Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Боже мой какви злобари има тук. Очевидно е,че Преслава е с пореден хит те се спукаха с тия купени гледания. Какви купени гледания бълнуват болните ви Смядовски мозъци , Преслава е най-известното име в попфолка, а и всички я знаят в балканските държави. Мисълта,че Галена дръпва назад ви побърква място не можете да си намерите , злобари!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мой какви злобари има тук. Очевидно е,че Преслава е с пореден хит те се спукаха с тия купени гледания. Какви купени гледания бълнуват болните ви Смядовски мозъци , Преслава е най-известното име в попфолка, а и всички я знаят в балканските държави. Мисълта,че Галена дръпва назад ви побърква място не можете да си намерите , злобари!
целуФки :Vishenka_05:

22,3 млн

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мой какви злобари има тук. Очевидно е,че Преслава е с пореден хит те се спукаха с тия купени гледания. Какви купени гледания бълнуват болните ви Смядовски мозъци , Преслава е най-известното име в попфолка, а и всички я знаят в балканските държави. Мисълта,че Галена дръпва назад ви побърква място не можете да си намерите , злобари!

 

Нищо не бълнуваме - само болни мозъци могат да гледат как тая песен на Пепа не просто не става, а направо от никъде не се чува, а в същото време да ми твърдиш че гледанията не били купени? Публиката не я харесва, по дискотеките не я пускат, но я знаели във всички балкански държави? Ай стига бе.

 

Мда, Дора междудругото, не само е заприличала на човек най-накрая, а дори почти кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мой какви злобари има тук. Очевидно е,че Преслава е с пореден хит те се спукаха с тия купени гледания. Какви купени гледания бълнуват болните ви Смядовски мозъци , Преслава е най-известното име в попфолка, а и всички я знаят в балканските държави. Мисълта,че Галена дръпва назад ви побърква място не можете да си намерите , злобари!

 

Харесвах и двете допреди да се регистрирам тук, но постоянното величаене на двете кукумявки и коя е по направо ме отврати да си ги пусна. И новата песен харесвах- намразих я, точно заради "Вас" и това колко велика била. От всички Пресови влизащи във форума има 3-4 койтоса си на място, другите, кой от кой копае дъното! Ти "захарче" си първия!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно ня няколкото хейтъра тук дали кракът им е стъпвал в дискотека скоро, на участие на Галя, Преса или Емануела, дали излизате всяка седмица на DJ партита... Хайде тогава говорете. "Феноменален" и "Изтрезняваш ли" звучат по няколко пъти, "Да гори в любов", от рекордите само на Галин не чух в петък. Аз не снимам клипчета по принцип, но ok, следвщаия път ще го направя на всяка от тези песни, за да се чуе ясно, с риск да си наруша купона. Не знам защо едните отричате Преслава за сметка на Галена, другите пък обратното като и двете в момента изживяват поредните си успехи. Обаче наистина нека всеки си признае колко излиза, че извисени души, дето не ходят по чалга клубове, но иначе знаят кое какъв хит е... Хайде не... Там ясно си личи кой купува, кое не се пуска, защото не върви в поредицата песни ("Сърце" въпреки че се знае масово някак си не се вписва в биййта) и кое е масов хит. Толкова не съм понасял Азис с мазнотиите му, Александрова с нейните маанета, но никога не съм отричал и аз колко са били въртяни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Азис се пуска, стига глупости. В последно време точно кючеците се търсят и стават по-големи хитове.

