Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти си я прослушал точно в периода на залеза без зора. :3fdb8960598fa63e:

 

Тоя клип беше голям скандал, а песента гръгна като мегахит, но след 2 седмици угасна.

То "Лоша" според мен е направена като за ценители,а не за хит.Много хора,които познавам и не слушат чалга я харесват. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Галена е скучна на концерти и участия не знам какво може да се добави още към това смешно мнение. :1000 (29):

Една крава.. например? :1000 (29):

https://streamable.com/uri6a

https://streamable.com/xnof2

https://streamable.com/jwp8r

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти следващия път като наречеш мнението ми смешно, вземи се научи че музиката не е само чалга.

В чалга форум сме, съответно и в чалга тема - обсъждат се главно такива неща. Ти твърдиш, че Галена е скучна - аз ти казвам, че мнението ти е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако колко е яка, че Галена на 34, 15 години в кариерата си със супер качествена песен бие любимците на децата Тита и Боро с комерсиална простотия. Понякога добрия вкус наистина печели. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалга форум сме, съответно и в чалга тема - обсъждат се главно такива неща. Ти твърдиш, че Галена е скучна - аз ти казвам, че мнението ти е смешно.

Значи ако предпочета да слушам истински глас като Деса или Глора, усмихнат и лъчезарен човек като Преса или разбивациите на Азис, Тони и Теди, значи съм смешен? Спрете да лепите етикети на хората заради тая чума.

 

 

И тва е раманиа МЮЗИК мания. Никъде не е казано, че е чалга форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ако предпочета да слушам истински глас като Деса или Глора, усмихнат и лъчезарен човек като Преса или разбивациите на Азис, Тони и Теди, значи съм смешен? Спрете да лепите етикети на хората заради тая чума.

И тва е раманиа МЮЗИК мания. Никъде не е казано, че е чалга форум.

Ти си тотален неадекватник обаче. :1000 (29):

Какво общо имат Деси Слава и Глория и т.н с техните гласове с това дали е скучна Галена по концерти, участия и каквото и да било?

 

Иначе всеки има право на лош вкус. Изборът е твой. :1000 (30):

 

90% от форума е чалга.

Това е тема за чалга.

Ако си решил да пробутваш Тита, Боро, Гери и другите клоуни, го прави в друга тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ако предпочета да слушам истински глас като Деса или Глора, усмихнат и лъчезарен човек като Преса или разбивациите на Азис, Тони и Теди, значи съм смешен? Спрете да лепите етикети на хората заради тая чума.

И тва е раманиа МЮЗИК мания. Никъде не е казано, че е чалга форум.

 

:1000 (27): :1000 (29):

 

Галче, продължавай да мачкаш психики!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако колко е яка, че Галена на 34, 15 години в кариерата си със супер качествена песен бие любимците на децата Тита и Боро с комерсиална простотия. Понякога добрия вкус наистина печели. :Vishenka_05:

За съжаление, много много рядко. Иначе Галена никога не би стигнала до 15 години кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - "Няма да ми мине" до 2 седмици макс. :Vishenka_05:

И тоз не се ли отказа вече ? Да стане там модел,продуцент повече му отива. :1000 (29):

Фики се пенсионира отдавна. :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си тотален неадекватник обаче. :1000 (29):

Какво общо имат Деси Слава и Глория и т.н с техните гласове с това дали е скучна Галена по концерти, участия и каквото и да било?

 

Иначе всеки има право на лош вкус. Изборът е твой. :1000 (30):

 

90% от форума е чалга.

Това е тема за чалга.

Ако си решил да пробутваш Тита, Боро, Гери и другите клоуни, го прави в друга тема.

Казвам ти на прост български, че всеки има право на вкус и ако ми харесва просто гласа на даден човек повече от циркаджийските изпълнения на Галена, това ме правило човек със смешно мнение и лош вкус.

 

 

Клоуните Боро и Тита ти ги спомена и всяка хилядарка повече за Галя бива отбелязвана. Жалка история си, Никола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (27): :1000 (29):

 

Галче, продължавай да мачкаш психики!

Как ще коментираш факта, че съвсем скоро "Да гори в любов" става втората най-гледана песен за 2018 г. в канала на Планета, непосредствено след "Зоопарк"? :Vishenka_05:

 

А помним как се заклеваше, че бозата на Фики - "Кво те бърка" щяла да я мине :1000 (29):

 

Злобата трудно се преглъща. :1000 (21): :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария е от певиците, които в началото нямаха слабо, а сега и най- големия боклук да пусне, тя пак си е любима :Vishenka_05:

 

Не мога да повярвам, че тези песни ги е пяла Мария, имайки предвид сегашните.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че тези песни ги е пяла Мария, имайки предвид сегашните.

 

 

Най- големият и хит евър!

 

 

 

 

От както роди Марая почна с компромисите. До преди това нямаше слабо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- големият и хит евър!

От както роди Марая почна с компромисите. До преди това нямаше слабо!

 

 

За мен тва е най-добрата й песен. Текстът е един път, а видеото допринася идеално за цялостната емоция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...