Jump to content

Анелия & DJ Живко Микс - Шампион


Препоръчани коментари

преди 6 минути, El Gato каза:

Копие на Хавана Тропикана.. 🤣 особено частите на Живко.

Нищо общо с Хаваната няма. Екипът работил по проекта е различен, звученетп, тематиката... 

Вдр едно да кажа, че Хавана Тропикана е 1:1 с Парти тайм на Мая и Живко Микса... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Нищо общо с Хаваната няма. Екипът работил по проекта е различен, звученетп, тематиката... 

Вдр едно да кажа, че Хавана Тропикана е 1:1 с Парти тайм на Мая и Живко Микса... 

0:46 - чуй частта на Живко.. различен текст, но същото звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, El Gato каза:

0:46 - чуй частта на Живко.. различен текст, но същото звучене.

Еми той толкова си може човечеца. Това са му възможностите за рапиране. Има прилика някаква, но според мен не е търсена. 

 

Иначе рапира ужасно неритмично... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е трака, изкефи ме!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и това не става. Глуха ли е? Като цяло и от двата й последни "проекта" са напълно безсмислени, но след появата на втория, то предния вече официално може да бъде изтрит от всякъде и никой няма да разбере.

Що се отнася до тази песен,  аз по-малоумен текст в последно време не съм чувал (поне от предния на Анелия май)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pacho каза:

Извинявайте, ама това е звук от времето на Елена Паришева и дуетите ѝ с въпросния.😬

Това ясно... Ама си я запях и ми съвпадна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 13 минути, Danny каза:

Харесва ми. Анелия имаше нужда от таква песен, че последно време прекали с чалгата. 

Анелия има нижда от хит. Тази с DJ Живко е просто трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер жалка песен. Петя Радева да вземе да се обеси, кой й позволява да ги пише тези бълвочи? Живко и той, Хавана Тропикана с друг текст. Анелия и за боклука не става напоследък, ебаси смешката.

Ако трябва да кажа нещо позитивно - бузукито е свежо и клипът не е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия никога не е била толкова втръснала, еднообразна, преекспонирана и скучна. Дъно .....

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно е писана от Боби Павлов, а не от Драганински - толкова е еднотипна. Всичко е до болка познато и изтъркано. Веднага се сещам за "Тук и сега" на Елена, "Хавана Тропикана", "Зле разпределени", "Приключих с тебе"... Ана какво се е разбълвала? За 5 месеца има 4 клипа, задминава и Мара по продукция, но поне да бяха всичките нещо запомнящо се, различно и оригинално. Всичко, освен баладата издиша яко. Абсолютна деградация, дори и от периода в който си търкаше лампион между краката и възпяваше сексуалните си фантазии. Искаме музика и текст, който докосва, разказва история.. как не го разбраха вече. Ана се нуждае от много дълга почивка. Сравнете това подобие на песен с парчето на Дамян и Жана. Тяхното е на светлинни години от това чудо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежа ми е, не е лоша, интересно колко ще се развие.

Но Ана трябва да се стегне и да направи нещо от сорта на Гот ми е/Генерал/Дай ми още за лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...