Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Провалената си прогноза съм я признал поне 2 пъти в тоя форум. А ти кога ще признаеш, че Преслава купува гледания? Нещо за милиончетата в Интсаграм не съм те чул да се изказваш?

Няма как да признавам за нещо, което не съществува. Обясниха ти за Инстаграм. Клип на Тита има над 10 милиона там, което е доста по-брутално.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде е избухвацията? Аз не чувам някой да пее - глух ли съм или какво?

 

По същият начин по който трябва да си намериш приятели в социалните мрежи, трябва и да идеш на клуб мигом :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде е избухвацията? Аз не чувам някой да пее - глух ли съм или какво?

 

Ти не си, ама някой има нужда от слухов апарат - това минава по-вяло от участие на Коя?

 

Препоръчвам да се комбинират, ако си закупят всички които имат нужда от Преславови, може да им направят отстъпка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се излагам, нали това искам да кажа и аз, че няма как да стане. Аз искам да кажа, че никой няма да тръгне да цъка толкова много на клипа. А това за тримата човека е пълен абсурд. Абсурдно ми е и за клипа от участието който има над 1милион.

 

Ирония беше, споко. :1000 (29): Напълно си права, но пресовите изтрещяха в опитите си да я запазят непорочна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията в Инстаграм, не е задължително да са купени от нея самата. Това може да се направи и от 3-ти човек. Има стотици приложения, чрез които можеш да гледаш определени клипчета или изтегляш разни apps и да получиш гледания/последователи/харесвания.

Преслава не е малоумна, че да го прави за Инстаграм, където няма НИКАКВА стойност и значимост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да.. много вял прием, затова се пуска по три пъти на вечер ... :3fdb8960598fa63e:

 

Идете на клуб, вижте как стоят нещата, след това коментирайте и слагайте крайните си изводи и тежка дума.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирония беше, споко. :1000 (29): Напълно си права, но пресовите изтрещяха в опитите си да я запазят непорочна.

Ние поне имаме тази възможност. Галена сама си отряза квитанцията с онзи клип .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията в Инстаграм, не е задължително да са купени от нея самата. Това може да се направи и от 3-ти човек. Има стотици приложения, чрез които можеш да гледаш определени клипчета или изтегляш разни apps и да получиш гледания/последователи/харесвания.

Преслава не е малоумна, че да го прави за Инстаграм, където няма НИКАКВА стойност и значимост.

Коментирай факта, че Преслава мина официално Гери-Никол и вече е най-следвания изпълнител в инстаграм ? :3fdb8960598fa63e:

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията в Инстаграм, не е задължително да са купени от нея самата. Това може да се направи и от 3-ти човек. Има стотици приложения, чрез които можеш да гледаш определени клипчета или изтегляш разни apps и да получиш гледания/последователи/харесвания.

Преслава не е малоумна, че да го прави за Инстаграм, където няма НИКАКВА стойност и значимост.

 

Е как пък на Галена или на някоя друга никой не купи. Все на Петя се случва някой да й подлива вода. Малоумна не е, но и особено умна не е. В опита си да спаси кариерата е способна на всичко според мен, видяхме й отвратителния характер вече неведнъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е се тая, че рекламира цигари, ама точно Фаст преди около година цяла тема отвори точно по тоя повод и се кълнеше че Преса нямало да го направи, докато поне 4ма човека му обяснявахме че продажната лицемерка от Толбухин просто не е получила подходяща оферта и е въпрос на време.

 

Междудругото, някой тука е трил коментари. Твоя предния дето го цитирах (с отговора на фаст) беше първи на новата страница, а сега е последен на предната. Не обяваването на такова триене с посочване на конкретна причина не беше ли в разрез с правилата? или има някъф бъг в страницата?

 

Ами това ме дразни и мен. В тази ситуация, ако преди това съм правила теми и съм била против, щях да призная и нямаше да мълча така оправдателно.

 

Не съм забелязала тава за коментарите, но ако се трие нещо, то трябва да нарушава правилата и трябва да се пише в темата.

 

1 млн. гледания за 24 часа означават точно по 694,44 цъкания в минута. Падат се по 230 цъкания на минута на човек (ако са трима). Наистина ли ти се струва невъзможно? Не се излагай, Стела! :1000 (10):

 

Аз лично не бих могла да цъкам толкова, но явно други могат... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как пък на Галена или на някоя друга никой не купи. Все на Петя се случва някой да й подлива вода. Малоумна не е, но и особено умна не е. В опита си да спаси кариерата е способна на всичко според мен, видяхме й отвратителния характер вече неведнъж.

 

Аз съм сигурен, че Преслава изобщо не е в час и не знае как стоят нещата, свързани със социалните мрежи. Тя до онзи ден не знаеше добре ли е да имаш еди-колко си гледания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два пъти повече от "Да гори в любов" ли гърми? Защото цифрите показват това. През втория ден новата направи много повече гледания от премиерния ден на "Да гори". Ти сериозно ли се връзваш на тая манипулация? От теб като че ли не го очаквах.

