Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А каква е логиката да купуваш гледания на клипче в Инстаграм?

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

В градовете с под 100К жители в Североизточна България след 3-ти клас ги пускат да жънат зърно из Добруджа. Те знаят как се жъне, логиката е друго нещо... :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, че в тази част на страната има и градове с над 100К като Варна и Русе. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези съм ги чувала, но не мисля, че нашите звезди се занимават точно с това. По-скоро ми мирише на пазар.

 

 

На бит пазар с начервени еднорози ли? Даа... :3fdb8960598fa63e:

 

Но може би с тяхно съгласие. За Яница преди време, година-две, бях чул, че плаща на фенове да я коментират под всеки крип в тубата :D

 

Съмнява ме. Идвала е при мен да й правя муски за коментари в тубата. Едва ли ще тръгне да плаща на всеки индивидуално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

 

Хора, които обявиха на висок тон "Напускам форума, ааа-УУУУ--дзър-пър", а днес се завръщат, за да гласуват на наградите дали да не им изтрием коментара?

 

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На бит пазар с начервени еднорози ли? Даа... :3fdb8960598fa63e:

 

Еднорози, розови зайчета,котенца, мечета... на пазара има всичко. :3fdb8960598fa63e:

 

@Stela

 

Хора, които обявиха на висок тон "Напускам форума, ааа-УУУУ--дзър-пър", а днес се завръщат, за да гласуват на наградите дали да не им изтрием коментара?

 

:roll1: :roll1:

 

Защо да го трием, като мога да го редактирам в наша полза? По-яко ще е да сменя вота за Преслава с Галена. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еднорози, розови зайчета,котенца, мечета... на пазара има всичко. :3fdb8960598fa63e:

 

Едно мече и една русолява козичка за мен. Като омръзне едното - другото.

 

Защо да го трием, като мога да го редактирам в наша полза? По-яко ще е да сменя вота за Преслава с Галена. :hahaha:

 

Стеле, виж сега. Ти, ако беше пич на място, щеше да напуснеш работата си, да се отречеш от родителите си и да го караш на хляб и сол. Съжалявам, но ако не го направиш, АЗ - многоуважаемата фльорца - напускам форума завинаги!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

В градовете с под 100К жители в Североизточна България след 3-ти клас ги пускат да жънат зърно из Добруджа. Те знаят как се жъне, логиката е друго нещо... :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, че в тази част на страната има и градове с над 100К като Варна и Русе. :1000 (19):

Когато Преси е била в 3-ти клас, Толбухин е бил над 100к. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно мече и една русолява козичка за мен. Като омръзне едното - другото.

 

Ще ти ги купя и ще ти ги изпратя с куриер. Да се радваш. Обещавам да ти избера най-хубавите. :Vishenka_05:

 

Стеле, виж сега. Ти, ако беше пич на място, щеше да напуснеш работата си, да се отречеш от родителите си и да го караш на хляб и сол. Съжалявам, но ако не го направиш, АЗ - многоуважаемата фльорца - напускам форума завинаги!

 

Сори, но аз не съм пич, нито съм на място. Можеш да тръгваш. :bye1: :bye1:

 

След 3-4 дни те очаквам отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еднорози, розови зайчета,котенца, мечета... на пазара има всичко. :3fdb8960598fa63e:

Защо да го трием, като мога да го редактирам в наша полза? По-яко ще е да сменя вота за Преслава с Галена. :hahaha:

Внимавай аз да не почна да редактирам след теб. :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Внимавай аз да не почна да редактирам след теб. :1000 (1):

 

"Внимавай аз да не те върна отново с ранг четяща", си помисли Стела в този момент, но нещо я спря да го напише. Помисли си го с право...все пак Момо беше питал именно нея за финално мнение относно това кой да направи модератор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филипе, така ли ти остава вотът - за Певица на годината, гласуваш за Преслава? Защо първо беше сложил Галена?

 

Ако такъв му остане вота, моля да ме отпоследва в Инстаграм. Мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога ли да попитам кой и как промени вота ми за "Певица на годината"? :)

 

Да си признае, че до 30 минути рамания ще гърми.

 

ВОТА МИ Е ЗА ГАЛЕНА !!!!!!!!!!!

 

Ако не си ти, значи е един от двамата модератори - фенове на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм бил аз със сигурност.

 

Stela също няма как да е, тъй като тя няма интерес от подобно нещо, знаем кого подкрепя, а и ми писа шокирана на ЛС, че си си редактирал коментара.

 

Скандален опит за манипулация от властимащи. Момо ще бъде уводомен за това и ще се вземат мерки. Не се знае колко още други гласове са били подменени по същия начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...