Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нека бъдем реалисти, песента едва ли ще стане голям хит. Допуснала е грешка че не е вкарала танцувална нотка като в "Спри ме" . Но е сладък подарък за феновете и.

Нали само ревете, че песните не трябва да се правят за хитове, а за качество?

"Шефката" била боклук защото е хит, тая пък не ставала щото била качествена. Вечно недоволни и завиждащи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно пък няма хитови балади и умерени песни като тази с по над 10 милиона. Даже трябва да се поощрява, когато се пускат песни без изявена тупса тупса нотка, предостатъчно такива имаме.

Btw поздравления и за съфорумеца, автор на текста- една от най-силните части на проекта. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека бъдем реалисти, песента едва ли ще стане голям хит. Допуснала е грешка че не е вкарала танцувална нотка като в "Спри ме" . Но е сладък подарък за феновете и.

Крайно време е и ти да бъдеш реалист за някои нейни проекти.Аз също не я харесвам и то най-вече заради фенчетата й тук,но когато пусне топ проект трябва да й се признае.Кючек частта ще си я направят ДЖ-ите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това ли чакахте толкова??? Хахаха както казва Фокси претоплена манджа!

 

 

Ся се кефете на бозата и че няма да правим мизерии (дислайкове, лоши коментари) като вие. Честита годишнина

Стига злоба, заради такива коментари ни слагат всички Преславови под общ знаменател. Песента е чудесна, не всеки е длъжен да я харесва, но определено не е претоплена манжда и боза.

 

И аз не мисля, че трябваше да запушва силна песен с още по-силна песен, но тя си знае.

Двете са тотално различни, не мисля, че ще си пречат.

 

 

Нека бъдем реалисти, песента едва ли ще стане голям хит. Допуснала е грешка че не е вкарала танцувална нотка като в "Спри ме" . Но е сладък подарък за феновете и.

Допускам, че може да не стане голям хит, макар да се надявам на обратното. Просто песните, които наистина много ми харесват, рядко са големи хитове :D И все пак и "Грешка беше" не е танцувална, но е супер хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 час:

 

Гледания - 36 113

Харесвания - 4,5 хил.

Коментари - 250

 

За сравнение. Данните за 1 час "Да гори в любов":

Гледания - 31 000

Харесвания - 3,8 хил.

Коментари - 275

 

 

Мирише ли ми на няколко нови рекорда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност да, трудно е да се категоризира по-кратък момент като 'най-любим'. Цялото видео е изпипано така, че да се отличава!

Галена изглежда страхотно. Щом няма да е балада дано наистина нещо на нивото на Спри ме.

 

Моят любим момент е цялото соло преди последния припев , докато я показват на забавен каданс отблизо. Както и 3.50. Като цяло ме кефи как си усуква ръцете, аха да люшне кючек.

И между другото, новата лидерка....

 

IMG-20190121-174731.jpg

 

Завиждам!

Браво, Гале! :Vishenka_05: Тази година започва само с уникални песни - фаворит ми е хита на ТАТЯНА.

Хитът е Шефът и Шефката!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът е Шефът и Шефката!

 

Шефът и шефката И Сърце ще властват рамо до рамо дълго време. Да не подценяваме успехите на конкуренцията, че и нас ще ни сложат под един знаменател.И аз завиждам на Докето. Бих й пратил покана и аз, но не се чувствам достатъчно уверен, кой знае какво би си помислила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия път не ми е допадна особено на мен песента, но на втория път вече ме грабна здравата и не съм я спряла.

Мария нямаше ли да пуска и тя днес?? Нищо, че преди 2 седмици пусна последната 1000%20(29).gif А някой може ли да ми каже тази Анастасия Мавродиева на колко години е????

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 час:

 

Гледания - 36 113

Харесвания - 4,5 хил.

Коментари - 250

 

За сравнение. Данните за 1 час "Да гори в любов":

Гледания - 31 000

Харесвания - 3,8 хил.

Коментари - 275

Мирише ли ми на няколко нови рекорда?

 

Няма никакво значение колко гледания ще направи конкретно тази песен. Ако ги направи, би било супер и ще се радвам, но в случая, не мисля че има значение за този проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом сподели кога е рожденият й ден!

Не пише. Потайна е. 😐 Профилът е създаден през март и никъде няма честитки. Или съвсем скоро празнува, или няма рожден ден изобщо.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение колко гледания ще направи конкретно тази песен. Ако ги направи, би било супер и ще се радвам, но в случая, не мисля че има значение за този проект.

 

Съгласен съм, но е време една такава песен да се оцени, което включва и много гледания. Перфектно, че излезе в един ден с оная тъпотия на Боро и Тита. Нека видим има ли нормални хора в България все още.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Профилът е създаден през март и никъде няма честитки. Или съвсем скоро празнува, или няма рожден ден изобщо.

Тя е Шефка - празнува всеки ден. Всички зодии е!

 

На мен ми прилича на Лъв.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия път не ми е допадна особено на мен песента, но на втория път вече ме грабна здравата и не съм я спряла.

Мария нямаше ли да пуска и тя днес?? Нищо, че преди 2 седмици пусна последната 1000%20(29).gif А някой може ли да ми каже тази Анастасия Мавродиева на колко години е????

Боже, аз си мислех, че е някаква леля, а то младо момиче... наистина, на колко е?

 

Не пише. Потайна е. 😐 Профилът е създаден през март и никъде няма честитки. Или съвсем скоро празнува, или няма рожден ден изобщо.

Допускам, че наистина няма рожден ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Перфектно, че излезе в един ден с оная тъпотия на Боро и Тита. Нека видим има ли нормални хора в България все още.

Много късно се сетихте за нормалните хора. Повечето отдавна не слушат чалга, защото тя е пример за пошлост. Такива проекти са рядкост, а последните години само Галена и Цура ги предлагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много късно се сетихте за нормалните хора. Повечето отдавна не слушат чалга, защото тя е пример за пошлост. Такива проекти са рядкост, а последните години само Галена и Цура ги предлагат.

 

Далеч не са само двете. 90% от творчеството на Анелия, Емилия, Джена, Преса звучи като арии в сравнение с истински пошлите простотии на Тита, Гера и компания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е Шефка - празнува всеки ден. Всички зодии е!

 

На мен ми прилича на Лъв.

Мъжът й е лъв. Яли са торта в кръчма на морето лятото. Има фигурка на жена по сутиен върху тортата, наподобяваща Клеа

 

Боже, аз си мислех, че е някаква леля, а то младо момиче... наистина, на колко е?

Допускам, че наистина няма рожден ден.

Значи има с един повече от нас нерождени дни. Шефка е все пак.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Далеч не са само двете. 90% от творчеството на Анелия, Емилия, Джена, Преса звучи като арии в сравнение с истински пошлите простотии на Тита, Гера и компания.

Тяхното поколение е такова - Десита, Сузанита и Джулия са чалгарки, а са същите...даже по-зле. Те просто се правят на Карди, Риана, Минаж и т.н, но по-пошли от чалгата 2009-2013 не са.

 

Тита обаче става все по-красива. Аз не знам дали има по-красива българска певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допускам, че може да не стане голям хит, макар да се надявам на обратното. Просто песните, които наистина много ми харесват, рядко са големи хитове :D И все пак и "Грешка беше" не е танцувална, но е супер хит.

"Грешка беше" е правена по изпипаната форума достъпна музика + грабващ отсвир. "Сърце" звучи твърде провлачено, и напомня на саундтрак от турски сериал, а точно подобен вид песни не се особено харесвани от аудиторията в България. DJ-ите доста ще трябва да я пипнат преди да я завъртят по клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...