 

Ми де да знам, но песента ми е по страшно много сторита, пуска се много по дискотеки, споделя се много. Преса не е пускала песен от Септември, пусна я в четвъртък - най-добрия ден за премиери, хем беше и празник. Не знам, ама що па не? :1000 (29):

 

Според мен вече над 400К топ имената ще ги удрят без проблем, все пак сме 2019-та. За Галин също предвиждам такъв голям интерес, пък да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирония беше, споко. :1000 (29): Напълно си права, но пресовите изтрещяха в опитите си да я запазят непорочна.

 

Тихо, ще те обвинят, че си злобен и завиждаш за успеха на Преслава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За вчера

Да гори в любое - 69К

Феноменален - 70К

:3fdb8960598fa63e:

 

 

Сигурно Преса и на "Да гори в любов" е купила гледания,че вече прави почти колкото "Феноменален",която не спряхте да изкарвате като хит на зимата. :1000 (29): Съвсем превъртяхте играта.

 

Споко, заради новата е покачването.Както стана и с Феноменален когато излезе Сърце. В другите дни разликата винаги е била 15К, че и повече.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че Преслава мина официално Гери-Никол и вече е най-следвания изпълнител в инстаграм ? :3fdb8960598fa63e:

400 хил. ЧЕСТИТО!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как пък на Галена или на някоя друга никой не купи. Все на Петя се случва някой да й подлива вода. Малоумна не е, но и особено умна не е. В опита си да спаси кариерата е способна на всичко според мен, видяхме й отвратителния характер вече неведнъж.

 

"Шефката" е дискотечен хит номер 1 за 2018, мислиш ли, че песента на Преслава ще го постигне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че Преслава изобщо не е в час и не знае как стоят нещата, свързани със социалните мрежи. Тя до онзи ден не знаеше добре ли е да имаш еди-колко си гледания.

 

Абе, ти повярва ли на това, че не знае и пита дали било добре? Прави го нарочно, за да си придава важност. Хитра е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" е дискотечен хит номер 1 за 2018, мислиш ли, че песента на Преслава ще го постигне?

 

Разбира се, че не. Чух я 2-3 пъти само първия ден, оттогава не съм я пускал, но от това което запомних за песента точната дефиниция е претоплена манджа с щипка пошлост. Подобна песен няма как да стане голям хит. Ето виж реакциите от клипчето в дискотеката по-горе - нулеви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво сте се хванали за тия гледания, Western каза, дайте някъв клип от инстаграм и да видим колко ще станат.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това ме дразни и мен. В тази ситуация, ако преди това съм правила теми и съм била против, щях да призная и нямаше да мълча така оправдателно.

 

Не съм забелязала тава за коментарите, но ако се трие нещо, то трябва да нарушава правилата и трябва да се пише в темата.

Аз лично не бих могла да цъкам толкова, но явно други могат... :1000 (29):

 

В конкретната ситуация ЖПО на нас ни обясняваше как Преса нямало да го направи и да не сме оправдавали Галена, щото малки деца гледали :facepalm: А сега се крие и не одобрявал, но бил съгласен с много по резилни нейни решения? На мен лично ми е все тая коя рекламира цигари, дъфки, кисело мляко или хапчета за вдигане на самолета, ама да ми твърдиш че имаш принципи, а точно 1 година по-късно да ги показваш е повече от смешно, дори не е и жалко честно казано.

 

За коментарите може и да не е имало триене, сега гледах че са 2 коментара с един и същи тайм стамп (14:03) може просто да ги е пренаредило или нещо от сорта. Принципно нямаше да обърна внимание, ама случайно ми е направило впечатление щото беше нова страница най-вероятно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не. Чух я 2-3 пъти само първия ден, оттогава не съм я пускал, но от това което запомних за песента точната дефиниция е претоплена манджа с щипка пошлост. Подобна песен няма как да стане голям хит. Ето виж реакциите от клипчето в дискотеката по-горе - нулеви.

Като прочета това и не ми е ясно дали се шегуваш, песента която постави нов рекорд в България няма да стане хит? От сарказъм ли е или от злоба ли е, не знам.

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, ти повярва ли на това, че не знае и пита дали било добре? Прави го нарочно, за да си придава важност. Хитра е.

 

Склонен съм да вярвам, че в един момент не е знаела. То и за нес преди време, нямаха никаква стойност гледанията и никой не ги е броял за някаква важност. Но е факт, че последно време, това е най-важният критерий.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" е дискотечен хит номер 1 за 2018, мислиш ли, че песента на Преслава ще го постигне?

Тая песен след 2 месеца няма да я помнят и най-големите и защитници из форума, а ти искаш да стане дискотечен на годината?

 

Още повече имаме вече такъв, при това не само дискотечен, ами универсален, и то не само за тази година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...