 

Песента на Назмилер с която сравнявате, не съм я чувала да се пуска в България. Нейните гледания идват от турски зрители и от циганите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно ня няколкото хейтъра тук дали кракът им е стъпвал в дискотека скоро, на участие на Галя, Преса или Емануела, дали излизате всяка седмица на DJ партита... Хайде тогава говорете. "Феноменален" и "Изтрезняваш ли" звучат по няколко пъти, "Да гори в любов", от рекордите само на Галин не чух в петък. Аз не снимам клипчета по принцип, но ok, следвщаия път ще го направя на всяка от тези песни, за да се чуе ясно, с риск да си наруша купона. Не знам защо едните отричате Преслава за сметка на Галена, другите пък обратното като и двете в момента изживяват поредните си успехи. Обаче наистина нека всеки си признае колко излиза, че извисени души, дето не ходят по чалга клубове, но иначе знаят кое какъв хит е... Хайде не... Там ясно си личи кой купува, кое не се пуска, защото не върви в поредицата песни ("Сърце" въпреки че се знае масово някак си не се вписва в биййта) и кое е масов хит. Толкова не съм понасял Азис с мазнотиите му, Александрова с нейните маанета, но никога не съм отричал и аз колко са били въртяни...

миличак не отричаме хитовостта на Да гори .. но на Преса пускат само Да гори и Психо.. а тук хората лъжат че са пускали Обратно в играта

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" не съм я чувал и аз последния месец, не твърдя за нея, но вие се спуквате от хейт, човек, а реално в момента има 3 масови хита (четвъртия на Галин все още не мога да определя дали не е сензация заради него самия и новото име) - Галя, Преса и Азис. Кое да пускат, кое е купено... След една година вероятно ще се позбавравят, комерси са, но така или иначе сега всеки чака тях... Вместо да се кефите, че най-накрая имаме такова завръщане и са стабилни, не прсто балони, вие хейтите като за последно... И Камелия ги прави луди, нови изпълнители поне 5, които имат бъдеще пред себе си... Не схващам какво ви става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

миличак не отричаме хитовостта на Да гори .. но на Преса пускат само Да гори и Психо.. а тук хората лъжат че са пускали Обратно в играта

Защо пък да не се пуска? Всеки ДЖ сам си определя програмата. Не е като "Обратно в играта" да не е била хит или пък да е на неизвестна певица, че да не се пуска. Лятото, като беше най-голямата суша в чалгата, тази песен гърмеше и беше една от най-бурно приеманите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

миличак не отричаме хитовостта на Да гори .. но на Преса пускат само Да гори и Психо.. а тук хората лъжат че са пускали Обратно в играта

Пуска се много... не знам защо си мислите, че в дискотеката пускат само МЕГАхитове. Това е Преслава все пак, даже и "Пада звезда" съм чувала наскоро.

Тоя спор е много излишен. Разберете, че има много критерии за успех и не е задължително, ако нещо е хит в ютуб (т.е. върви по домашни купони, има replay value за лично слушане или има интересен клип, който привлича внимание), значи че ще е хит по дискотеките. Да, често съвпадат двете неща, но не са пряко свързани.

Не съм ходила в дискотека последните дни и не знам как върви Преслава, но вие каква реакция очаквате на тази песен? Нито текстът го предполага, нито музиката. Не е "Хабиби", не е "Шефката", ама е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви мегахитове се пускат у вашите дискотеки, но при нас се пуска само нова музика и много рядко старо. И в никакъв случай, ама нито един път не съм бил свидетел дадена песен, колкото и да е хитова, да се пусне повече от 2 пъти. И не ми казвайте, че нашите DJ-и са малоумни, че преди 30 години всички DJ-и в България пазарувах музика от нашите DJ-и във Видин, а нашите я взимаха от сърбите. И не говоря за чалга, а за всякаква друга музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви мегахитове се пускат у вашите дискотеки, но при нас се пуска само нова музика и много рядко старо. И в никакъв случай, ама нито един път не съм бил свидетел дадена песен, колкото и да е хитова, да се пусне повече от 2 пъти. И не ми казвайте, че нашите DJ-и са малоумни, че преди 30 години всички DJ-и в България пазарувах музика от нашите DJ-и във Видин, а нашите я взимаха от сърбите. И не говоря за чалга, а за всякаква друга музика.

Конкретно в Плаза винаги се пускат по много пъти актуалните песни. Била съм на места, на които и най-големите хитове не се повтарят, но там от много време е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които дръзват да сравняват популярността на Преса и Азо на Балканите, са крайно смехотворни. Когато Петя направи концерт в Турция с вход и с хора, крещящи песните й, ми се обадете.

