Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това в Инстаграм и аз не си го обяснявам, но честно казано досега не съм следил клипчета там, по принцип това се превърна в по-предпочитаната социална мрежа за много хора, тя има и 400 хил. последователи. Естествено, че не се очаква това клипче да буди повече интерес и да трупа гледания. Там постовете си имат живот. Но не е невъзможно според мен. Иначе съвсем сериозно вече, песента е стопроцентов хит, снощи хората се размазаха, въртяха я няколко пъти, което трудно се случва в днешно време, така че нека следим. Ако гледанията спадат плавно, а през първата седмица държи интереса, заедно с останалите показатели, не виждам защо да се съмняваме. Иначе трябва да го правим всеки път за всеки голям хит, да се чудим и за първите 20 най-гледани в канала им. Как така имат над 20 млн, колко невъзможно... Хайде стига, сърбите имат клипове дето гонят 100 млн, ние да не можем. Че с какво е по-различна продукцията. Даже Галя и Преслава имат малко за интереса, който будят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наки ??

 

 

Попфолк изпълнителката Джена учи първородния си син Атанас Стоев – трети на хора и ръченица,

 

djena-utochni-s-atanas-ne-sme-jiveli-v-katunica-zaselihme-se-v-plovdiv-no-posle-se-varnahme-kam-sofiia-1.jpg

Пред „Телеграф“ певицата сподели, че Наки разпознава различните музикални инструменти, макар все още да няма навършени две годинки. Освен с властваща в отношенията любов, щастливото семейство мое да се похвали и с нов дом в полите на Витоша.

 

 

 

Синът на Джена ще отпразнува втората си годинка на 24 март. Талантливата певица издава, че бъдещето му някак е предопределено заради дарбата по наследство. „В кавички мога да кажа, че Наки няма избор, вкъщи се слуша народна музика, вкъщи се прави музика, вкъщи аз свиря на пиано, а той слуша. Уча го да играе ръченица. Има интерес, слага си ръцете на кръста и гледаме детски групи от ансамбли и детски градини. Разпознава абсолютно всички от семейството, когато ни дават по телевизията, изброява по имена и инструменти, знае кой инструмент е гайда, кой е кавал, знае, че дядо му свири на акордеон, а баща му на барабани. Прави разлика между инструменти и това, че един свири, друг пее“, споделя Джена.

 

 

 

На прощъпулника Наки е хванал най-напред палка за барабани, а след това микрофон.

 

 

 

Певицата споделя още, че с Атанас Стоев са новодомци. През последните няколко години доста пъти са се местили, но отрича слуховете, че са живели при свекърите й в Катуница. „По време на бременността отскачахме по-често на гости. Взехме решение да живеем в Пловдив, купихме и обзаведохме апартамент, но останахме едва за няколко месеца. Малкият се роди и установихме, че нашият живот е в София. Решихме много смело, че ще си отидем в града, който харесваме, и си купихме апартамент в полите на Витоша, живеем тук около година, а жилището в Пловдив го продадохме“, споделя 33-годишната изпълнителка.

 

 

 

Джена споделя още, че не ползва услугите на детегледачка. В отглеждането на малкия Атанас помага бабата на съпруга й. Пайнерката става рано, приготвя чай за всички, а после с бебето играят. Захваща се с професионалните си ангажименти едва когато той заспи.

 

 

 

Джена добавя, че Атанас Стоев – втори много й помага и в отглеждането на Наки, и в домакинството.

 

 

 

 

СПОДЕЛИ Share

sent-news

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангалът Жики залезе по-бързо и брутално от леля Вани през 2007. Не е истина! :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангалът Жики залезе по-бързо и брутално от леля Вани през 2007. Не е истина! :1000 (29):

Последната му песен е много яка, странно че е с толкова малко гледания. Даже кака ще има повече за месец с балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната му песен е много яка, странно че е с толкова малко гледания. Даже кака ще има повече за месец с балада.

Яд ме е, че заради Галена, леличката ни не влезе в Трендинг. Сега щеше да има над милион.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да питам сегашните фенове на Яница: знаете ли за съществуването на тази песен? Лично на мен на времето ми беше много любима.

Обаче колко разнообразен беше тогава жанрът, щом т.нар. треторазрядници като Яница са си позволявали да изпеят песен с толкова различно и нетипично звучене. Сега всеки се пуска по пързалката и залага на сигурното.

 

И още нещо: заклевали ли сте така някого: "Да се влюбиш, дано!"? :1000 (29):

 

Естествено, че я знаем! Още оттогава Императрицата мачкаше. :Vishenka_05:

 

Мангалът Жики залезе по-бързо и брутално от леля Вани през 2007. Не е истина! :1000 (29):

Голям кеф. :a040: Явно кифлите изгубиха интерес към него като знаят, че вече е бракуван и с дете. :1000 (29): Трябваше да последва примера на баща си и да крие семейния си живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма истерия - ма публиката беше по зажадняла за Преса след бремеността, ама не си мина рекордите. Пък сега отнищото? За фалшивия милион в Инста нещо не забелязвам да коментираш, въпреки че има чутовните 4 коментара.

