Jump to content



Препоръчани коментари

Джулия си е доста голяма използвачка - използва Фики, за да влезе в Пайнер, след това използва и Пашев, а сега използва и гаджето си. На мен лично ми е безлична, допадат ми някои нейни песни, но като цяло опротивява все повече и повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Коментирайте факта, че Преслава залага все повече на самостоятелни сингли.

Силно я адмирирам по този повод! Тръпнем да чуем летния трак!

Не веднъж съм го отбелвзвал. Без дуети и скъпи клипове, мачка като побъркана ония дето се чудят как да се направят на интересни, как да примамят балканска звезда за дует и т.н.

В интерес на истината Преслава няма толкова успешни дуети, колкото да самостоятелните и парчета. Винаги е било така. 

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Джулия си е доста голяма използвачка - използва Фики, за да влезе в Пайнер, след това използва и Пашев, а сега използва и гаджето си. На мен лично ми е безлична, допадат ми някои нейни песни, но като цяло опротивява все повече и повече. 

Не е ясно дали тя използва Кристиян, или той нея🤣

Гледай го в На кафе от вчера. Лика прилика са си. Живеят с амбицията да са известни и успешни с цената на всичко🤭

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от самото начало казвах, че нищо няма да излезе от Джулия.

Тук Фокса и още 5-6 души само се напъваха да ни убеждават в противното. Ако ще и с Азис да направи дует - все тая. Няма нищо характерно в нея, което да я отличава. Една Ани Хоанг е по-разпознаваема.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Аз от самото начало казвах, че нищо няма да излезе от Джулия.

Тук Фокса и още 5-6 души само се напъваха да ни убеждават в противното. Ако ще и с Азис да направи дует - все тая. Няма нищо характерно в нея, което да я отличава. Една Ани Хоанг е по-разпознаваема.

Абе пак успя да постигне повече, отколкото и е заложено, но то не бяха колаборации с Анелия, Галена, Константин, Теофиков и кой ли още не. 

Ани Хоанг може да е разпознсваема, но е дори още по противна. Трудно ми е да определя коя е по голямото чучело. Иначе и една Галена първите си 3 години не беше по различна, а виж я сега. Селянките могат да сторят чудеса от болни амбиции. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джулия щеше да й се получи в пъти по-добре ако я бяха подхванали както трябва още от началото. Когато все още нямаше спонсор загуби година и половина, в които хората забравиха, че въобще е дебютирала, а после като започна лансирането се започнаха и подигравките, че била твърде стара. Въпреки това постигна доста с подкрепата на Пашев, но и на мен вече ми се струва, че това до сега й беше максимума. Дано да ме опровергае.

А дали е нагла и неблагодарна реално не е важно в този бизнес. Колко звезди в български и световен мащаб се славят като такива, но пресперират. Несправедливо, но факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Абе пак успя да постигне повече, отколкото и е заложено, но то не бяха колаборации с Анелия, Галена, Константин, Теофиков и кой ли още не. 

Ани Хоанг може да е разпознсваема, но е дори още по противна. Трудно ми е да определя коя е по голямото чучело. Иначе и една Галена първите си 3 години не беше по различна, а виж я сега. Селянките могат да сторят чудеса от болни амбиции. 

Могат, но си скъсват задника за да го направят.

Виж при такива като Преслава с каква лекота се получават нещата.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Могат, но си скъсват задника за да го направят.

Виж при такива като Преслава с каква лекота се получават нещата.

Трудно се компенсира липсата на талант и харизма. Това са неща, които или ги имаш, или не.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Могат, но си скъсват задника за да го направят.

Виж при такива като Преслава с каква лекота се получават нещата.