Впрочем Азис вече има и повече харесвания, освен повече гледания, а песента излезе 8 дни по-късно. Във Фейса му има и доста клипчета на хора, разиграващи песничката. При Преса КОГА ще го видим това? А клипче от дискотека КОГА? Не се сравнявайте с Азо, защото ви е твърде висока летвата и се излагате грозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които дръзват да сравняват популярността на Преса и Азо на Балканите, са крайно смехотворни. Когато Петя направи концерт в Турция с вход и с хора, крещящи песните й, ми се обадете.

Впрочем Азис вече има и повече харесвания, освен повече гледания, а песента излезе 8 дни по-късно. Във Фейса му има и доста клипчета на хора, разиграващи песничката. При Преса КОГА ще го видим това? А клипче от дискотека КОГА? Не се сравнявайте с Азо, защото ви е твърде висока летвата и се излагате грозно.

Нали на Преслава бяха купени, сега пък Азис като я победи - кога сме щели да видим това и при нея? Ами ако следваме кухата ви логика - когато си плати за това.

Изберете си една теза и поддържайте нея. Иначе само олеквате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали на Преслава бяха купени, сега пък Азис като я победи - кога сме щели да видим това и при нея? Ами ако следваме кухата ви логика - когато си плати за това.

Изберете си една теза и поддържайте нея. Иначе само олеквате.

 

Тя тезата си е същата - на Преса песента не е хит, а гледанията са купени. Другото са само следствия, потвърждаващи установените вече факти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви мегахитове се пускат у вашите дискотеки, но при нас се пуска само нова музика и много рядко старо. И в никакъв случай, ама нито един път не съм бил свидетел дадена песен, колкото и да е хитова, да се пусне повече от 2 пъти. И не ми казвайте, че нашите DJ-и са малоумни, че преди 30 години всички DJ-и в България пазарувах музика от нашите DJ-и във Видин, а нашите я взимаха от сърбите. И не говоря за чалга, а за всякаква друга музика.

Не, никой не казва това, зависи си и от DJ-я обаче, но и те добре виждат кое се чака и им е гвоздея в програмата. Споменатите от мен песни са точно това, една малко поомръзнала "Луда по тебе" също наред с тях сега е като току що пръкнал се мегахит, "Името ти", "Яко ми е", "Въртележката", "Дай ми още", "Калифорния", просто песните, които носят заряд, защото всъщност има доста хора, които и текстът не знаят като хората, не са никакви фенове (то като нас в този форум няма други си мисля), въпреки това стават и се раздават. Та тях се случва да ги повторят, вече зависи и кой до колко стои. Аз за себе си няма да скрия, харесвам всякаква музика да слушам , но истински мога да се забавлявам само на чалга, така че си отивам от рано и чак като започнат бесните мазнотии към 4 предпочитам да си ходя. Дотогава определено са ги повторили и потретили някои от най-актулните хитове. На участия рядко ходя, защото там с изключение на няколко изпълнителя, другите е имало случаи и по 4 пъти да пеят едно и също, защото нямат друго какво. Галя ме кефи много, Камелия е най-добра на тази сцена, Преслава и с плейбек просто ми носи супер емоция, Емилия е ясно, на Анелия и Емануела случайно бях 2 пъти подред миналата година и не искам да повтарям скоро... Та така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, недоволен и клиент и измамен е различно. Няма да дам контактите на човека точно тук. Достатъчно твои клиенти даваха по тв. Какво повече?

 

Като качиш снимка, това ще докаже, че са пуснали Преслава 5 пъти ли? Няма нужда.

Започваш да си противоречиш. Първо говориш, че мамим и лъжем клиентите, а после били просто недоволни... Ами и аз често си купувам продукти, от които не съм доволен. Това е живота. Не съм искал да ми даваш контакти, а да кажеш фамилия, за да проверя има ли такъв клиент или лънготиш, както често правиш.

