Jump to content



Теди Александрова, Илиян и Борис Дали - Давай на DJ-я


Препоръчани коментари

музика: Даниел Ганев текст: Теди Александрова аранжимент: Даниел Ганев режисьор: Николай Скерлев сценарист: Николай Скерлев оператор: Николай Скерлев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната циганска мазнотия на Илиян и Теда Александрова.

Гнус ме е от такива песни, но мангалите ще го въртят здраво.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gadinata каза:

Ще гърми по дискотеките! Теда в послендо време се беше поотплеснала и слагаше по-малко чалга в песните си, но тук нещата са балансирани.

Братле, задължително се включи в следващият видео проект на Теда и позирай така както си се публикувал в подписа. Отива ти 🤩

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкият Борис Дали! Изглежда адски не на място, да не кажа нелепо, в цялата картинка. Песента е страшен бълвоч и не мисля, че бих си я пуснал пак. Това, че са събрали една камара популярни DJ-и в клипа, може би с цел да ги въртят в последствие, едва ли ще спаси проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна еднодневка, очаквах нещо малко по-добро. Песента не се различава от предните на Теди, освен автора на музиката и как става една и съща песен вече толкова години...... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотален хит, това ще гърми яко! 

Най-накрая Теди с песен от Ганев. Дано изкара и още нещо от него за лятото и да мачка, че напоследък дръпна малко назад. 

Борето е излишен в песента. 😕

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя цялата песен е излишна. Стораро и той с поредния си микс кючеци, Александра гледам днес ще пуска мазно, Мира редовно пуска мазно...тая си е ломска мангасарка, нормално е... кво да и се учудвам...

Радвам се, че почти не слушам тоя жанр вече с изключение на 2-3 песни, направо ме е срам, че някога съм бил фен на тая музика и наистина лека полека и ставам противник. Жива цигания , т'ва е мазно, долно, тъпо, изтъркано как не са възпяли геврека или влака...

Борката сам си пикае на кариерата и чудесните песни, които направи преди време, макар, че от 3 години пее една и съща песен за меркантилните златотърсачки, то поне в началото имаше свястни песни. Тая ломска съборетина никога не е имала такива.

Илиян усет не за хит ами усет и за каквото и да било изобщо няма, с тупалката от 2009-та ще си умре, песните с Алисия бяха сполучливи заради самата Алисия, която поне не прави маанета.

Срам и позор стана целия жанр. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я бях слушала и сега направих грешката да си я пусна... не я изтърпях да я чуя цялата. Вече сме го слушали това от Теда, пълна простотия и какафония. Не съм и очаквала друго ... :1000(27):

Иначе и аз не се съмнявам, че ще гърми по дискотеките .... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Не я бях слушала и сега направих грешката да си я пусна... не я изтърпях да я чуя цялата. Вече сме го слушали това от Теда, пълна простотия и какафония. Не съм и очаквала друго ... :1000(27):

Иначе и аз не се съмнявам, че ще гърми по дискотеките .... 

В стил Шефката е и ще върви, сега това се търси. 

Но сте доста критични към Теди, тя кючеци почти не е имала в кариерата си! Само Кис ми бейби, който беше класи над тая помия! За капак на всичко противния Илиян. Дано да се върне към своя стил тя. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

В стил Шефката е и ще върви, сега това се търси. 

Но сте доста критични към Теди, тя кючеци почти не е имала в кариерата си! Само Кис ми бейби, който беше класи над тая помия! За капак на всичко противния Илиян. Дано да се върне към своя стил тя. 

Не ми харесва Теда изобщо. Противна ми е, еднаква ми е и безлична. Едни и същи пози, текстове, нахакано поведение и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Не ми харесва Теда изобщо. Противна ми е, еднаква ми е и безлична. Едни и същи пози, текстове, нахакано поведение и това е.

Те всичките са еднакви. Просто една ни кефи, друга - не :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...