По скоро им скъсват и задници и предници, за да постигнат минимума за бранша:D

Преслава и наркотици, и побоища и фолк конфликти през годините не успяха да я разкарат трайно от трона. А най интересното е, че нито се е оправдавала и давала обяснения, нито се е чудела какви невиждани неща да пусне. За това за някои от колежките винаги ще е трън в очите. С доста интриги се опитаха да я смачкат и Галена, и Емилия, и Анелия и коя ли още не, но напразно. Аз не очаквах, че след Випа и Капките ще си върне тронс, но ето на - пак и дишат прахта. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

По скоро им скъсват и задници и предници, за да постигнат минимума за бранша:D

Преслава и наркотици, и побоища и фолк конфликти през годините не успяха да я разкарат трайно от трона. А най интересното е, че нито се е оправдавала и давала обяснения, нито се е чудела какви невиждани неща да пусне. За това за някои от колежките винаги ще е трън в очите. С доста интриги се опитаха да я смачкат и Галена, и Емилия, и Анелия и коя ли още не, но напразно. Аз не очаквах, че след Випа и Капките ще си върне тронс, но ето на - пак и дишат прахта. 

И аз много пъти съм си мислел, че няма да вдигне глава, но тя точно след Випа и Капките възкръсна.

Много силна поредица от песни направи в последните 2 години (и само един дует - с Джена, ако не броим сръбския). За сметка на Анелия например, на която изгубих бройката на колаборациите.

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И аз много пъти съм си мислел, че няма да вдигне глава, но тя точно след Випа и Капките възкръсна.

Много силна поредица от песни направи в последните 2 години (и само един дует - с Джена, ако не броим сръбския). За сметка на Анелия например, на която изгубих бройката на колаборациите.

Най добрия комерс дует на Петя за мен е Пия за теб с Елена. Невероятен трак. 

Гери Никол призна за пробив в чалгата. Ще има ли дует между тях все пак или Пресли пак ще мачка галошите и сръбски легенди със самостоятелни комерски 😏

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преоткрих Мило мое на Теофиков. Много яка умерена песен. Не е съвсем провлачена балада, но Денис с много чувство я е направил. 

Забелязах, че има 55ка лайка, 3ка коментара и само 5-6 милионс гледания. За справка една Моро му със същите лайкове и по малко коментари има тройно повече гледания. Една Много съм добра едвс с 30ка лайка има същите милиони. Може би това се дължи на факта, че не се завъртя сериозно в клубовете, но песента е наистина много добра. Засега няма слабо при малкия. Иначе дано качи некое друго килце, че ми е нещо средно между врабче и бродещ от Живите мъртви с това бяло слабо личице... 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Джулия абсолютно нищо не става. За една година то не бяха колаборации с Анелия, Константин, Галена и Денис и пак не успя да блесне като хората. Една Яница с ''Въртележката'' слага всичко нейно в коша. С Теда горе-долу същото се получи. Накрая наистина ще се окаже, че Яница имаше най-много потенциал да блесне от трите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

От Джулия абсолютно нищо не става. За една година то не бяха колаборации с Анелия, Константин, Галена и Денис и пак не успя да блесне като хората. Една Яница с ''Въртележката'' слага всичко нейно в коша. С Теда горе-долу същото се получи. Накрая наистина ще се окаже, че Яница имаше най-много потенциал да блесне от трите.

Яница ако имаше чак толкова потенциал щеше отдавна дс е блеснала. Все пак е от 2002 в играта. За мен при нея нещата се получсват на късмет. Въртележката е по силна от всичко на Джулия, но Теди Александрова си има много големи хитове за последните 5-6 години и изгради свой стил, от който се повлияха дори топ имена като Галена, Анелия и т.н. Яница и трябват поне още 3-4 Въртележки, за да я догони и пак няма да я стигне. Провалите на Теда правят по 5 млн, а провалите на Яница едва 3 млн правят. Тедата има поне 5 песни с над 15 млн, а Яница нито една. Може да е противнс Ломската, но не можем да и отречем, че успя да си наложи името и стила далеч по добре от Джулия и Яница. Почти съм сигурен, че с новата Яница няма да успее да повтори успеха на Въртележката. При нея винаги е така след голям хит. 👻

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение пък на Яница дори не й е мястото да бъде слагана в сравнения с толкова по-нови колежки, камо ли с Джулия. Макар и да не й беше писано да е от онези стари имена и да стана наистина успешна чак 10 години след дебюта си, тя все пак си остава име, което успя да се докосне до най-хубавите времена в жанра. Остави доста приятни и популярни сред поп-фолк феновете песни в първите няколко години на кариерата си. Някак си ми е трудно да я слагам при изпълнителите, които изгряха и прогресираха във времената на упадък.

