Jump to content



Алисия и Лорена - Яка е жена ти


Препоръчани коментари

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Брутално яка е Лорена, не знам дали някога ще чуя нещо, което да не ми хареса от нея. Как само ме е яд за онзи сръбски кавър, не спирам да слушам нейната версия. Иначе дуетът не е лош, ще ми трябва малко време, Алисия е готина. Нещо различно и сякаш повече в нейния стил е тази песен. Ще ме зариби, може би текстът няма кой знае колко публика... Все едно пеят за тях си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена ли е – пиши го хит, няма слабо тази жена! 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре звучи. Модерно, интересно, кара те пак да си я пуснеш. Само че Оцко отново е направил мазало с вокалите в припева, като ги е заглушил нещо.

Жалко иначе, че не е самостоятелна песен на Алисия. Тази е неслушаема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цоцкоо, спри се вече с тия цигански мазни вокали и отсвири съсредоточи се върху мелодията можеш да ги замениш с нещо испанско, английско, френско, което се слуша а не тия виенета и си давай аранжиментите на някой мастерджия да ги оправя :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм си мислел, че тези двете си отиват и ще звучат добре в дует, а така и стана! Хитово, лятно, лесно смилаем текст който наистина е по-елементарен, но ще се възприеме и точно заради това, че е абсолютно неангажиращо прави парчето хитово и подходящо за сезона - купони, море, дискотеки и т.н. Ще върви! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява песента. Само вокалите са ми излишни и до болка втръснали. Алисия винаги е правила топ парчета с Оцко. Яко си изпява песните. 

Дано парчето има успех. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, djmursi каза:

Оцко преди време пишеше добри текстове,но напоследък не е така.

Оцко не е текстописец, а композитор😀

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...