Jump to content



Online: Цветелина Янева - Болка моя


Препоръчани коментари

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Музиката: Напий се, звънни ми :D

и Изтрезняваш ли и Въртележката и Няма как и кой знае коя още... ама яка е, точно за лятото, в главата ми вече се върти "пак ела пак ела пак елаа"

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Kriminal changed the title to Online: Цветелина Янева - Болка моя
преди 1 минута, Kriminal каза:

и Изтрезняваш ли и Въртележката и Няма как и кой знае коя още... ама яка е, точно за лятото, в главата ми вече се върти "пак ела пак ела пак елаа"

Мда припева е як, а музиката е ясно защо е така, всичките певици-певци да ти се редят ан опашка за песни постоянно и най-големия кумир в музиката ще се изчерпа ....  Като захапе едната и всички след нея докато не изцедат и последната капка талант на композитора :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух припева и си викам "о не, не си заслужаваше чакането" и я оставих да звучи, но не ѝ обръщах внимание.

Две минути по-късно припевът ми се наби в главата.

И клипът е хубав, неангажиращ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи почва супер яко, после почва да си личи типичното звучене на Ганев.. но все пак се усеща нещо различно и мистично, много ме кефи, супер е Цуци! Дано стане голям хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли клиповете ти да са на световно ниво, а песента да е поредното клише? Прилича на 10 други, как не направиха нещо по различно, а като овце пускат претоплени манджи? Затова Емилия и Теофиков ще мачкат. Аман от компромисни песни. Ганев да се пенсионира веднага. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо впечатляващо този път. Песента е слушана многократно вече. Текста смятам, че дори на места не е напаснат както трябва към музиката или поне тя го е изпяла гадно. 

Видеото пък, макар и крадено, е леко скучновато.

П.С. И въпреки всичко това, проекта е по-добър от едно 80% от предложеното тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина е такава класа, толкова е красива всеки път, прекрасен проект, не знам къде е снимала, но има скандално добри кадри. В началото като започна си казах, ей това е, даже и Галя не може да я бутне по клипове. Песента също е перфектна, напомня ми на "За контакти", много ме кефи текста, всичко, много се надвам да стане голям хит. Няма слабо при тази жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Този черния разваля целия клип. Не можа ли да снима нормален мъж?

Шегуваш се нали? Именно той прави клипа. Уникален е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Майко,каква красавицаааа 😍😍😍😍

Песента е много яка,видео на световно ниво! БРУТАЛНО КРАСИВА БАРБИИИИ!!! 🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍

Наистина, ей така седя и я гледам, супер красивата, женствена, различна и най-вече тази класа, не знам от къде я вади, но на всяка снимка, видео... Това или си го носиш, или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, MrKidGSA каза:

Може ли клиповете ти да са на световно ниво, а песента да е поредното клише? Прилича на 10 други, как не направиха нещо по различно, а като овце пускат претоплени манджи? Затова Емилия и Теофиков ще мачкат. Аман от компромисни песни. Ганев да се пенсионира веднага. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...