А и си мисля, че и тя също имаше участие в наложен тренд- този на кучките и боклуците, на нахаканите мацки. Добре, че тези времена поотминаха.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Яница ако имаше чак толкова потенциал щеше отдавна дс е блеснала. Все пак е от 2002 в играта. За мен при нея нещата се получсват на късмет. Въртележката е по силна от всичко на Джулия, но Теди Александрова си има много големи хитове за последните 5-6 години и изгради свой стил, от който се повлияха дори топ имена като Галена, Анелия и т.н. Яница и трябват поне още 3-4 Въртележки, за да я догони и пак няма да я стигне. Провалите на Теда правят по 5 млн, а провалите на Яница едва 3 млн правят. Тедата има поне 5 песни с над 15 млн, а Яница нито една. Може да е противнс Ломската, но не можем да и отречем, че успя да си наложи името и стила далеч по добре от Джулия и Яница. Почти съм сигурен, че с новата Яница няма да успее да повтори успеха на Въртележката. При нея винаги е така след голям хит. 👻

Всички тези песни на Теда са с популярни роми (изкл. Борис Дали) които си правят по 10-15 милиона гледания без проблем. Тя самостоятелна песен с подобна гледаемост няма. За разлика на Яница едни от най-гледаните и клипове са именно самостоятелните - ''Въртележката'', ''Върнах ти го'' и ''Всичко чуждо пожелаваш''. Не съм съгласен, всичко на късмет. Пусна една след друга ''Всичко чуждо'', ''Вземай задължително'' и ''Грешната''. После две доста добри парчета с не лоши гледания и рейтинг а именно ''В пет ми звънни'' и ''Хубаво го запомни''. Първата даже имаше изненадващо добър прием на концерта. После ''Няма да ме купиш'' си е топ отвсякъде. ''Фуклата'' може би е първия и провал, която се появи близо три години след ''Всичко чуждо''. После се съвзе с ''Изкушение'' и разби с прием на концерта където дори провала ''Фуклата'' се прие добре. 2018 и беше зле, спаси я ''Въртележката''. Другото при Теда е, че разбива с гледания, но после видяхме как нямаше никаква подкрепа като Пайнер пуснаха онлайн наградите, докато Яница беше в топ 5 за Певица на годината. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Алекс. прави супер комерсиални цигании, изненадващо как нямат и по 30 милиона. Но самата тя има ли изобщо някаква фенска маса? Не е интересна никому, просто песните и стават за къртене в парти обстановка. Яничка прави много по-интересна продукция, макар и провокативна, важното е че провокира по някакъв начин, както виждаме при това успешно. Теди А. от края на 2017 няма успешна песен, защото няма и песен с над 5 милиона, въпреки, че за всеки трак вика по 2-3 изпълнителя. Самостоятелните ѝ (които дори не зная кои са) не са се чули и видяли никъде.

Поздравете се с един от най-(ако не и най) големите хитове за 2018

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Всички тези песни на Теда са с популярни роми (изкл. Борис Дали) които си правят по 10-15 милиона гледания без проблем. Тя самостоятелна песен с подобна гледаемост няма. За разлика на Яница едни от най-гледаните и клипове са именно самостоятелните - ''Въртележката'', ''Върнах ти го'' и ''Всичко чуждо пожелаваш''. Не съм съгласен, всичко на късмет. Пусна една след друга ''Всичко чуждо'', ''Вземай задължително'' и ''Грешната''. После две доста добри парчета с не лоши гледания и рейтинг а именно ''В пет ми звънни'' и ''Хубаво го запомни''. Първата даже имаше изненадващо добър прием на концерта. После ''Няма да ме купиш'' си е топ отвсякъде. ''Фуклата'' може би е първия и провал, която се появи близо три години след ''Всичко чуждо''. После се съвзе с ''Изкушение'' и разби с прием на концерта където дори провала ''Фуклата'' се прие добре. 2018 и беше зле, спаси я ''Въртележката''. Другото при Теда е, че разбива с гледания, но после видяхме как нямаше никаква подкрепа като Пайнер пуснаха онлайн наградите, докато Яница беше в топ 5 за Певица на годината. 

