Jump to content



Online: Лияна - Принцеса


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Адски различна песен от всичко което се предлага в момента. И клипът много ме кефи, браво. Дано пуска песни по-често вече.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би това е един от най-силните цялостни проекти, които съм гледал в поп-фолка. Клипът е доста добър, реално показва какво стои зад блясъка, лъскавия и суетния живот.

Повечето момичета искат точно такъв живот - богати мъже, скъпи коли, големи къщи, но с цената на празен и измислен живот.

Добро зваръщане от Лили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лияна просто размаза, разби, направи на пух и прах с този свой проект! Ей това е песен и клип с послание, неща, които са добре премислени и се вързват едно с друго! Рядко се появява, но когато го направи има какво да каже и покаже! Толкова силни проекти - песни и клипове има в последните години, че не знам..... Заслужава призови позиции, но както казаха си трябва постоянство. Евала за този клип с такава грозна и мръсна история, но поднесен по изключително фин и деликатен начин! Така се прави! :) Голямо завръщане! Голяма е!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги много чувство е вложила Лияна в изпяването и в текста, който е сътворила! Биолчев се е постарал изключително с музиката и аранжимента, а Скерлев е сътворил уникално видео! Ето, че и от изпълнителя зависи как ще предразположи останалите участници в създаването на цялостния проект и Лили е успяла да ги накара да изпипат всичко! Много актуално звучи заради рапирането, в същото време много смислено! Браво, страхотна песен и видео! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитва се да ни разкаже нещо ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Наистина, защо в чалгата постоянно ни разказват такива истории? Около мен, семейството, приятелите и дори в квартала никой не си бие жените? :scratch:

 

Песента добра, клипът на ниво "Скерлев". Това е достатъчно...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е супер различна и добра, клипа както каза горният потребител е на ниво "Скерлев" - има я идеята, но го няма заснемането.

Браво, надявам се да стане по-активна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, защо в чалгата постоянно ни разказват такива истории? Около мен, семейството, приятелите и дори в квартала никой не си бие жените? :scratch:

 

Песента добра, клипът на ниво "Скерлев". Това е достатъчно...

Е, нали знаеш, че тя тръгва по лош път още като непълнолетна. Доста шамари и други неща е яла по пътя...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, защо в чалгата постоянно ни разказват такива истории? Около мен, семейството, приятелите и дори в квартала никой не си бие жените? :scratch:

 

Песента добра, клипът на ниво "Скерлев". Това е достатъчно...

 

Ами очевидно е, че не става въпрос за средностатистическо българско семейство, а за онези жени, които са си поставили за цел да излязат от мястото, което се намират и да си намерят някой богат мъж, просто клипът "разказва" за последствията, за които никой не говори...

И насилието над жени е много сериозна тема, трябва по-често да се говори за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата песен е много яка, браво на Биолчев!

Лияна много готино я е изпяла, а и е артистична.

Тематиката ми е възвожно най-омразната в чалгата, но този път се ядва.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е супер различна и добра, клипа както каза горният потребител е на ниво "Скерлев" - има я идеята, но го няма заснемането.

Браво, надявам се да стане по-активна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, защо в чалгата постоянно ни разказват такива истории? Около мен, семейството, приятелите и дори в квартала никой не си бие жените? :scratch:

 

Песента добра, клипът на ниво "Скерлев". Това е достатъчно...

Принципно идеята да се говори за подобен проблем е много хубава. В случая е ясно, че това е преживяно, но и да не беше, жертвите на домашно насилие не трябва да се срамуват и трябва да потърсят помощ, а музика, кино и прочие, са чудесен начин да се вдъхне такава вяра.

Подкрепям проекта на 100%, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надмина очакванията ми! Личи си ,когато една песен е направена с идея и послание, а не просто за да има нещо там, което да се върти.

Да продължава в същия дух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехааа, наистина много ми харесааа! Браво на Лияна, изключително добро завръщане, текст, послание, изпяване дори... Има дълбочина, през цялото време е интересна, структурата не е куплет и припев само. Дано се възприеме и стане голям хит, доста силен януари месец за жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...