Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Fast толкова отчаян не съм го виждал скоро. Възмездието за наглостта на неговата настъпи неочаквано бързо. Какво казва Галин в това стори? Не го следя и не мога да видя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо успокоителните да са за тях/нас? Вие получихте нов рекорд и се успокоихте.

До вчера проблем бяха цигарите и купените гледания. Днес със същите неща - проблем няма.

 

Има, има. Много й се насъбра на Преса и на вас - лизачите й. Кое да опровергавате по-напред - очевадните купени гледания ли, фалшивите новини на страницата й ли, рекламата на цигарите ли, несъществуващият вече рекорд ли? Не ви завиждам. И както пеят новите рекордьори - скоро няма да ви мине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast толкова отчаян не съм го виждал скоро. Възмездието за наглостта на неговата настъпи неочаквано бързо. Какво казва Галин в това стори? Не го следя и не мога да видя.

 

"Разни хейтърчета да спрат да ми пишат от фалшиви профили обидни съобщения, че лъжем за рекорда. Няма такова нещо, има едно нещо наречено статистика, ние го проверихме, заедно с администраторите на Планета, така че ПРИМИРЕТЕ СЕ" :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престани да лъжеш и манипулираш вече! Ще каже човек, че живота ти зависи от това Преслава да е с рекорда. И от Планета са го проверили, Галин няма да лъже публично за такова нещо. Освен това аз следих гледанията цял ден, всичко си е нормално. Стига с това обновяване, няма да заблудиш никой. Пореден опит да се манипулират резултати и статистики в полза на Преслава. Не ти ли омръзна? Колко пъти до днес си се интересувал от обновяванията? Как ще докажеш, че тези резултати са направени преди точния час на премиерата? Няма как, нали? Следователно обновяването е измамно и не показва реалните гледания. Засичали сме винаги в точния час, така се прави навсякъде, така ще си и остане.

Цял ден си следяла гледанията? :helpsmilie:

Истината е че към Преслава интересът беше по-голям и тубата не сварваше да обновява гледанията. За тези три минути ли се хващате? На Галин и след 15 минути гледанията му скочиха само с 300

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Разни хейтърчета да спрат да ми пишат от фалшиви профили обидни съобщения, че лъжем за рекорда. Няма такова нещо, има едно нещо наречено статистика, ние го проверихме, заедно с администраторите на Планета, така че ПРИМИРЕТЕ СЕ" :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

хахаххахахахаххахаха....брутален кеф...справедливостта на този етап възтържествува. Убеден съм, че ще има и продължение - пълно разкриване на манипулациите на толбухинската.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Staying power! 4 месеца след премиерата и още прави по 60к. И на мен още не ми е омръзнала. Даже, тази песен се превръща в един от най-големите хитове на Галена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Staying power! 4 месеца след премиерата и още прави по 60к. И на мен още не ми е омръзнала. Даже, тази песен се превръща в един от най-големите хитове на Галена.

Галка не трябва да бяга от чалгарското звучене, защото си вкара автогол. В момента мазните песни са липсвали последните години и хората са зажаднели.

Не ми се мисли какво е подготвила за лятото. И не само тя, сигурен съм че тва ще е най-силната година за чалгата от 2010 насам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престани да лъжеш и манипулираш вече! Ще каже човек, че живота ти зависи от това Преслава да е с рекорда. И от Планета са го проверили, Галин няма да лъже публично за такова нещо. Освен това аз следих гледанията цял ден, всичко си е нормално. Стига с това обновяване, няма да заблудиш никой. Пореден опит да се манипулират резултати и статистики в полза на Преслава. Не ти ли омръзна? Колко пъти до днес си се интересувал от обновяванията? Как ще докажеш, че тези резултати са направени преди точния час на премиерата? Няма как, нали? Следователно обновяването е измамно и не показва реалните гледания. Засичали сме винаги в точния час, така се прави навсякъде, така ще си и остане.

Споко, ще му дойде муза да измисли някоя нова извратена класация, в която Пепа да е нумеро уно!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса пеЙ ли ощи?

 

Да, само за миналата седмица имаше 3 участия в махали и 2 в крайградски катуни. Много била копняла Пайнер да й уредят поне едно участие в Бар Рио в с. Воден, но са й отказали, защото там било само за изпълнителки от висшето общество. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. не е. Гледанията и на двете песни бяха забили в кръглите часове (Преслава - 498k, Галин и Лидия - 503k) но след първите обновления, дошли след 3 минути Преслава имаше 510k гледания, а Галин и Лидия 505k. Това означава че рекордът остава при Преслава.

 

Фаст, спри. От страни звучиш страшно нелепо. Дори от Планета са написали статия.

Какви обновления те гонят, за бога? За 24ч Преслава имаше 498к, а Галин - 503к. Примири се. Нека и нови имена в чалгата да поставят рекорди, нека и нови лица да постигат успехи и жанрът да се развива. Не може все Преслава да е най.

Когато "Пайнер" я набутаха за Певица на 2015, тя опротивя страшно на доста хора. В момента ти правиш горе-долу същото. Буташ я за някакъв рекорд, който не е нейн. И по тоя начин само насаждаш хейт по нея.

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбина пък не спря да мрънка за тренда. Галин много по-трудно ще измести новата песен на Преслава, която прави 300к на ден, от първата позиция, отколкото тя го направи с песента на Галена, която имаше по 80к и беше там 3 седмици. Вие радвайте се, че не е в тренда иначе още 70/80к не бягаха. :girl_witch:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук няма ли купени гледания ? :3fdb8960598fa63e:

Как ще са купени? Нито се коментират цигарите, нито повечето гледания и харесвания, нито огромния контраст между гледанията на Галин преди и сега..Вече всичко е реално, нали трябва Преси да е "смазана". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай,че Преси и Андреа вече не се следват в инстаграм,явно са се скарали. :3fdb8960598fa63e:

Пропуснала съм го :helpsmilie:

А бяха толкова сладки заедно..

2uzc5m8.jpg

 

Пускайте трошача на рекордиииии :Vishenka_05:

 

Преслава все още държи рекорда за най-гледана солова попфолк песен в историята на youtube :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...