Jump to content


Валя ft. Яница - Пиле мое


Препоръчани коментари

Оригинал: Мина Костич и Джей - Нема даље

По ми харесва българската, часття на Яница е брутална

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя изглежда страхотно, браво на нея.Песента ми харесва, добро включване на Яница.Откъм клипа можеше малко повече да се постарае, ама явно не и се занимава.Успех на проекта!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааааай, отдавна не се е случвало при Валя!!! Толкова хитово, толкова ме изкефи, че няма накъде.... най-готината песен от този месец е тази! Страшна е и частта на Яница и гласът на Валя, толкова е приятен и аз от "Нейните неща" нямам толкова нейна песен която да слушам, но тази просто пръска! :) Дано се получи хит, че просто е брутална, а този път не го очаквах след последните 1-2 песни. Видеото си е стандартното, но тя изглежда по-добре от година на година. Много е яка! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен песента е ХИТ! Валя е страхотна певица, но не очаквах толкова яка песен да пусне, честно си казвам!
Валя този път кърти с мега добра песен. Кефи ме много. Тя изглежда като на 25 години, какво прави тази Валя не зная. С ръка на сърцето си казвам, че тази песен е най-яката, от последните песни на колегите които пуснаха! Евала на Валя! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, звучи хитово. Текстът не е моят, но за целавата група < 20 мисля, че става. Много се надявам да стане хит, защото Валя е можеща певица и заслужава!

И все пак "Все си ти" си остава най-доброто, което е пускала в последните години!

Облече не само, че не е мръднала, но става все по-хубава тази жена! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя е добра певица от старата школа. С времето се покри и все по-рядко пуска нови песни. Това и играе лоша шега. Новото от нея не е лошо. Жалко, че е кавър. Залага на лесното. Иначе изглежда страхотно във видеото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка! Макар че е почти 1:1 с La Miami/Да ме гали, направо можеш да си запееш другия текст върху мелодията. За лириката също можеха да се постараят малко повече, вместо абсолютно всяка строфа да се повтаря по 2 пъти. Попрекалили са с обработката на Яница. Все пак парчето радва много, успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Много яка! Макар че е почти 1:1 с La Miami/Да ме гали, направо можеш да си запееш другия текст върху мелодията. За лириката също можеха да се постараят малко повече, вместо абсолютно всяка строфа да се повтаря по 2 пъти. Попрекалили са с обработката на Яница. Все пак парчето радва много, успех!

Текстът е писан от Валя.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...