Jump to content



Рени обвини Преслава в лицемерие! И добави: Комплексарка!


Препоръчани коментари

Зашото не е длъжна бе човек, не е отишла там да говори за Рени и да я почита... Нали са я питали, радвайте се, че хората още я помнят, заслужава го наистина. Преслава е отишла да представя нова песен, със сигурност е била притеснена. Плюс това, че ние тук сме запалени по жанра и знаем всяка подробост, не значи че дори изпълнителите имат този архив в главите си. Някои акто ги попитат не знаят кои са актуалните хитове в момента, остава да ти помнят 15 години назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Актуалните хитове са много, но в нейния случай изпълнителите били там далеч не са. Никой не я задължава дори да споменава Рени, като иска да се изтъква, да каже, че е една от малкото певци били там. От чиста колегиалност да се беше поправила с „Моя грешка, вярно че беше тя.” и нямаше да говорим за това сега. Но тя каза „Е, да, ама преди много години”, все едно като е било преди, не се е случило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умишлено или не Преслава е казала нещо, което не се е харесало на Рени. Но втората веднъж вече говори за това в сигнал, трябва ли да повтаря едно и също във всяко интервю?! Не оправдавам Преса, но Рени като че ли търси умишлено скандал с нея, че да си направи ПР.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есенцията на интервюто: Преслава в депресия още 2005 понеже дали Певица на годината на Ивана. Още тогава с претенции. Хаха, е няма такава наглост!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Есенцията на интервюто: Преслава в депресия още 2005 понеже дали Певица на годината на Ивана. Още тогава с претенции. Хаха, е няма такава наглост!
По-скоро Ванча трябваше да има претенции 2006, имайки предвид закриването на турнето, което беше уникално, "Мура мега" - връх за нея, "Това е парчето", "Дъжд от рози", "Празник всеки ден", "Последна чаша" и т.н. Петя е наглеела още тогава, нищо чудно тази хитра лисица да има много общо с краха на лелка. :gun_bandana: Знаем, че е способна на всичко и ще продаде и Паола за слава, награди и диско хитове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро Ванча трябваше да има претенции 2006, имайки предвид закриването на турнето, което беше уникално, "Мура мега" - връх за нея, "Това е парчето", "Дъжд от рози", "Празник всеки ден", "Последна чаша" и т.н. Петя е наглеела още тогава, нищо чудно тази хитра лисица да има много общо с краха на лелка. :gun_bandana: Знаем, че е способна на всичко и ще продаде и Паола за слава, награди и диско хитове.

 

Има. Знам го от сигурен източник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, пак ли си правят реклама на гърба на Преслава?

 

Не виждам причина Рени да се засяга. Супер евтин ПР. Преслава имаше предвид, че е първата, която участва като гост във въпросното предаване. Рени участвала ли е? Пиша в тубата reni zvezde granda и нищо не излиза. Точно в това предаване, което е малко по-разчупена версия на Гласът на България, не е била гост.

 

А това за певица на годината защо въобще го споменава? Тя е звъняла на Преслава, а не обратното. И става въпрос за наградата Певица на 2006 на списание Нов фолк, а не за Певица на 2005г. Ама прибързвате...все трябва да я наплюете.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И става въпрос за наградата Певица на 2006 на списание Нов фолк, а не за Певица на 2005г. Ама прибързвате...все трябва да я наплюете.
Никой не прибързва и не плюе, Ванче!

 

Певица на Нов фолк за 2006 пак е Петя, тогава Ваня взе за изключителни постижения, най-добро сценично присъствие и най-добро изпълнение на живо.

 

Точно за статуетката за 2005 иде реч, Колева е ламтяла за тази позиция още с "Нежен рекет" сигурно! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Рена се е объркала или си доукрасява, абсурд да е ставало дума за 2005. Дишаше й плътно във врата и предизвикваше огромна истерия, но все още Ивана беше по-силна, Преслава няма как да е имала претенции за тази награда, особено предвид, че гарантирано имаше "Прогрес" и "Песен", там нямаше конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неща си излизат в ютуб. Рени наистина беше звезда. Това, особено по онова време, да приемат българка там, си беше... уау. През 2001 е била в десетката по продажби с албума "Влюбих се опасно" на сръбски, а доколкото знам - "Мерцедес" и до ден-днешен я знаят и пеят по сватби.