 

Те даваха по тв-то и писаха как Господарите измислят и изопачават факти, за да направят атрактивни реоортажите си, но това не го споменавате... А и какво ти говори факта, че Господари вече няма, А Солеос Виа ги има вече 7-8 години.

 

Освен това, моля и теб и Кондома да спрете да се занимавате с мен, дабсе опитвате да ме провокирате, да ме обсъждате нонстоп и да кроите планове за перманентни банове. Изглеждате ми обсебени. Веднъж в седмицата пиша тук. Толкова ли ти ебважно да съм перманентно баннат. Толкова ли съм ти важен. Явно доста съм бръкнал в здравето ви. Не съм ви виновен, че Галена е под Пресли и че Пресли и лидера от 2 години. И да ме баннат, Преса пак ще е над Галош и ще има койбда ви го отбелязва. Галош е никоя. Точка

 

Вчера Преса е била пусната 3 пъти с новата. Всеки ден мога да дам актуална информация за Преслава в Плаза. Говорим за Плаза, а не за провинциални мизерни клубчета...

29zykq1.jpg

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започваш да си противоречиш. Първо говориш, че мамим и лъжем клиентите, а после били просто недоволни... Ами и аз често си купувам продукти, от които не съм доволен. Това е живота. Не съм искал да ми даваш контакти, а да кажеш фамилия, за да проверя има ли такъв клиент или лънготиш, както често правиш.

 

Те даваха по тв-то и писаха как Господарите измислят и изопачават факти, за да направят атрактивни реоортажите си, но това не го споменавате... А и какво ти говори факта, че Господари вече няма, А Солеос Виа ги има вече 7-8 години.

 

Освен това, моля и теб и Кондома да спрете да се занимавате с мен, дабсе опитвате да ме провокирате, да ме обсъждате нонстоп и да кроите планове за перманентни банове. Изглеждате ми обсебени. Веднъж в седмицата пиша тук. Толкова ли ти ебважно да съм перманентно баннат. Толкова ли съм ти важен. Явно доста съм бръкнал в здравето ви. Не съм ви виновен, че Галена е под Пресли и че Пресли и лидера от 2 години. И да ме баннат, Преса пак ще е над Галош и ще има койбда ви го отбелязва. Галош е никоя. Точка

 

Вчера Преса е била пусната 3 пъти с новата. Всеки ден мога да дам актуална информация за Преслава в Плаза. Говорим за Плаза, а не за провинциални мизерни клубчета...

29zykq1.jpg

Плаза не е елитна дискотека.. там се събират само селяни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разберете, че има много критерии за успех и не е задължително, ако нещо е хит в ютуб (т.е. върви по домашни купони, има replay value за лично слушане или има интересен клип, който привлича внимание), значи че ще е хит по дискотеките. Да, често съвпадат двете неща, но не са пряко свързани.

 

OMG, ти тотално откачи!

 

Точно този текст предполага към избухване в дискотека "мъжете кърти, жените мъртви...". В комбинация с мазната музика си баш за пиене и раздаване. Ама уви! Месец ли мина, колко мина......

 

Къде видяхме изригване, говоря за мощно изригване на тази пишман рекордьорска песен? Като реакция "Името ти" на Камелия я навира в кучи гъз тоталната рекордьорка.

 

За какъв replay value изобщо ми говориш? Мазнотия с кючекчийски елементи хората ще тръгнат да си я слушат сутрин и на обед, когато не пият? :1000 (10):

 

Пламен говори много умни неща и е човек, който редовно е из варненрските клубове. Пресови обаче автоматично го обявяват за злобен понеже истината не им е удобна.

 

"Да гори в любов" - всепризнат мегахит, на който видяхме сума ти клипчета как хората полудяват е правела с 50К по-малко към настоящия момент. За новата песен никой не го ебе, обаче дъни гледания като луда. "Да гори.." имаше много повече replay value от този евтин мазньоч "Изтрезняваш ли". Най-малкото с лековатия си текст и мирис на кючек новата песен автоматично намаля таргет групата си - нито възрастен човек ще я пусне, нито малко дете, хора които ги дразни мазното - пък абсурд.

