Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена постави пореден рекорд вчера. :1000 (24):

 

Изпълнител с най-много песни в ТОП 100 за всички музикални стилове:

 

2. "Сърце" 142К

 

5. "Феноменален" 78К

 

14. "Шефката" 50К

 

46. "В твоите очи" 20К

 

54. Moro mou 18K

 

76. "Мина ми" 14К

 

93. "Пей, сърце" 12К

 

Иначе топът за актуалните попфолк парчета вчера:

 

1. Сърце 142К

2. Феноменален 78К

 

Отново...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена постави пореден рекорд вчера. :1000 (24):

 

Изпълнител с най-много песни в ТОП 100 за всички музикални стилове:

 

2. "Сърце" 142К

 

5. "Феноменален" 78К

 

14. "Шефката" 50К

 

46. "В твоите очи" 20К

 

54. Moro mou 18K

 

76. "Мина ми" 14К

 

93. "Пей, сърце" 12К

 

Иначе топът за попфолка вчера:

 

1. Сърце 142К

2. Феноменален 78К

 

Отново...

 

 

Аз защо виждам други цифри за вчера в popnable?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо ме обърква тоя сайт. Ти си задал дата 03.02., което е днес?!? Аз гледам за 02.02.

 

Датата за всяка класация е в деня на публикуване, но отразява гледанията от предния ден.

 

Meanwhile......

 

"Шефката" е изтърбушила 18-тият си милион. Днес ще закове на 18.2 mln.

 

И после ми кажи, че не ти правя деня як от сутринта. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че така вървят датите, мерси. Между другото къде е мега-гига-хипер рекордьорката "Не се изтриваш" в класацията? "Няма да ти пиша" е вътре, "Моро му" е там, даже "Мина ми" е вътре, а половината милион реални начални гледания ги няма. Мъка толбухинска....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че така вървят датите, мерси. Между другото къде е мега-гига-хипер рекордьорката "Не се изтриваш" в класацията? "Няма да ти пиша" е вътре, "Моро му" е там, даже "Мина ми" е вътре, а половината милион реални начални гледания ги няма. Мъка толбухинска....

 

Сигурно е спряла да се показва. Тя принципно прави по-добри гледания от "Moro mou" в последните месеци. Просто заради двата актуални хита на Галена youtube са почнали да изкарват като предложения и други нейни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно е спряла да се показва. Тя принципно прави по-добри гледания от "Moro mou" в последните месеци. Просто заради двата актуални хита на Галена youtube са почнали да изкарват като предложения и други нейни песни.

 

Това обаче дали обяснява как така Азис с по-малко начални гледания с "Мотел" днес е на 11-та позиция с 51к. А рекордьорката я няма никаква. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обаче дали обяснява как така Азис с по-малко начални гледания с "Мотел" днес е на 11-та позиция с 51к. А рекордьорката я няма никаква. :mf_surrender:

 

Хората ти го казаха снощи, Пламене:

 

И все пак искате или неискате , уидисва ви или не ви уидисва 500 0000 - 24 часа “Не се изтриваш” !!!!

 

Разбра ли!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах...така става, когато не се мисли и не се търси логика. Между другото сега се разрових по-подробно в тоя Popnable. Много често дава бъгове явно, не знам доколко е достоверна. Ивана и Джена примерно ги няма в днешния чарт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах...така става, когато не се мисли и не се търси логика. Между другото сега се разрових по-подробно в тоя Popnable. Много често дава бъгове явно, не знам доколко е достоверна. Ивана и Джена примерно ги няма в днешния чарт.

 

В събота "Феноменален" винаги прави повече от Джена. Така, че ТОП 2 за попфолка си е същия.

 

2 липсващи песни не променят 7-те парчета на Галена в топ 100. И 5 да са липсващите, пак няма да променят нещата. Рекорд, бе! Нов рекорд имаме. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена постави пореден рекорд вчера. :1000 (24):

 

Изпълнител с най-много песни в ТОП 100 за всички музикални стилове:

 

2. "Сърце" 142К

 

5. "Феноменален" 78К

 

14. "Шефката" 50К

 

46. "В твоите очи" 20К

 

54. Moro mou 18K

 

76. "Мина ми" 14К

 

93. "Пей, сърце" 12К

 

Иначе топът за актуалните попфолк парчета вчера:

 

1. Сърце 142К

2. Феноменален 78К

 

Отново...

 

Добър ден! :Vishenka_05:

 

И не само ще е добър, а направо прекрасен, след като видях това. Особено за "Шефката". Шефка Галена пак е мачкала вчера. Тази песен е икона вече. Сори за всички разбити мечти за провал и забрава.

 

"Феноменален" продължава да гърми, а нали щеше след втория месец да се забрави...

 

Добре, че пусна тези статистики тук, нека ги имаме, защото има хора които обичат да забравят подобни неща.

