Jump to content



Препоръчани коментари

Мина ли гледанията на ехидната за 24 часа? Мина ги! Другото не ме интересува, това са ваши драми.

 

Забележи как продължават да пропускат факта, че Пресла ги направи в Трендинг, а Галинчо и неЧипса - без тоя бонус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ако действително ги беше минал, щеше да има над 510k след първото обновление, а той има с 5k по-малко от нея.

 

Абе когато ти изнася, много ти знае устата, ама като си хванат в крачка - примерно като твърдеше че Ехидната никога няма да рекламира цигари ОТНОВО, се криеш като мишка в дупката си.

 

Щом от кокошарника са отсекли че неЧипса и Галин има рекорд, значи имат. Ако Преса имаше рекорд - защо проспаха повода да я изтъкнат, впредид че обикновено дори не им трябва повод и факти за да го направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да смятам за абсурдно гледанията на хитовите песни да скочат изведнъж почти двойно от никъде, ама да видим следващите как ще се представят. Засега извода ми е че толбухинци със се Лидия неЧипса са размахвали щедро кредитни карти по сайтове.

Междудругото, Галин реално има повече гледания, щото Пайнер набутаха Преса скоропостижно в трендинг, и сега нарочно не я вадят оттам, щото е с привилегии.

И аз общо взето си оставам на същото мнение за огромните скокове на някои предишни песни от по-слаби периоди за жанра, като например толкова обсъжданата "Не се изтриваш". Но конкретно в последно време съм склонен да вярвам на новите подобни цифри. И за да не го казвам със 100% сигурност, нека да се презастраховам с 99%, тъй като нищо не се знае. :D

Поп-фолкът съвсем очевидно си възвърна позициите и взе да си придърпва обратно онази истерия, която поп-рапа временно му беше отмъкнал, но която реално си е собственост на чалгата още от 90-те. И по тази логика предполагам, че няма нищо изненадващо да сме свидетели на клипове с дебют от 500k в канал с 1.5 милиона абоната.

 

Все повече се радвам на Лидия, още с първото си поп-фолк парче предизвиква оживени дискусии. Има шанс да е голяма звезда. Горката ми Коя...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина ли гледанията на ехидната за 24 часа? Мина ги! Другото не ме интересува, това са ваши драми.

 

Ще спиш спокойно вече, миличка. :Vishenka_05:

 

Голям праз, че я е минал, алло. И то с 5К, ебаси, голяма гордост и тупане в гърдите. Между другото в думите на Фаст има голяма истина и логика, но просто неговите са се обновили в точния момент и това е, голяма работа. Честито на Галин! Оттук насетне вече никой тук няма да се интересува от гледанията му, никой не отбелязва факта, че е направил само 80к за целия ден, ама карай, нали победи Преслава - това беше болката.

 

А клетичката Емануела само 80к, ама то с тая скапана песен, нормално.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележи как продължават да пропускат факта, че Пресла ги направи в Трендинг, а Галинчо и неЧипса - без тоя бонус.

 

Глупаво е да се говори нещо, за което нямаш никакво доказателство. НЕвъзможно е канал сам да избира коя песен да "постави" в трендинг, хубаво е да се проучи първо, след това да се говори.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако действително ги беше минал, щеше да има над 510k след първото обновление, а той има с 5k по-малко от нея.

 

И продължаваш... Каза ти се да не броиш след часа на премиерата. Адски наглеете вече. Това го измисли нарочно, като поредната манипулация. Няма да стане обаче, брои се до началния час и нито минута повече. Винаги и всички така засичат гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И продължаваш... Каза ти се да не броиш след часа на премиерата. Адски наглеете вече. Това го измисли нарочно, като поредната манипулация. Няма да стане обаче, брои се до началния час и нито минута повече. Винаги и всички така засичат гледанията.

 

Щом толкова се издребнява в минути, Преси беше качена в 13:04, както можем да видим от темата ѝ, а тя тогава е имала 510К :3fdb8960598fa63e:

 

Коментар от 13:02http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1943531

 

Целувки!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом толкова се издребнява в минути, Преси беше качена в 13:04, както можем да видим от темата ѝ, а тя тогава е имала 510К :3fdb8960598fa63e:

Подробности. Важното е, че рекорда на Преслава е минат. Иначе изобщо ама изобщо не им пука за Преслава и това, че пак разби с хит. :1000 (29):

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Емануела ще навърти поне 300k за настоящото денонощие, Галин и Лидия също. Силните часове с ъпдейти започват след 10-11, щом в момента имат към 100k тепърва им предстоят още поне два пъти по толкова. Нека стартовите гледания от по половин милион да не ни карат да забравяме, че и 200k-300k и дори по-малко дневни са достатъчни, за да е един хит стабилен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би следвало Галин и Лидия да имат повече от Преслава ако са я минали. :1000 (29):

Колко имаше Преслава за ден и 7 минути, и колко Галин и Лидия? Искам така да ги броим.

 

Кви са тея глупости? Кога са се гледали обновленията?

