Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е то не е точно за Преслава, нали ... На целия жанр гледаш розово :D Последния вариант гледания на Наглите от Толбухин да са реални беше да сменили алгоритъма, ама гледаме Емануелция си прави гледания в редовните рамки, а песните с рекорди, предполагащи да ги знае цялата държава вече, не предизвикват истерия, адектватна за цифрите.

 

Ся има някво подобрение в жанра, ама аз го отдавам единствено на новата кралица - самото и присъствие кара всички останали да си вземат бележка и да се стараят повече :Д

 

Конди, няма смисъл, то вече даже не е интересно - Преслинцата такива автоголове си вкараха тия дни, че някой е редно да ги прозвъни спешните отделения, че вчера след като изпадна от Трендинг най-вероятно е имало групово рязане на вени.

И в предните 2 години се водеше, че гледам розово на жанра, задето твърдях, че ще има пореден ренесанс, което вече се случва. :D А в случая съм на мнение, че тези клипове от половин милион са просто началото на още по-засилената фаза от доминация. Но ще си призная, че докато само Преслава беше с рекорда бях доста колеблив какво да си мисля. Подобряването му от Галин и Лидия взе да подкрепя назряващата ми теория, че тук вероятно вече не говорим за купени гледания, а за реален нарастващ интерес на публиката. Мисля си, че е възможно в близкото бъдеще това да бъде подкрепено и от други големи имена като Галена, Анелия, Емануела, Клеа и т.н. Ако не се случи- не е като и преди да не съм изказвал други теории за изпълнители като Преслава и начинът да се водят на върха след като няма награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, пак обръщане на палачинката и вече броим сигналточкабеге за сайт, който е популярен и има някво значение ....

 

Само го отбелязах не че ми дреме ,че Преслава е спечелила там , защото откакто смениха там дизайна сайта не става за нищо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре дошъл Конди :3fdb8960598fa63e:

Избрахте: „Да гори в любов“ на Преслава е Попфолк хит на 2018-а

 

“Да гори в любов“ на Преслава е „Попфолк хит на 2018-а година“. Песента излезе в края на месец септември 2018-а и веднага се наложи като най-желан хит в ефира и на клубната сцена. „Да гори в любов“ е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, автори на текста са Росен Димитров и Анастасия Мавродиева.

 

Ето как подредихте Топ 10 на попфолк хитовете за 2018-а:

 

01. Преслава – Да гори в любов – 3112 гласа

02. Цветелина Янева и Денис Теофиков – Грешка беше – 3068 гласа

03. Галена – Феноменален – 2945 гласа

04. Емануела – Направи така – 2799 гласа

05. Джена – Яко ми е – 2614 гласа

06. Азис – Позна ли ме? – 2508 гласа

07. Емануела – Нотариално заверен – 2403 гласа

08. Анелия – Зоопарк – 2391 гласа

09. Галена и Цветелина Янева – Маракеш – 2310 гласа

10. Анелия и Крум – Обичам те – 2292 гласа

Омг,къде е хитът на 2018 "Шефката? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ама аман вече от вас,бе.Сто доказателства ви дадоха и то хора,които разбират от ютюб ,че гледанията на Преса са истински и вие пак лаете.Защо Преса да не може да има 500к за 24 часа? "Изтрезняваш ли" излиза след голям неин хит+че това е Преслава,а мелодията е като на песни,които са били хитове. Педалин колкото и да ми е анти и той също не смятам,че е купувал,щом дори на Малина докара 300к за денонощие,защо да не може да има такива гледания и на най-чалгарската му песен от години?

 

Следвайки вашата логика значи и Александрова си е купила гледания преди 2 години,понеже държи рекорд за най-гледана песен за 24 часа,мисля че беше 800-900к,а тогава канала на Планета дори нямаше 1 милион абоната.Мотел пък същата работа,Азис го пусна в все още неразвития си канал,сериозно ли го сравнявате с канала на Планета,wtf?

