Jump to content



Online: Емануела - Скъпото се плаща


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много хубав клип, Емица е красива както винаги. Без звук погледнах, с превъртане. От онуй участие ми се стори редова чалгица.

 

Пробвах със звук, но ме заболяха ушите и реших да пробвам по твойта стратегия без. Много ми допадна, направо съм впечатлен. Клипа е много красив, солидни 5 иот 7. Виж Емануелция мен лично не ме кефи, колкото и да се старае не може да се отърси от излъчването на ефтина магистралка, ама за вкусове няма да спорим ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко ме грабва песен от раз,но тази е страхотна. :Vishenka_05: Емануела си е хит терминаторка!''Нотариално заверен''също ми допадна от първо слушане и все още я обожавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо впечатляващо. Като започна и си помислих,че съм пуснала без да искам “Официално чужда” на Алисия. На Емануела не ме зарибявала песен от “Виновна” . Много ми е еднообразна като изпълнител. Не може да ме изненада с нищо. По един калъп са й песните. Само като я поставя до Галена или Преслава за борба за “трона” и ми става смешно.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа напомня за "Като стъкло" на Немска и "Тук и сега" на Мария, макар, че този на Немска е най-добрия, признавам. Преди нея последния "леден" клип беше един стар на Пепа.

 

Песента е различна от тези на Емануела, не е лоша, самия клип пак си е добър, напомня на "Мистър грешен", но не е чак толкова фатално, а и песента на Алисия не е нова или от миналата година, че чак да е толкова фрапантно.

 

Не е лошо, но "Гледай ме на снимка" ме кефи в пъти повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвах със звук, но ме заболяха ушите и реших да пробвам по твойта стратегия без. Много ми допадна, направо съм впечатлен. Клипа е много красив, солидни 5 иот 7. Виж Емануелция мен лично не ме кефи, колкото и да се старае не може да се отърси от излъчването на ефтина магистралка, ама за вкусове няма да спорим ;)

Чух я, не е идеално зле, но без звук си остава по-добре. Повече бива от Преса и Галин.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги стабилни гледания за Емануелица. Песента мен ми хареса, много различно звучене като за мея и за жанра в момента, радвам се, че рискува поне с музиката, макар текстът да е както винаги един и същ, тя даже в песента си го казва, че вече я е пяла. 😃 В клипа обаче не изглежда много добре, за първи път го забелязвам това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги стабилни гледания за Емануелица. Песента мен ми хареса, много различно звучене като за мея и за жанра в момента, радвам се, че рискува поне с музиката, макар текстът да е както винаги един и същ, тя даже в песента си го казва, че вече я е пяла. 😃 В клипа обаче не изглежда много добре, за първи път го забелязвам това.

 

Шшш, да не те чуят как тия гледания били стабилни ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изостанала е. Вече пазаруват отдругаде. Затова е с по-малко :D

Еми не промотира цигари или неЧипсове, така че не е имало смисъл да и купуват гледания, знам ли. Само показва обаче кой се хаби да харчи излишно за глупости :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не промотира цигари или неЧипсове, така че не е имало смисъл да и купуват гледания, знам ли. Само показва обаче кой се хаби да харчи излишно за глупости :D

Тя преди рекламираше някакви сокчета или дъвки, докато беше в Ара-та. Защо не е имало теми, че рекламира вредни продукти?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...