Ако беше обратното и Галин държеше рекорда, а Преслава го бе минала за първите 24ч, но не и за ден и 3 минути, то щеше да броиш само гледанията за 24ч. Признай. :1000 (29):

 

Ама те имат повече за 24 часа. Ти искаш да прибавяш минути за да изкараш Преслава с повече. Както казва Галин - ПРИМИРИ СЕ! :3fdb8960598fa63e:

 

Ъ? :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележи как продължават да пропускат факта, че Пресла ги направи в Трендинг, а Галинчо и неЧипса - без тоя бонус.

 

Разбира се. Манипулациите са позволени само ако са в полза на Преслава. Ти какво искаш да си признаят сега.... Да видим утре колко ще има Галин и тя колко. Интересно ми е как ще се развият нещата.

 

Ще спиш спокойно вече, миличка. :Vishenka_05:

 

Голям праз, че я е минал, алло. И то с 5К, ебаси, голяма гордост и тупане в гърдите. Между другото в думите на Фаст има голяма истина и логика, но просто неговите са се обновили в точния момент и това е, голяма работа. Честито на Галин! Оттук насетне вече никой тук няма да се интересува от гледанията му, никой не отбелязва факта, че е направил само 80к за целия ден, ама карай, нали победи Преслава - това беше болката.

 

А клетичката Емануела само 80к, ама то с тая скапана песен, нормално.

 

Ще спя спокойно, да. Защото Фаст и компания са на ръба на безсилието, точно това исках. Иначе, аз се радвам за Галин наистина. Радвам се, че най-сетне пусна фолк песен и се завърна към стила на този Галин който обичам. Радвам се, че има успех, защото песента е яка и ми харесва. Заедно с това си имам и бонус - безсилието на някои Пресови. Чудесноооооо. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И продължаваш... Каза ти се да не броиш след часа на премиерата. Адски наглеете вече. Това го измисли нарочно, като поредната манипулация. Няма да стане обаче, брои се до началния час и нито минута повече. Винаги и всички така засичат гледанията.

Скубим ли си косите вече? :3fdb8960598fa63e:

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам за какво да си ги скубя. Вече казах. Ама виеееееее, явно има. Успокой се, случват се такива неща.

 

Мила, защо пропусна да изкоментираш този факт

 

Щом толкова се издребнява в минути, Преси беше качена в 13:04, както можем да видим от темата ѝ, а тя тогава е имала 510К :3fdb8960598fa63e:

 

Коментар от 13:02http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1943531

 

Целувки!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом толкова се издребнява в минути, Преси беше качена в 13:04, както можем да видим от темата ѝ, а тя тогава е имала 510К :3fdb8960598fa63e:

 

Коментар от 13:02http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1943531

 

Целувки!

 

Скъпи, темата може да я качите и в 13:10, но това не означава, че тогава е изляла песента. Защо според теб издребнявам за каквото и да било? И дали аз го правя или Фаст, който иска да се зачитат гледанията с 3-4 минуги по-късно? Знаеш, че ако Преслава беше с повече гледания, той нямаше да повдигне въпроса, но сега както винаги трябваше да измисли нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи, темата може да я качите и в 13:10, но това не означава, че тогава е изляла песента. Защо според теб издребнявам за каквото и да било? И дали аз го правя или Фаст, който иска да се зачитат гледанията с 3-4 минуги по-късно? Знаеш, че ако Преслава беше с повече гледания, той нямаше да повдигне въпроса, но сега както винаги трябваше да измисли нещо.

 

Кукло, отлично знаем, че тук темите се правят мигом, с най-голяма разлика 1-2 минути.

 

Но както и да е, нека си има рекорда Галин, заслужава го, защото песента е яка и беше време да му се даде знак, че не трябва да бяга от поп-фолк звученето.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжете хахо, жените тихо, като си пийна ставам леко психо

 

Тежки спуснати завеси, цяла нощ ме няма, ти къде си?

Всяка сутрин ми е късно вечер, щом не ме събуждаш вече.

Ами ти, изтрезняваш ли? Знам, че ти докладват тя какви ги върши.

С кои са ме виждали, още нищо не са разбрали.

 

Мъжете - кърти, жените - мъртви, за трима чул си, черпя те с четвърти.

За мен разправят, не съм се спряла, с кого съм била и къде съм спала.

Мъжете - хахо, жените - тихо, като си пийна ставам леко психо.

За мен разправят, на пук ти правя, а аз не мога все да те забравя.

 

Вечно ли е алкохолно, а на вътре в мене още болно.

Някъде на вън била съм, в мислите ми с тебе аз съм.

Ами ти, изтрезняваш ли? Знам, че ти докладват тя какви ги върши.

С кои са ме виждали, още нищо не са разбрали.

 

Мъжете - кърти, жените - мъртви, за трима чул си, черпя те с четвърти.

За мен разправят, не съм се спряла, с кого съм била и къде съм спала.

Мъжете - хахо, жените - тихо, като си пийна ставам леко психо.

За мен разправят, на пук ти правя, а аз не мога все да те забравя.

 

Мъжете - кърти, жените - мъртви, за трима чул си, черпя те с четвърти.

За мен разправят, не съм се спряла, с кого съм била и къде съм спала.

Мъжете - хахо, жените - тихо, като си пийна ставам леко психо.

За мен разправят, на пук ти правя, а аз не мога все да те забравя.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...