 

Много мш е интересно какви оправдания ще измислите ако и вашата разпоретина има 500к за 24 часа? Не че е възможно де,все пак кой се вълнува от нея,но да си го представим хипотетично. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само го отбелязах не че ми дреме ,че Преслава е спечелила там , защото откакто смениха там дизайна сайта не става за нищо!

 

Щом сайта за нищо не ставал, за кво ни го отбелязваш или как изобщо разбра че Преслава била спечелила там?

 

И в предните 2 години се водеше, че гледам розово на жанра, задето твърдях, че ще има пореден ренесанс, което вече се случва. :D А в случая съм на мнение, че тези клипове от половин милион са просто началото на още по-засилената фаза от доминация. Но ще си призная, че докато само Преслава беше с рекорда бях доста колеблив какво да си мисля. Подобряването му от Галин и Лидия взе да подкрепя назряващата ми теория, че тук вероятно вече не говорим за купени гледания, а за реален нарастващ интерес на публиката. Мисля си, че е възможно в близкото бъдеще това да бъде подкрепено и от други големи имена като Галена, Анелия, Емануела, Клеа и т.н. Ако не се случи- не е като и преди да не съм изказвал други теории за изпълнители като Преслава и начинът да се водят на върха след като няма награди.

 

Според мен купуват - щото има защо - Преса рекламира цигари, Галин - неЧипса ... Емануела не забелязах да рекламира квото и да било, и ето прави си нормалните гледания там като всички останали. За сметка на което да си забелязал как брояча на абонатите уж все се увеличава, а гледанията си седят в едни и същи граници, с чат пат някое изключение като настоящите две - топа си прави сходни гледания едни с други, тия под топа топа (Яници, Татяни и прочее) също си правят сходни гледания, тия извън борда - също. Което би следвало да е притеснително за развитието и интереса към жанра

Link to comment
Сподели в други сайтове

и Галин вече има 44к харесвания

 

извинете какъв рекорд държи Преслава :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

п.с.

 

 

Преслава след 3 дена:

 

1 242 912 показвания

 

36 ХИЛ. хар.

 

749 нехаресвания

 

–––––––––––––––––––

Галин и Лидия след 3 дена:

 

 

1 283 562 показвания

 

43 ХИЛ. хар.

 

932 нехаресвания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом сайта за нищо не ставал, за кво ни го отбелязваш или как изобщо разбра че Преслава била спечелила там?

Според мен купуват - щото има защо - Преса рекламира цигари, Галин - неЧипса ... Емануела не забелязах да рекламира квото и да било, и ето прави си нормалните гледания там като всички останали. За сметка на което да си забелязал как брояча на абонатите уж все се увеличава, а гледанията си седят в едни и същи граници, с чат пат някое изключение като настоящите две - топа си прави сходни гледания едни с други, тия под топа топа (Яници, Татяни и прочее) също си правят сходни гледания, тия извън борда - също. Което би следвало да е притеснително за развитието и интереса към жанра

 

 

Във фейса ми излезна!

Поредна доза нервички а. Гледам ,че особено ти след излизането на “Изтрезняваш ли” си почти пред нервна криза , ако бъркам поправи ме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен купуват - щото има защо - Преса рекламира цигари, Галин - неЧипса ... Емануела не забелязах да рекламира квото и да било, и ето прави си нормалните гледания там като всички останали. За сметка на което да си забелязал как брояча на абонатите уж все се увеличава, а гледанията си седят в едни и същи граници, с чат пат някое изключение като настоящите две - топа си прави сходни гледания едни с други, тия под топа топа (Яници, Татяни и прочее) също си правят сходни гледания, тия извън борда - също. Което би следвало да е притеснително за развитието и интереса към жанра

Всъщност, прогреса си го има, но върви с бавни крачки. Доколкото помня, в края на 2014 беше шокиращо в началото някой да има 200k и мисля, че Фики беше първия. После в средата на 2016 Галин стигна първи 300k. 2017 и 2018 си имаме едни почти 400k на "Тук жена му пази" и "Феноменален". Тъй че навярно е нормално през 2019 да стигнат до 500k. Но времето ще покаже дали това е просто пазаруване или реален успех за жанра.

