява повече, разбирам и че иска да участва в създаването на песента, казвала е и преди, но да се съветва, нали сестра й пишеше, не й ли каза, че това не става,  ама като изобщо да не става...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Born to Die каза:

Проблемът при нея е, че щом й се получава и тя хваща здраво и не пуска, в началото със синтезаторите, когато пусна един от големите си хитове "Чуждите и лесните" и нареди още няколко такива, после с Оцко и емблемите докато накрая взе да не се получава и с него, после се лута, а от миналата година стана модерна и с право след хит като "Хулиган" последва още нещо толкова хитово в лицето на "Яко ми е", това е трети път и аха да се получи, но не ми излглежда да стане с този текст вече. Просто трябва да разнообразява повече, разбирам и че иска да участва в създаването на песента, казвала е и преди, но да се съветва, нали сестра й пишеше, не й ли каза,че това не става,  ама като изобщо да не става...

Нали изгони сестра си на улицата и е спряла всякакви контакти с нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Нали изгони сестра си на улицата и е спряла всякакви контакти с нея.

Щото е невменяема селянка, затова! Джена винаги ще си останеш посредствена. - тия думи ги чу от Мария Димитрова на масата в Димитровград, като бяхте на вечеря. Е Мария има усет, тва че клатеше шефа е единствената причина да се класираш някъде по отгоре, но то като си прост и тъп няма да е за дълго. И да беше кръстила песента - готино добиче, поне кравешката ти физиономия и заглавието щяха да се пълна лирика и синтез.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Нали изгони сестра си на улицата и е спряла всякакви контакти с нея.

Ниастина ли? Изобщо нямах представа за такъв случай, не знам историята, затова не мога да коментирам, но определено жалко за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за текст? Нищо не разбрах. Егати и наблъсканият е. Сто пъти предпочитам "простите" текстове тип "Плакала - чакала". 

Иначе музиката е приятна. 

Жанрът има спешна нужда от нови автори, със свежи идеи и по-дълбока мисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текст ли е, че да го опише човек?! :1000(29): Наистина е скалъпен толкова аматьорски, че хаби цялата песен. Могло е да пробва с някой текстописец. Сама е видимо, че не и се получава. Никакъв синхрон с музиката. Дори се чудя как го е изпяла. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , DevilWish каза:

прекалено бързо, в опита да бъде повече поп, се е получило доста голямо несъответствие със самата музика, която прави вс

Тя цялата Джена е едно голямо несъответствие от както спря работата си с Оцко. Направи я звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.06.2019 г. от 20:29, Born to Die каза:

Ниастина ли? Изобщо нямах представа за такъв случай, не знам историята, затова не мога да коментирам, но определено жалко за нея.

Още преди 100 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитах се да дам шанс на песента, но е страшно тъпа. Текстът е покъртителен, просто реди някакви "вървежни" лафчета без никаква рима. Много слабо. Иначе клипът не е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...