 

Щом дори "Мина ми" е намерила място в топ 100. :dizzy: Тв версия с 7,7 милиона гледания, как е? Излязла 2016-та... :1000 (19):

 

Многоооо добре, доволна и щастлива съм. :happyppl:

 

Останалите, днес бъдете тихи... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Измислени рекорди,също като кариерата на любимката ви. :3fdb8960598fa63e:

 

Дали са измислени, след като са представени с точни данни и виждаш числата? Сам можеш да видиш това, което е постнал, а ако не вярваш можеш да отвориш линка и да видиш. Няма нищо измислено тук. Измислени са класации с точкови системи и формули, чиито начин на смятане никой не знае, освен техния автор.

 

Коя друга е влизала в топ 100 с толкова песни, част от които на няколко години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали са измислени, след като са представени с точни данни и виждаш числата? Сам можеш да видиш това, което е постнал, а ако не вярваш можеш да отвориш линка и да видиш. Няма нищо измислено тук. Измислени са класации с точкови системи и формули, чиито начин на смятане никой не знае, освен техния автор.

 

Коя друга е влизала в топ 100 с толкова песни, част от които на няколко години?

Галена има толкова песни в топ 100,защото след "Сърце" излизат като предложения нейни по-стари песни.Ти да не си помисли,че е защото хората са се сетили за нея? :3fdb8960598fa63e: Същото ще се случи и с Преслава когато пусне песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена има толкова песни в топ 100,защото след "Сърце" излизат като предложения нейни по-стари песни.Ти да не си помисли,че е защото хората са се сетили за нея? :3fdb8960598fa63e: Същото ще се случи и с Преслава когато пусне песен.

 

Ти всички песни ли, които ти излизат в придложения си пускаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти всички песни ли, които ти излизат в придложения си пускаш?

Не,но се случва да си ги пусна без да искам или да се пускат автоматично.Иначе аз не говоря за предложенията под клипа,а за песните,които се появят щом "Сърце" свърши

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,но се случва да си ги пусна без да искам или да се пускат автоматично.Иначе аз не говоря за предложенията под клипа,а за песните,които се появят щом "Сърце" свърши

 

Е ти можеш да си ги пуснеш без да искаш, или да ти тръгнат автоматично, но youtube отчита гледанията след първите 20-30 секунди. Повечето хора спират веднага ако им тръне нещо, което не искат да слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти можеш да си ги пуснеш без да искаш, или да ти тръгнат автоматично, но youtube отчита гледанията след първите 20-30 секунди. Повечето хора спират веднага ако им тръне нещо, което не искат да слушат.

Да,но повечето хора не си трият бисквитките и както казаха тук заради тях в предложения повечето песни,които ти излизат са такива,които си слушал скоро или често,така че шамсът да ти тръгне нрщо,което не харесваш е мнооого малък.

 

Янева,как ще комемтираш факта,че "Смукача" е най-големия ретро хит на секси Иви към този момент и се пуска по купони и кръчми? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева,как ще комемтираш факта,че "Смукача" е най-големия ретро хит на секси Иви към този момент и се пуска по купони и кръчми? :Vishenka_05:
Преди повече съм я чувала сякаш. Сега забелязвам някакво възраждане на "Вик" и "Квартална кръчма" в ретро-то по дискотеките, докато едно време верно бяха "Смукача" и "Грешна нощ".

Получих инфо, че снощи Галя е говорила доста за Ивана в Биад, пяла е "Нещо нетипично" на сингбек, както и акапели на "Ние сме номер 1" и "Къв си ти, бе". :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди повече съм я чувала сякаш. Сега забелязвам някакво възраждане на "Вик" и "Квартална кръчма" в ретро-то по дискотеките, докато едно време верно бяха "Смукача" и "Грешна нощ".

Получих инфо, че снощи Галя е говорила доста за Ивана в Биад, пяла е "Нещо нетипично" на сингбек, както и акапели на "Ние сме номер 1" и "Къв си ти, бе". :3fdb8960598fa63e:

След вчерашното ми посещение на кръчма официално си потвърдих мнението,че "Смукача" е голям ретро хит в момента.А изказването на Евгени Минчев за юбилея на Ивана видя ли го? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти можеш да си ги пуснеш без да искаш, или да ти тръгнат автоматично, но youtube отчита гледанията след първите 20-30 секунди. Повечето хора спират веднага ако им тръне нещо, което не искат да слушат.

 

Скоро търсих инфо по този въпрос и повечето сайтове бяха с консенсус, че трябват пълни 30 секунди, за да отчете гледане. Мен някоя песен, ако не ме кефи, я спирам на третата-четвърта секунда.

 

Иначе нашият приятел xroflx9 и през новата година ще пее старата си провокаторска песен. :3fdb8960598fa63e: Още от януари обаче се долавя прегракналост в гласа му. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...