Ако има нещо купено се съмнявам да е заради цигари или чипсове. :1000 (29): При Преслава много добре си знаем за какво е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейса ми излезна!

Поредна доза нервички а. Гледам ,че особено ти след излизането на “Изтрезняваш ли” си почти пред нервна криза , ако бъркам поправи ме!

 

Голяма. Направо не мога да спя вече цяла седмица, че и косата ми гледам почнала да побелява от толкоз нерви по Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма. Направо не мога да спя вече цяла седмица, че и косата ми гледам почнала да побелява от толкоз нерви по Преслава.

 

Личи ти , издаваш се много лесно , откакто е излязла песента не си спряла да бълваш злоба!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че е пазарувано много жестоко и при двамата, е от ясно по-ясно. Че Галин и Лидия направиха рекорд (макар и с пазаруване като при Преслава) също е пределно ясно. Въпросът е, че интереса към двете песни е коренно различен. На Преслава й се кефят нейните си фенове и като обезумели обикалят сайтове и профили на други изпълнители да спорят кое е рекорд, кое е по-голям хит и т.н. На дуета се кефят доста повече хора и съдейки от сторита (че дори и последващи гледания като втори и трети ден) то "Няма да ми мине" ще се развие доста повече и ще бъде доста по-голям хит в крайния си вариант, забелязвайки се много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В кошчето за боклук :3fdb8960598fa63e:

 

Иска ти се да е в коша. "Шефката" все още се пуска по мероприятия и клубове, не минава парти без нея. Постоянно я виждам на сторита и как хората се кефят. Dj-ите на най-големите и оборотни клубове я избраха за дискотечен хит на 2018-та . Все още прави по 30-40К на ден и е най - гледаната чалга в ютуб за миналата година. При тези факти няма как да е в коша, така че съжалявам, но не я търси там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи ти , издаваш се много лесно , откакто е излязла песента не си спряла да бълваш злоба!

 

Ама не аз бързам да се изфукам как Пресито била първа в сайт, който иначе за нищо не ставал, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се да е в коша. "Шефката" все още се пуска по мероприятия и клубове, не минава парти без нея. Постоянно я виждам на сторита и как хората се кефят. Dj-ите на най-големите и оборотни клубове я избраха за дискотечен хит на 2018-та . Все още прави по 30-40К на ден и е най - гледаната чалга в ютуб за миналата година. При тези факти няма как да е в коша, така че съжалявам, но не я търси там.

 

Точно там е, а след някой ден с Преслава ще си делят първото място отзад напред! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията не са учудващо високи. Около 14 февруари има брутален ръст на гледанията глобално. Относно - много ли са 300к на ден - НЕ!

 

Албания, например, която е с поне 2 пъти по-малко население (дори ако сложим Косово и Македония), с лекота достига 1 млн гледания за премиера и 4-5млн на седмица.

Разбира се, там няма разделение на поп и чалга. Това пък е идеално за трупане на повече гледания, защото всички албанци следят премиерите. Тук има поне 1 млн активни хора, които не биха помислили да отворят доброволно ПланетаОфишъл. Същото е валидно и за поп музиката. Чалга феновете едва ли ще си пуснат англоезичната "Bye Bye" на Дара, освен ако не е станала "трендинг". Циганите също не слушат Дара.

 

Румънците, които имат разделение на манеле и поп музика, но в полза на вторите, достигат по около 2 млн седмични гледания на песни от ранга на "Генерал" - сезонни хитове. Трябва да се отчете, че все пак имат поне 2 пъти по-голямо население. Но принципът е подобен. Впрочем, при тях казусът е същият. Манеле слушат власите предимно. Те не биха си пуснали Моранди, Серена или Инна. Така че, нещата са си много на място.

 

При Сърбия също има увеличение на гледанията със средно - 5 млн, което почти достига новогодишните празници. Румъния - 3-4 млн., България и Албания - 5 млн.