И за мен "Да гори..." е по-силна, но определено тази гръмна по-силно. Звучи по няколко пъти на вечер, хората я коментират, споделят. Може би защото е нещо по-различно от последните на Преслава.

Фалшивият милион в Инста го коментирах многократно - прави се лесно, не се плаща. Затова и е броят на гледанията в инстаграм - кратко клипче, а не лайкове или пък гледания в YT. Правят го фенчета (или антифенчета). Хора от форума бяха правили за друг неин клип, както и за Тита - при Тита даже милионите бяха над 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, значи в Инстаграм даже е безплатно, там не е ли строго наказуемо пак, ако се хване? Знаех си, че няма да седне да се занимава в Инстаграм, а там наистина е странно като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах ама как 80% от тукашните Преса ви мята на въртележката не е истина. Единият чак обяснява как не било невъзможно клип в Инстаграм да има 1 млн.

 

Сутринта в 6:30 има 1,106,449 гледания, сега са 1,108,176. Значи в третия ден от премиерата клипчето прави по 400 гледания на час, а според сметките във втория е правило средно по 35 000 на час!!! Това ли се опитвате да ни обясните? Съвсем ни взехте за балами.

 

Между другото, в YouTube за 4 часа е направила цифром и словом 18 000 гледания. В 8:30 бяха 851к, сега са 869к. Явно днешният паричен транш ще го пуснат по-късно през деня.

 

Искрено се надявам да не сте в такава степен наивни, че да вярвате на цифрите на тая песен. По-добрият вариант е просто да се правите на такива, в опит да оневините смръдлата долна крадлива. Оттук нататък каузата ми в тоя форум ще е да разкрия долните машинации на тая нещастница и на всичките й фенове, които я изкарват света вода ненапита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля че друго - Преса има рекорд, щот от Корцет са купили гледания да си буустнат рекламната инвестиция. Щото да не си провалят инвестицията, в кво ли чудо са се видели като са чули че рекламата ще върви на поредния кавър на Зоопарк.

 

Аз нищо няма да ти правя, но излагаш агитката си. Да не си подценявал Преслава. Сега ти го връща тъпкано.

 

Ако някой излага агитската си, ти си на първо място с твойте изпълнения. Ама явно не осъзнаваш колко резил падаш и как само заради твойте изпълнения хората тука се обръщат с/у Преса. Ма се радвай там на купения и рекорд и гледай да се сливаш повечко с тревата, че вече бая народ гледам ти вдигна мерника и ако продължаваш в същия дух ще фърчиш просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BtEPLWVFsdZ/

 

Ало, "наивниците" на годината, и на тоя клип ли е нормално да има над милион? :1000 (29):

 

Ми тоя отговор го търсим вече 3 ти ден май, ама си мълчат си като Фаст отностно цигарите в клипа на Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма злоба голямо нещо вече 2 ден.Толкова ли е трудно да приемете,че Преса е по-добра от Галя?

 

Заучени фразички от ученическите лексикони вече не минават. Наглостта на вашата любимка мина всякакви граници и ще го отнесете и вие покрай нея. Ще вървя след всеки подобен инфантилен пост вече, за да ви обяснявам как стоят реално нещата. Свърши господството на всемогъщия модератор и антуража му. Сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BtEPLWVFsdZ/

 

Ало, "наивниците" на годината, и на тоя клип ли е нормално да има над милион? :1000 (29):

 

Този милион го направи пак за норматив, а след това гледаниата не мърдаха почти. Тогава повдигнах въпроса тук, а забележи другите и клипове от участия имат по 40-50К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заучени фразички от ученическите лексикони вече не минават. Наглостта на вашата любимка мина всякакви граници и ще го отнесете и вие покрай нея.

Мхм,злобейте си,Галя пропада с всеки изминал ден,а кариерата на Преса е в разцвет и й дреме на минджата за Галенови. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този милион го направи пак за норматив, а след това гледаниата не мърдаха почти. Тогава повдигнах въпроса тук, а забележи другите и клипове от участия имат по 40-50К.

 

Абе не знам за колко време го е направила ама на полвин милион абоната - 1 милион гледания с 6000 лайка и вече 20на коментара (вчера бяха 4 междудругото) как да вземем насериозно тия цифри?

 

Да не рекламира и в тоя клип Корцет и те да буустват гледанията на новото рекламно лице?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тоя отговор го търсим вече 3 ти ден май, ама си мълчат си като Фаст отностно цигарите в клипа на Преса.

 

Отговори ти:

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...t&p=1943426

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...