Чалга пеперудки е най-големият хит от Сен Тропе насам.

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, -A. каза:

Всички тези песни на Теда са с популярни роми (изкл. Борис Дали) които си правят по 10-15 милиона гледания без проблем. Тя самостоятелна песен с подобна гледаемост няма. За разлика на Яница едни от най-гледаните и клипове са именно самостоятелните - ''Въртележката'', ''Върнах ти го'' и ''Всичко чуждо пожелаваш''. Не съм съгласен, всичко на късмет. Пусна една след друга ''Всичко чуждо'', ''Вземай задължително'' и ''Грешната''. После две доста добри парчета с не лоши гледания и рейтинг а именно ''В пет ми звънни'' и ''Хубаво го запомни''. Първата даже имаше изненадващо добър прием на концерта. После ''Няма да ме купиш'' си е топ отвсякъде. ''Фуклата'' може би е първия и провал, която се появи близо три години след ''Всичко чуждо''. После се съвзе с ''Изкушение'' и разби с прием на концерта където дори провала ''Фуклата'' се прие добре. 2018 и беше зле, спаси я ''Въртележката''. Другото при Теда е, че разбива с гледания, но после видяхме как нямаше никаква подкрепа като Пайнер пуснаха онлайн наградите, докато Яница беше в топ 5 за Певица на годината. 

Не съм съвсем съгласен. С първите си дуети със Силвър той беше никому известен, а едното им парче има над 23 милиона. Да не би да са заради Силвър. Самия Силвър не спира да пуска и самостоятелни и дуети, но нямат и 1/3 от успеха на дуетите му с Теда. Ами Чалга пеперудки не беше ли най големия хит онази зима-пролет. До преди Въртележката Яница е нямала хит от ранга на Пеперудките. Да, песните на Теда са мазен чалгорап, но и колежките и бързо я последваха в тази ниша, което я прави малко или много диктатор в модерната чалга. И други са викали Азис в проектите си, но не с такъв успех, кскъвто имаше Тедата с него. А и Въртележката също си влиза в графа мазнотии, каквито са най големоте хитове на Теда. Иначе за фенска маса, да, Яница е по силна и предпочитана, но от към участия Тедата е по силна - хем с повече участия, хем по пълни, хем прави по голям купон и пее повече и по добре на живо. Иначе Яница имс по добри песни като цяло, но не е по популярна от Ломската. И на Галена дуетите са по успешни от самостоятелните и, а нейните партньори често са по големо звезди от самата нея. И все пак и признаваме успехите. На Теда провалите като Топ и Кораба майка се развиват по добре от 5 ми звънни и Хубаво го запомни. Въпреки, че бяха по слаби последните и песни, приемите и на концертите на Планета са доста силни. Яница за пръв път с мазнотията Въртележката получи по сериозен и впечстляващ прием. Ако трябва да сравним цялостните кариери на двете, Теда е свършила доста по добра работа без да съм пристрастен към нито едната. И пак казвам, че Теда се отличи с разпознаваем неин стил, който доста се котираше и копираше. Докато Яница има успех с неща, които вече са били правени и от други. Небе открила топлата вода. Върнах ти го е много яка и зарибяваща песен, но не е гърмяла колкото песните на Теда по клубовете. Но си правеше добри гледания години след премиерата. Вземай задължително не е била голям хит. На Яница най големите хитове са Всичко чуждо, Грешната и Въртележката. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...