Да не говорим каква звезда беше Рени в периода 1998-2003 в България, до 2003 плътно си беше до големите звезди, имаше рецитали на фестивали като Тракия фолк. Имаше фолк клуб, в който си канеше колегите - и беше доста оборотен. Въобще имаше си успехи, но след 2003 не успя да ги задържи. Виновни няма. Трябва да се гледа напред, но това не променя факта, че Рени с хитовете си - поне 3 големи хита, доста авторски песни, концерти в НДК и изяви в Сърбия още през 2000-та нямаше аналог. Станеше ли думи за фолк - тя и Глория, бяха масово разпознаваеми, името им тежеше.

Преслава си е звезда в своето време, по свой начин, но... то дори една Камелия беше в Гранд с Дуле, макар и само с дуета им, а за Рени да не говорим - та тя дори има заслуга да започнат да се правят легално кавъри. Преслава едва ли е пасла трева по това време, че да не знае... Но и Рени няма нужда да се засяга. С две думи - излишен спор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не прибързва и не плюе, Ванче!

 

Певица на Нов фолк за 2006 пак е Петя, тогава Ваня взе за изключителни постижения, най-добро сценично присъствие и най-добро изпълнение на живо.

 

Точно за статуетката за 2005 иде реч, Колева е ламтяла за тази позиция още с "Нежен рекет" сигурно! :gun_bandana:

Не е вярно. Певица на 2006 беше Ивана. Провери в нета. Пише го дори в страницата й в Уикипедия. Ивана е взимала от Нов фолк Певица на 2001, 2005 и 2006. За 2004 са я дали на Глория.

 

Edit: Всъщност и за 2004-та е Ивана. Глория е взела за 2003-та.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами още по-зле за Преслава, щом е имало нервни кризи заради награда на Нов Фолк от 2006. Значи тази за "Певица" на Планета ТВ, която получаваше по-голям отзвук в обществото, не й беше достатъчна. И на Нов Фолк наградата искаше. :mf_surrender: Ламя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами още по-зле за Преслава, щом е имало нервни кризи заради награда на Нов Фолк от 2006. Значи тази за "Певица" на Планета ТВ, която получаваше по-голям отзвук в обществото, не й беше достатъчна. И на Нов Фолк наградата искаше. :mf_surrender: Ламя!

Нямало е нервни кризи. Рени преувеличава, а ти имаш нужда от една пица Доминос от Преславов, че да се кротнеш малко. :gun_bandana:

 

Чикенита, Ню Йорк, Чик-чи-рик, каква да бъде? :Vishenka_05:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямало е нервни кризи. Рени преувеличава, а ти имаш нужда от една пица Доминос от Преславов, че да се кротнеш малко. :gun_bandana:

 

Чикенита, Ню Йорк, Чик-чи-рик, каква да бъде? :Vishenka_05:

 

Денис ми е забранил да приемам храна от хора, които не харесва. :girl_cry2: 1000%20(29).gif

 

За ревове под душа и гълтане на психотропни вещества самата Преслава си е признавала и то след някакви си негативни коментари след премиерата на "Дишай". Представам си какво чудо е, когато не й дадат "Певица на годината". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Певица на 2006 беше Ивана. Провери в нета. Пише го дори в страницата й в Уикипедия. Ивана е взимала от Нов фолк Певица на 2001, 2005 и 2006. За 2004 са я дали на Глория.

 

Edit: Всъщност и за 2004-та е Ивана. Глория е взела за 2003-та.

Не ме вълнува какво пише в Уикипедия, тъй като аз имам броя с тези награди - първите без церемония на Нов фолк, описваха само в списанието кой какво получава, Ванчо. На корицата бяха Борис Дали и Коцето, заглавието е "Мъжки времена", а статията беше посветена на многото награди на двамата тогава. Ивана беше спечелила трите приза, които ти изброих по-горе. Помня го кристално ясно, заради разочарованието си, че не е певица и че най-много хора тогава явно са гласували за противната ми Петя. Ивана е певица на 2001, 2004 и 2005 на Нов фолк.

