Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как ще коментираш факта, че съвсем скоро "Да гори в любов" става втората най-гледана песен за 2018 г. в канала на Планета, непосредствено след "Зоопарк"? :Vishenka_05:

 

А помним как се заклеваше, че бозата на Фики - "Кво те бърка" щяла да я мине :1000 (29):

 

Злобата трудно се преглъща. :1000 (21): :Vishenka_05:

 

Гафът с Фики отдавна съм си го признал. Радвайте си се на второто място, понеже първо вече няма как да празнувате по който и да е показател. Всъщност много добре знаеш, че най-гледаната чалга на 2018 е друга, ама хайде няма да повдигам на въпрос тоя феномен "Шефката", за да не те отчайвам съвсем.

Агитката обяснявахте как "Феноменален" се представяла много зле в Ютуб, а тя за 3 месеца ще има 10 милиона, гърми яко навсякъде и е на 1-во място в DJ-ските листи вече 3-ти месец. "Да гори" в същото време в януарската класация сигурно и в Топ 10 няма да е. После някои обясняваха как "Сърце" нямала потенциал за хит, а тя мачка комерсиалната тупалка на Тита, напомпвана от най-голямата звезда Криско.

 

И да, злобата трудно се преглъща, личи ти. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гафът с Фики отдавна съм си го признал. Радвайте си се на второто място, понеже първо вече няма как да празнувате по който и да е показател. Всъщност много добре знаеш, че най-гледаната чалга на 2018 е друга, ама хайде няма да повдигам на въпрос тоя феномен "Шефката", за да не те отчайвам съвсем.

Агитката обяснявахте как "Феноменален" се представяла много зле в Ютуб, а тя за 3 месеца ще има 10 милиона, гърми яко навсякъде и е на 1-во място в DJ-ските листи вече 3-ти месец. "Да гори" в същото време в януарската класация сигурно и в Топ 10 няма да е. После някои обясняваха как "Сърце" нямала потенциал за хит, а тя мачка комерсиалната тупалка на Тита, напомпвана от най-голямата звезда Криско.

 

И да, злобата трудно се преглъща, личи ти. :D

И това как го реши? Без проблем "Не се изтриваш" стана №1 за 2017 г. и с абсолютен ненадминат рекорд за 24 ч. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Stela, Kurdomcho

Слушаме ли новият хит?

 

Не мога да я чуя в момента, обсебени Козирози вдигат шум до небесата. А от ъгъла се подават Скорпиони. :sneaky2:

 

После ще я надуя. Този Иркенц е топ пич-певец-композитор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това как го реши? Без проблем "Не се изтриваш" стана №1 за 2017 г. и с абсолютен ненадминат рекорд за 24 ч. :Vishenka_05:

 

Доста нелогичен и съмнителен рекорд на песен, за която DJ-ите забравиха напълно преди 6-7 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това как го реши? Без проблем "Не се изтриваш" стана №1 за 2017 г. и с абсолютен ненадминат рекорд за 24 ч. :Vishenka_05:

 

О, това стана ясно, че е лъжа. Галена имаше повече лайкове от "Не се изтриваш" и те стигнаха за 350К гледания.

 

Подозренията ни с Пламен се потвърдиха. Преслава е една лъжкиня и смешница. Тъпият прием на песента в период, когато се водеше, че беше мегахит - нека просто да не отваряме дума за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете хита на 2018 и изпаднете в делириум ....

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на който не му понася (и изнася) има медикаменти. :1000 (29):

 

Именно... :3fdb8960598fa63e:

 

Ебаси якият трак, няма омръзване.. дори напротив – нов подем!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно... :3fdb8960598fa63e:

 

Ебаси якият трак, няма омръзване.. дори напротив – нов подем!

