Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Браво, подкрепям!

 

Вие представяте ли си на какво е подложено това младо момче? По цял ден му пишат знайни и незнайни идиотки и педалчета, да му пращат сърчица и да досаждат.

 

А и това е казано в личен разговор, не е излезнал да го изцепи в национален ефир. Или да си бърка в гърлото на публични места като неграмотната от Толбухин.

Не,не си представяме. Къде е тръгнал да става публична личност щом му пречат някакви лапета? Преди им досаждаха по концерти,сега им досаждат по социалните мрежи.Като не иска да му досаждат да се отказва и толкова.Нито ще е загуба за чалгата,нито нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на монтаж. От къде го имаш? Забележи как изкривено стои написаното и полето за въвеждане.

Инстаграм има такава опция когато пращаш снимка на някого или качваш стори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита ми го прати и каза да го пусна в Рамания, че да се види истинското лице на Денис.

 

 

Аааа, отмъщение значи. Ясно... :1000 (29):

 

Всъщност е все тая. Всички са го правили по един или друг начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето от присъствалите на самия концерт казаха, че най-добре приетите хитове са "Грешка беше" и "Шефката".

 

Другото нещо е, че ти изкара "Дай ми любов" флоп, а Lelqtian ти доказа, че не е. След което ти извърташ темата в друга посока.

Не знам кой пръв започна да говори за приеми и за концертите...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита ми го прати и каза да го пусна в Рамания, че да се види истинското лице на Денис.

 

А какво е това нещо розовото, дето е трито? В Инстаграм не си чатя и нямам идея за кво става въпрос, реалистично ли е да го има розовото нещо?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е това нещо розовото, дето е трито? В Инстаграм не си чатя и нямам идея за кво става въпрос, реалистично ли е да го има розовото нещо?

 

Случайно ми попадна, когато си рових из Инстаграм.

Но Денис преди няколко дни беше пуснал стори, в което заяви, че е Фотошоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е това нещо розовото, дето е трито? В Инстаграм не си чатя и нямам идея за кво става въпрос, реалистично ли е да го има розовото нещо?

Не. Точно това показва, че е Фотошоп - изглежда част от текста е взет от фейсбук чат и не е изтрито добре.

Не го защитавам и не казвам, че не би си оплюл феновете - казвам, че този скрийншот не е такъв изцяло.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е това нещо розовото, дето е трито? В Инстаграм не си чатя и нямам идея за кво става въпрос, реалистично ли е да го има розовото нещо?

 

В инстаграм няма опция да се оцветява чата по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, видяхте ли какво направи потребителката Yaneva пред малко в темата за новата песен на Теодора?

 

Публикува снимка на потребител от форума, взета от личния му Фейсбук профил, в желанието си да върши зло и да прави мръсно. Поредно доказателство какъв мръсен боклук е тази жена.

 

Направих скрийн на коментара й и ще го пратя на засегнатото лице.

 

Тези интриги ги върти само и единствено Doketo. Той се занимава с пращане на снимки на ЛС, пъклени кроежи, създаване на фалшиви профили на хората в някакви сайтове.

 

Дано цялата злоба и мръсотия, която творят да им се върне в живота под някаква форма. Аз съм сигурен, че ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докето винаги кара други да изпълняват мръсните му поръчки. Преди време Янева беше пуснала тема за Стела с някакъв скрийн от чат, сега го прави същото и Янева пуска снимки.

И вагони книги да си чел, ако някой успява да те манипулира и кара да прави нещо вместо теб...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докето винаги кара други да изпълняват мръсните му поръчки. Преди време Янева беше пуснала тема за Стела с някакъв скрийн от чат, сега го прави същото и Янева пуска снимки.

И вагони книги да си чел, ако някой успява да те манипулира и кара да прави нещо вместо теб...

 

Не я е накарал той според мен.

 

Снимката беше на човек, който тя мрази от дъното на душата си. Самият Doketo не го мрази толкова този човек или поне не от толкова дълго време. Просто е индивид без мозъчен капацитет, който прави интриги за спорта. На Янева в момента й е удобен, защото й е коалиция срещу нас. Друг е въпросът какво постижение е да си в един отбор с Дойчо. 1000%20(29).gif

 

Предлагам, след като изтече банът й да й се даде нов, също толкова дълъг, колкото сегашния. Тези злобни изчадия трябва да се научат, че в този раздел се обсъжда музика, а не е за лични вендети на болни мозъци.

 

 

@Stela

На какво мнение си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я е накарал той според мен.

 

Снимката беше на човек, който тя мрази от дъното на душата си. Самият Doketo не го мрази толкова този човек или поне не от толкова дълго време. Просто е индивид без мозъчен капацитет, който прави интриги за спорта. На Янева в момента й е удобен, защото й е коалиция срещу нас. Друг е въпросът какво постижение е да си в един от отбор с Дойчо. 1000%20(29).gif

 

Предлагам, след като изтече банът й да й се даде нов, също толкова дълъг, колкото сегашния. Тези злобни изчадия трябва да се научат, че в този раздел се обсъжда музика, а не е за лични вендети на болни мозъци.

@Stela

На какво мнение си?

 

И нея я предлагаха за глобален? Надявам се, че всички, които заставаха зад нея и искаха да бъде мод, сега да им е станало ясно що за човек е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой пръв започна да говори за приеми и за концертите...

Ми ти започна темата с флоповете, аз ти показвам че Гив ми Лов се приема повече от добре от публиката на концерта, което означава че може и да не е най-големия хит на 2018 или с най-големия прием на концерта, ама не е и някъв чутовен провал. След което, понеже фактите на теб нещо почнаха да не ти изнасят, изведнъж засилваш кой бил с най-голям прием на концерта.

 

Ако ша сравняваме голи цифри, нека сравняваме. Изкушение на Яница също е с към 5 милиона, но не и попречи да е приета прекрасно на концерт, един от хитовете на края на 2017, и изобщо на Яница, както и да бъде кавърдисана само 1 година по-късно от коя?то там я кавърдиса. И това ли ще кажеш че е флоп?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам, след като изтече банът й да й се даде нов, също толкова дълъг, колкото сегашния. Тези злобни изчадия трябва да се научат, че в този раздел се обсъжда музика, а не е за лични вендети на болни мозъци.

@Stela

На какво мнение си?

 

Аз снощи си казах, че може би си е взела забележка и ще се кротне. Но днес излезе песента на Теодора и тя направи коментар как "самотниците" на форума щели да се припознаят в песента. Сега това със снимката беше върха просто. На мнение съм, че това трябва да се прекрати по един или друг начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз снощи си казах, че може би си е взела забележка и ще се кротне. Но днес излезе песента на Теодора и тя направи коментар как "самотниците" на форума щели да се припознаят в песента. Сега това със снимката беше върха просто. На мнение съм, че това трябва да се прекрати по един или друг начин.

 

Абе дай и там, колкото решиш и колкото заслужава според форумните правила и да си живее на воля. Щом това и прави кефа, нека си избива патологиите тука, вместо да избие някъде другаде, няма да продължавам, че влизам в същата графа като нея да обсъждам личния живот на форумците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...