Jump to content



Препоръчани коментари

Преслава си е оперирала носа. Не е имала участия 3 седмици. Последното й е било на 16.02, следващото - на 9.03. Прилича на Емилия. :hahaha:

 

https://www.instagram.com/p/BurCk7UFRyV/

https://www.instagram.com/p/Bul6K3NFAy-/

 

Не прилича на себе си. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И устните ли е барала?

 

Тая не можеш я познаеш вече... а беше симпатична, леко пълна и с големи хубави гърди. Жалко. Преди ми харесваше повече. Тая ще тръгне по пътя на Алисия и ще вземе да се докара на Майкъл Джексън, обикновено това е резултата от много баране по лицето.

 

Гледам са и сменили и картинката на песента в тон с профилната от instagram. Като я смени пак ли да очакваме нова картинка? :D

 

Че случи на хит - случи, ама прекалява.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че е опериран, но ще видим други снимки, тези са с някакъв странен филтър.

Точно пък за това да я плюете, не знам... ако иска трето око на челото ще си присади, това си е нейното тяло, тя си решава. Да е първата или последната, разбирам, но това го прави всеки втори вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че е опериран, но ще видим други снимки, тези са с някакъв странен филтър.

Точно пък за това да я плюете, не знам... ако иска трето око на челото ще си присади, това си е нейното тяло, тя си решава. Да е първата или последната, разбирам, но това го прави всеки втори вече.

 

А преди няколко дни си качи стори, че нямала никакви пластични корекции.... :whistling: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А преди няколко дни си качи стори, че нямала никакви пластични корекции.... :whistling: :1000 (29):

Ми тогава е нямала! :1000 (29):

Аз се надявам, че тя се е научила от колежките си, че за тези въпроси трябва да е искрена или тотално да ги избягва. Никога не съм виждала смисъл в това да се отричат очевидни неща?

Ето Галин си призна за корекцията на носа, макар че аз лично въобще не бях забелязала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тогава е нямала! :1000 (29):

Аз се надявам, че тя се е научила от колежките си, че за тези въпроси трябва да е искрена или тотално да ги избягва. Никога не съм виждала смисъл в това да се отричат очевидни неща?

Ето Галин си призна за корекцията на носа, макар че аз лично въобще не бях забелязала.

 

Не я плюем, просто казваме че преди да почне с корекциите ни харесваше повече. Иначе съм съгласен, ако иска да си пришие трето око, четвърто ухо, още два носа и как там иска да се докара за собствено удоволствие или каквото там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още на тази снимка ми заприлича на Майкъл Джексън. Има нещо странно в устата.

 

https://www.instagram.com/p/Bul6K3NFAy-/

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още на тази снимка ми заприлича на Майкъл Джексън. Има нещо странно в устата.

 

https://www.instagram.com/p/Bul6K3NFAy-/

 

Или е филтъра и светлината, или тази наистина е решила да последва колежката си Алисия и да заприлича на Джексън. Аз също забелязах приликата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още на тази снимка ми заприлича на Майкъл Джексън. Има нещо странно в устата.

 

https://www.instagram.com/p/Bul6K3NFAy-/

Ужас. Много е грозна.

Дано просто да е прекалила с обработването на снимката. :mf_surrender:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся намерили да плюят Преслава за операцията (която дори може и да не е направена) точно ония които са феновете на извънземно което си сменя лицето всяка година

 

Поне за това нямате никакви права да я плюете, както и за цигарите (които също е рекламирала вашата любимка)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си е оперирала носа. Не е имала участия 3 седмици. Последното й е било на 16.02, следващото - на 9.03. Прилича на Емилия. :hahaha:

 

https://www.instagram.com/p/BurCk7UFRyV/

https://www.instagram.com/p/Bul6K3NFAy-/

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

:hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса й е запазена марка носът-отварачка на консерви. Отива й на мазната усмивка и ехидно излъчване. Ако си го е променила, ще й се промени цялото изражение.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава имаше много остър нос. Време беше да го оправи. Прилича на старата Десислава, когато имаше ангелско излъчване и топъл поглед. Страхотна е. Още една причина да ми е новата фаворитка.

 

Освенбтова е дигнала гледанията на 130ка на 21 ден. Чакаме Пламбата да коментира този факт :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма. От сега надушвам как ще е 1:1 с някоя песен на Лорена и как тая пак ще пищи, вместо да пее, което и без това не и се отдава. Галена ще се включи някъде накрая с някакво рапиране и с лафове от социалните мрежи. Тва е пято, пято...

 

Кристиана освен да пищи върху увехналите инструментали на мъжа си друго не прави. Цивлене, пищене... поне е хубавка, спор няма.

 

А също и значи, и че Галена подготвя нова песен от Боцко. Явно прави промоция половин цена ако направиш дует с жена му :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава имаше много остър нос. Време беше да го оправи. Прилича на старата Десислава, когато имаше ангелско излъчване и топъл поглед. Страхотна е. Още една причина да ми е новата фаворитка.

 

Освенбтова е дигнала гледанията на 130ка на 21 ден. Чакаме Пламбата да коментира този факт :Vishenka_05:

Аз не мисля, че си е пипала носа, но иначе и аз подкррпям. Царица

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава наистина изглежда доста добре, пък дори и след операция. Какъв Майкъл Джексън? Нищо общо.

 

На мен не ми е любимка, но пък за разбивацията с "Изтрезняваш ли" сме на едно мнение Десовите. Това парче ми е една от най-големите Пресови зарибявки в последните няколко години, дори и доста по-стойностните "На тебе не отказвам", "Не се изтриваш" и сръбската не съм ги въртял толкова. :helpsmilie:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава наистина изглежда доста добре, пък дори и след операция. Какъв Майкъл Джексън? Нищо общо.

 

На мен не ми е любимка, но пък за разбивацията с "Изтрезняваш ли" сме на едно мнение Десовите. Това парче ми е една от най-големите Пресови зарибявки в последните няколко години, дори и доста по-стойностните "На тебе не отказвам", "Не се изтриваш" и сръбската не съм ги въртял толкова. :helpsmilie:

 

Аз пък хич не я въртя, скучна ми е. За сметка на това пък на Лияна новата няма омръзване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такава операция, вижте снимката на сторито и. Песента на Кристиана няма да прилича на никва песен на Лорена, ще е брутална, мноого мазно брутална.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушал ли си я, че знаеш?

 

И да не е копие на някоя на Лорена, ще е копие на някоя друга успешна от неговите.

 

И нищо не променя факта, че тая пищи много противно. Пискливото и рецитиране е много дразнещо, а с тия обработки Оцкови става нетърпимо. Буквално е за дует с раждаща котка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и да е пипнала нещо по носа с всеки изминал ден изглежда по-красива. Нямам търпение да я видя събота на живо , тогава ще разбера по-добре дали е пипала нещо по лицето, защото почти всяка година я виждам на живо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и да е пипнала нещо по носа с всеки изминал ден изглежда по-красива. Нямам търпение да я видя събота на живо , тогава ще разбера по-добре дали е пипала нещо по лицето, защото почти всяка година я виждам на живо!

Направи клипче на "Жените мъртви", но я предупреди че снимаш, за да я пее на живо. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...