Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Конди вече официално песента ме кефи !

Спри за него да биеш, глупаче.!!!!!! БРУТАЛНААААААААА

 

Оуу не! :no2:

 

 

Снощи имах провиденчески сън - в Плевен са правили муски оттук нататък песен на Галена да не ми хареса. :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оуу не! :no2:

 

 

Снощи имах провиденчески сън - в Плевен са правили муски оттук нататък песен на Галена да не ми хареса. :rolleyes:

 

Още по добре - Клеа е тук, правилно е на Галена вече да не ти харесват ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по добре - Клеа е тук, правилно е на Галена вече да не ти харесват ...

 

Искам някой да подуе сурата на Клеа от юмруци. :)

 

Не за друго, а за да имаме какво да коментираме. Еуфорията по дебютния й хит вече отминава. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам някой да подуе сурата на Клеа от юмруци. :)

 

Не за друго, а за да имаме какво да коментираме. Еуфорията по дебютния й хит вече отминава. :1000 (30):

 

Е не с лошо поне. Има достатъчно какво да и коментираме. Еуфорията тепърва започва ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джуджка, ти защо не харесваш Гальошата? Само заради старата конкуренция с Андреа или има и друга причина? :3fdb8960598fa63e:

Защото ми е антипатична като човек и визия. На нея всички проекти и класа са й благодарение на екип, самата тя за нищо не става. Виж на концерти колко е неадекватна и скучна. Там няма кой да й помпа балона. :3fdb8960598fa63e:

 

Само около тоя й период я харесвах много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ми е антипатична като човек и визия. На нея всички проекти и класа са й благодарение на екип, самата тя за нищо не става. Виж на концерти колко е неадекватна и скучна. Там няма кой да й помпа балона. :3fdb8960598fa63e:

 

Само около тоя й период я харесвах много.

Боже, ти сериозно ли ? Била скучна ? Ходи на нейно участие ще се изпразниш от кеф...

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ми е антипатична като човек и визия. На нея всички проекти и класа са й благодарение на екип, самата тя за нищо не става. Виж на концерти колко е неадекватна и скучна. Там няма кой да й помпа балона. :3fdb8960598fa63e:

 

Само около тоя й период я харесвах много.

Е, относително е, защото най-интересните визии и клипове на Андрейче също са благодарение на Вила и Маура. Нормално е да разчитат на екипи, за да са иновативни нещата, тъй като повечето от тях нямат никакъв поглед.

Освен Андреа, коя друга в чалгата харесваш? Знам, че не е Ванча... :1000 (27):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, ти сериозно ли ? Била скучна ? Ходи на нейно участие ще се изпразниш от кеф...

:mf_surrender:

Да се лигави и мята на сцената също не го намирам за забавно или интересно. :)

 

Е, относително е, защото най-интересните визии и клипове на Андрейче също са благодарение на Вила и Маура. Нормално е да разчитат на екипи, за да са иновативни нещата, тъй като повечето от тях нямат никакъв поглед.

Освен Андреа, коя друга в чалгата харесваш? Знам, че не е Ванча... :1000 (27):

Андреа е кръгла нула. Към днешна дата осъзнавам, че просто ме кефят нещата които Кости е правил, а тя просто му беше редовната. Също беше красива, но вече няма нищо от това което съм харесвал, така че...

 

Другата която харесвам е Анелия, но съм симпатизирал и на Джена, Глория, Емануела и Яница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другата която харесвам е Анелия, но съм симпатизирал и на Джена, Глория, Емануела и Яница.
За Анелия, Джена и най-вече Глория съм напълно съгласна! Прекрасни гласове и стабилен репертоар.

Андреа никога не ми е харесвала по обясними причини, но съм имала няколко много любими песни от нейните:

 

 

А тук беше премахнала и евтинджос русото, та и на визия се ядваше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Анелия, Джена и най-вече Глория съм напълно съгласна! Прекрасни гласове и стабилен репертоар.

Андреа никога не ми е харесвала по обясними причини, но съм имала няколко много любими песни от нейните:

 

 

А тук беше премахнала и евтинджос русото, та и на визия се ядваше.

Периода 2007-2012 бяха модерни кифлите и всякакви евтини на вид жени, та затова Андреа беше толкова желана. Аз я харесвах в курвенския период, защото беше в свои води. 2013 обаче тая вълна отмина, та с нея отнесе и Андрю. Поне сега не бълва постоянно, иначе резила щеше да е още по-голям.

 

Аз с тая песен й станах фен, макар никога да не е била хит. После прослушах и чалгарските й. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това беше първата песен на Андрю,която чух аз.Дори не знаех,че е българка. :Vishenka_05:

Ти си я прослушал точно в периода на залеза без зора. :3fdb8960598fa63e:

 

Тоя клип беше голям скандал, а песента гръгна като мегахит, но след 2 седмици угасна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...