 

Днес гледах сторитата на Стораро от участието му снощи. Тази песен още кара хората да избухват и да се кефят. Наистина се разви във времето и се наложи, не се забрави както смятаха тук. И на мен още ми е любима и ме зарежда позитивно. Доста песни пуснати след нея минаха и заминаха. Да не говорим, че би "Купих ти сърце", като хит на лятото и "Зоопарк", като най-гледана песен за 2018-та. Аз съм доволна. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес гледах сторитата на Стораро от участието му снощи. Тази песен още кара хората да избухват и да се кефят. Наистина се разви във времето и се наложи, не се забрави както смятаха тук. И на мен още ми е любима и ме зарежда позитивно. Доста песни пуснати след нея минаха и заминаха. Да не говорим, че би "Купих ти сърце", като хит на лятото и "Зоопарк", като най-гледана песен за 2018-та. Аз съм доволна. :Vishenka_05:

 

"Зоопарк" също е много як трак, но не го слушам толкова често, нито когато излезе, нито сега.. просто нещо не ме влече.. :gun_bandana:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Зоопарк" също е много як трак, но не го слушам толкова често, нито когато излезе, нито сега.. просто нещо не ме влече.. :gun_bandana:

 

"Зоопарк" и "Бръм" са ми най-противните песни за миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, това стана ясно, че е лъжа. Галена имаше повече лайкове от "Не се изтриваш" и те стигнаха за 350К гледания.

 

Подозренията ни с Пламен се потвърдиха. Преслава е една лъжкиня и смешница. Тъпият прием на песента в период, когато се водеше, че беше мегахит - нека просто да не отваряме дума за това.

Виждам че още ви боли раната че "Не се изтриваш" попречи на "Моро му" да стане хитът на 2017. :1000 (29):

Гледанията са напълно легитимни, и никой освен вас двамата не се съмнява в тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам че още ви боли раната че "Не се изтриваш" попречи на "Моро му" да стане хитът на 2017. :1000 (29):

Гледанията са напълно легитимни, и никой освен вас двамата не се съмнява в тях.

да да и следващата песен едвам направи 250 к 24 ч :mf_surrender: ( обратно в играта)

Link to comment
Сподели в други сайтове

да да и следващата песен едвам направи 250 к 24 ч :mf_surrender: ( обратно в играта)

Не е вярно. Имаше към 300к, а и тя се разви във времето доста доволно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам че още ви боли раната че "Не се изтриваш" попречи на "Моро му" да стане хитът на 2017. :1000 (29):

Гледанията са напълно легитимни, и никой освен вас двамата не се съмнява в тях.

 

Лъжи и манипулиране на дребно няма как да ми направят рана. Има как да се смея на тях, особено когато истината лъсне. :3fdb8960598fa63e:

 

Азис слушан в 10 държави с мегахит, направил +60 млн. дебютира с 485К

 

Преслава слушана в една държава с мизерно население дебютира с 500К

 

На следващата година след дълга почивка (и съответен глад от стана на публиката) + повече абонати в канала на Планета Преслава изкарва видимо по-голям хит от "Не се изтриваш" и дебютира с 360К

 

Искам да мажеш спирт 95 градуса в раната, за да не се инфектира. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжи и манипулиране на дребно няма как да ми направят рана. Има как да се смея на тях, особено когато истината лъсне. :3fdb8960598fa63e:

 

Азис слушан в 10 държави с мегахит, направил +60 млн. дебютира с 485К

 

Преслава слушана в една държава с мизерно население дебютира с 500К

 

На следващата година след дълга почивка (и съответен глад от стана на публиката) + повече абонати в канала на Планета Преслава изкарва видимо по-голям хит от "Не се изтриваш" и дебютира с 360К

 

Искам да мажеш спирт 95 градуса в раната, за да не се инфектира. :dontgetit:

Те не са деца отдавна, ма нека се радват, че от разбиване на розови очила не останаха свободни легла по специализираните заведения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те не са деца отдавна, ма нека се радват, че от разбиване на розови очила не останаха свободни легла по специализираните заведения.

 

Специално въпросният нито е дете, нито е тъп. Манипулативен е и си ги нагажда, както му изнасят. Един път не видя нещо позитивно в проект на Галена, за сметка на това всички песни на Преслава са top of the top. Точкови класации с цел принизяване на Галена, анкети с цел принизяване на Галена... за къв чеп? Накрая Галена и Стораро издухаха и набедения хит за лятото, и този за годината. Хитовете остават, манипулациите се помнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Имаше към 300к, а и тя се разви във времето доста доволно.

 

 

3 месеца след измисления рекорд..

нова песен...

 

17.02.2018 18:00

24 ч. - 286 757 показвания

харесвания - 12к

НЕхаресвания - 2,5 к

коментари - 669

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...