Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Предлагам докато чакаме Шефката да обсъдим нещо друго за новата сензация, на която не й стига да е само шефка и затова е и шеф, и шефка. Нека всеки да сподели кой му е любимият момент от клипа!

Моят е между 0:58 И 1:01 - просто велик! Макар че и всички моменти, в които мята погледи на мъжлетата от сепарето са достойна конкуренция. Епично!

Моят е между 0:00 и 4:33

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят е между 0:00 и 4:33

 

Всъщност да, трудно е да се категоризира по-кратък момент като 'най-любим'. Цялото видео е изпипано така, че да се отличава!

Галена изглежда страхотно. Щом няма да е балада дано наистина нещо на нивото на Спри ме.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това ли чакахте толкова??? Хахаха както казва Фокси претоплена манджа!

Тихичко, че Преслава такова качество не знам от кога не е предлагала. Знаем си, че яко те е яд в момента, че тази песен я изпълни Жалка, а не Петя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде първият със срината психика се обади. Подобно нещо даже и най-големите й фенове не сме очаквали. С тази песен короната вече категорично отново е на мястото си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся се кефете на бозата и че няма да правим мизерии (дислайкове, лоши коментари) като вие. Честита годишнина

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега? какво ще стане с Феноменален?? Можеше да мине 20 млн

 

Глупачка

И аз не мисля, че трябваше да запушва силна песен с още по-силна песен, но тя си знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

15 години на сцена и най-невероятния подарък, който може да поднесе на феновете си.

Това със сигурност ще се нареди до големите й хитове от ранга на Спри ме, Пак ли, Кой и т.н. Няма равна тая жена, каквото и да направи, както и да го изпее, получава й се и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не мисля, че трябваше да запушва силна песен с още по-силна песен, но тя си знае.

 

 

Нали знаете, че на Галена много отдавна й е все тая за подобни запушвания. Тя все повече доказва, че прави и налага песни, които нея я кефят и в момент, в който й скимне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това ли чакахте толкова??? Хахаха както казва Фокси претоплена манджа!

 

Уоу ти сериозно ли? :o

Галена с този проект издуха всички останали напоследък, дори и своя предишен. Но не се притеснявайте за Феноменален- ще си доизживее живота, но вече ще си има Сърце за по-малка и по-властна сестричка. #galenarazbi

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, Гале! :Vishenka_05: Тази година започва само с уникални песни - фаворит ми е хита на ТАТЯНА.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След проекта на Гале е време Прасе да се издъни и да пусне продължение на "Скоро" или "Аматьорка", за да се повторят случаите от 2013 и 2015 :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, Гале! :Vishenka_05: Тази година започва само с уникални песни - фаворит ми е хита на ТАТЯНА.

 

"Хита" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...