 

Какво защитаваш изобщо? Някаква лъжа? Толкова акъл ли ти остана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG, ти тотално откачи!

 

Точно този текст предполага към избухване в дискотека "мъжете кърти, жените мъртви...". В комбинация с мазната музика си баш за пиене и раздаване. Ама уви! Месец ли мина, колко мина......

 

Къде видяхме изригване, говоря за мощно изригване на тази пишман рекордьорска песен? Като реакция "Името ти" на Камелия я навира в кучи гъз тоталната рекордьорка.

 

За какъв replay value изобщо ми говориш? Мазнотия с кючекчийски елементи хората ще тръгнат да си я слушат сутрин и на обед, когато не пият? :1000 (10):

 

Пламен говори много умни неща и е човек, който редовно е из варненрските клубове. Пресови обаче автоматично го обявяват за злобен понеже истината не им е удобна.

 

"Да гори в любов" - всепризнат мегахит, на който видяхме сума ти клипчета как хората полудяват е правела с 50К по-малко към настоящия момент. За новата песен никой не го ебе, обаче дъни като луда. "Да гори.." имаше много повече replay value от този евтин мазньоч "Изтрезняваш ли". Най-малкото с лековатия си текст и мирис на кючек новата песен автоматично намаля таргет групата си - нито възрастен човек ще я пусне, нито малко дете, хора които ги дразни мазното - пък абсурд.

 

Какво защитаваш изобщо? Някаква лъжа? Толкова акъл ли ти остана?

Честно казано не защитавам нищо. На мен песента ми омръзна, а и по начало не ми харесваше толкова, колкото "Да гори...". Любимата ми песен в момента е тази на Джордан, а след нея бих поставила Галин и Лидия и чак тогава - Преслава. Просто тук до такава степен се преиначава истината, че избива в чиста злоба. Същото сме наблюдавали и по други казуси в последните месеци, предполагам всички се досещат за какво говоря.

 

За replay value не говорех за тази песен, просто казвам, че често многото милиони се дължат на това. Да речем "Чужди усмивки" с това натрупа рекордните си за канала милиони. "Изтрезняваш ли" по-скоро бих я категоризирала в "силно име изкара приятно и различно (за себе си) предложение". При това в много силен период - кога друг път в рамките на няколко дни 3 песни са се побеждавали взаимно по критерий "най-много гледания за 24 часа" - били те и не първите?

 

П.П. Чудех се за пример с отличен прием в дискотеките и немного гледания и ти го даде - "Името ти". "Пара бизде" пък е феномен в ютуб, а съм я чувала точно веднъж - когато си я пуснах да видя каква е тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не защитавам нищо. На мен песента ми омръзна, а и по начало не ми харесваше толкова, колкото "Да гори...". Любимата ми песен в момента е тази на Джордан, а след нея бих поставила Галин и Лидия и чак тогава - Преслава. Просто тук до такава степен се преиначава истината, че избива в чиста злоба. Същото сме наблюдавали и по други казуси в последните месеци, предполагам всички се досещат за какво говоря.

 

За replay value не говорех за тази песен, просто казвам, че често многото милиони се дължат на това. Да речем "Чужди усмивки" с това натрупа рекордните си за канала милиони. "Изтрезняваш ли" по-скоро бих я категоризирала в "силно име изкара приятно и различно (за себе си) предложение". При това в много силен период - кога друг път в рамките на няколко дни 3 песни са се побеждавали взаимно по критерий "най-много гледания за 24 часа" - били те и не първите?

 

Азо и Галин с неЧипса имат резон да направят гледания, въпреки че на дуета също са мега съмнителни. За Преса се връщаме значи пак на изходна позиция - как 1) по слабата песен от предната, която пусна след половин година затишие, и която (новата) не се е чула никъде да има избухване вече ша стана месец, прави такива рекорди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...