 

В Сащ, където е много популярен 14 февруари има ръст от 50 млн гледания, при Индия пък се скъсаха да продюсват песни за празника и увеличението е 75 млн., което им е най-много гледания евър.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Шефката я няма в топ 10 на сигнал. Поредното унижение за Галена и доказателство че масово не се приема като дуетна, а на Стораро. Затова и феновете не са я подкрепили.

 

Преслава и Галин сцепиха всичко с последните си хитове. 100 про Галоша е в мега депресия, както и феновете и :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Преса в плаза я въртят по 5 пъти. Ако е заснето последното и пускане с цел манипулация, е нормално реакцията да е по вяла след 4 пускания.

Освен това най добре реакцията се вижда на дискотека, а не по клипчета. Вече съвсем се излагате някои.

 

Вие и за Да гори в любов не виждахте реакции, а на концерта после плакахте. Сега след Попфолк хит пак плачете. Просто Преслава отне всичко на Галена - рекорди в тубата, н1 в класации и приеми. Нормално е да сте леко невротични някои фенове на Галош.

 

Радвайте се, че фолка е номер 1 и че има изпълнител, който може да си позволи почти 20 години да е номер 1. Беше ясно, че Галена няма да я бъде дълго. Смачкана е по всички параграфи.

 

Освен това като говорим за реакции на хората от клипове, нека не напомням за клипчето, в което в некъв клуб се пускаха 4-5 песни на Галош, в който ни хора имаше, ни реакции. Ама като е за Галена се вади позитивното веднага... Страшни манипулатори сте...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Искате ли и вие повече такива смислени сюжетни клипове, не само скъп клип в който певицата ще показва колко много пари може да даде за дрехи?

Този е вдъхновен от "Nasamo" на Рени. :3fdb8960598fa63e: Кулминационния момент по-точно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Преса в плаза я въртят по 5 пъти. Ако е заснето последното и пускане с цел манипулация, е нормално реакцията да е по вяла след 4 пускания.

Освен това най добре реакцията се вижда на дискотека, а не по клипчета. Вече съвсем се излагате някои.

 

Вие и за Да гори в любов не виждахте реакции, а на концерта после плакахте. Сега след Попфолк хит пак плачете. Просто Преслава отне всичко на Галена - рекорди в тубата, н1 в класации и приеми. Нормално е да сте леко невротични някои фенове на Галош.

 

Радвайте се, че фолка е номер 1 и че има изпълнител, който може да си позволи почти 20 години да е номер 1. Беше ясно, че Галена няма да я бъде дълго. Смачкана е по всички параграфи.

 

Освен това като говорим за реакции на хората от клипове, нека не напомням за клипчето, в което в некъв клуб се пускаха 4-5 песни на Галош, в който ни хора имаше, ни реакции. Ама като е за Галена се вади позитивното веднага... Страшни манипулатори сте...

Галена властва, само когато Преслава ѝ го позволи и то с милиони, хвърлени на вятъра. По-изкуствена и напомпена с въздух "лидерка" никога не е имало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ясно, че Галена няма да я бъде дълго. Смачкана е по всички параграфи.

Смачкана е единствено по параграфа "Правим 300 на ден, а реакцията ни на песента в дискотеката е съвсем нормална"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смачкана е единствено по параграфа "Правим 300 на ден, а реакцията ни на песента в дискотеката е съвсем нормална"

Не отричай сега, очевидно е че има спад при нея. Факт е, че ако изключим "Шефката", която даже не е подкрепена в годишната класация, Галена не държи най-големият хит и изобщо не е лидерка в нещо от поне 2-3 години.

 

п.с. Почти 3 милиона. :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричай сега, очевидно е че има спад при нея. Факт е, че ако изключим "Шефката", която даже не е подкрепена в годишната класация

Обективната класация, в която липсват песни като "Купих ти сърце", "Шефката" и "Бръм" ли? И където песента на Крум е на тяхно място. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...