 

 

Ами още по-зле за Преслава, щом е имало нервни кризи заради награда на Нов Фолк от 2006. Значи тази за "Певица" на Планета ТВ, която получаваше по-голям отзвук в обществото, не й беше достатъчна. И на Нов Фолк наградата искаше. :mf_surrender: Ламя!
Тя дори сама с гордост признава в интервю, че е казала на Борис Дали да не е посмял да си помисля да отнесе той у дома статуетката за дует за "Първи в сърцето". :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам причина Рени да се засяга. Супер евтин ПР. Преслава имаше предвид, че е първата, която участва като гост във въпросното предаване. Рени участвала ли е? Пиша в тубата reni zvezde granda и нищо не излиза. Точно в това предаване, което е малко по-разчупена версия на Гласът на България, не е била гост.

Преслава казва „първата в ГРАНД”, на теб ли да вярваме или на нея? После като ми отговори на въпроса в онзи лайв, не каза че е имала в предвид еди какво си, а каза че просто са и дали такава информация и не се оправда. Пък и щеше да излезе сега, да каже „Не се изказах правилно”. Но казаното - казано, понася си последствията.

 

Само в интернет има 40 и няколко нейни тв версии, заснети в Сърбия. Гранд Шоу, Гранд Парада, Гранд Премиере, Голд Мюзик, Естрадне вести.. Новото е за нови лица. А тя дори самата е водела предаване в Гранд, така че си е погостувала навсякъде.

 

А спора изобщо не е излишен, особено за хората в тази свера на интереси или развитие. Все едно да кажем, че някой друг е първия изпълнител в жанра, а не Тони Дачева.. И то не да кажем Глория например, която е само с няколко години по-късен дебют, а Цветелина Янева - абсурдно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис ми е забранил да приемам храна от хора, които не харесва. :girl_cry2: 1000%20(29).gif

Ох, ти ако се водиш по неговия акъл... :3fdb8960598fa63e:

Любовници ли сте, че си позволя да ти налага забрани? :3fdb8960598fa63e:

 

Не ме вълнува какво пише в Уикипедия, тъй като аз имам броя с тези награди - първите без церемония на Нов фолк, описваха само в списанието кой какво получава, Ванчо. На корицата бяха Борис Дали и Коцето, заглавието е "Мъжки времена", а статията беше посветена на многото награди на двамата тогава. Ивана беше спечелила трите приза, които ти изброих по-горе. Помня го кристално ясно, заради разочарованието си, че не е певица и че най-много хора тогава явно са гласували за противната ми Петя. Ивана е певица на 2001, 2004 и 2005 на Нов фолк.

Тя дори сама с гордост признава в интервю, че е казала на Борис Дали да не е посмял да си помисля да отнесе той у дома статуетката за дует за "Първи в сърцето". :mf_surrender:

 

Какви са били тия мъжки времена през 2006-та? :mf_surrender:

Можеш ли да снимаш списанието? Аз наистина съм останал с впечатление, че Певица на 2006 е Ивана. И в нета така пише... А и Преслава не е била в номинациите за Певица на 2005.

 

 

Кажи за коя награда говориш в интервюто?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам представа, но с две думи Рени казва, че я е подкрепила безвъзмездно, едва ли иска да акцентира върху години и дати. Казва го, за да стане ясно, че тя е проявила колегиалност към Преслава, а тя към нея не. Нима Рени е била длъжна да го прави тогава, както ме питаха за Преслава дали и е длъжна? Не, нарича се колегиалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък голям престиж да си звиздъ в Сърбия. Каквито парцаланите, такива и целите им.

Какво против Сърбия имаш ти? Нещо направили ли са ти?

Трите им най-големи звезди са като по учебник. Лепа - като шоу продукт, продуцент заедно със Саша Попович, като индивидуалност и присъствие на сцената. Цеца - като качество на песни, концерти. Драгана - като морал, земно отношение към хората, глас, ултра модерни концерти и клипове през 90-те.

От една Карлеуша се скъсаха да крадат визии, идеи за клипове.

Повечето от големите им звезди могат да пеят, пеят на живо, с бенд, хората не престават да ги уважават - един Шабан. От младите има страхотни изпълнители като Таня Савич, Милица Павлович, Рада Манойлович.

Абстрахирай се от кръчмарското - има и прекрасни песни, шлагерни. И там има рападжии, обаче качеството надделява, хората си държат на традициите. Не свързвай всичко с кафани, старлетки, тетки и плескавици. Тука при нас нито е шоу, нито е бизнес - Пайнер можеха към днешна дата да са институция, но опропастиха нивото и се върнаха в 90-те, по-низвергнати отвсякога. Та те тогава имаха повече трибуна - цели програми по БНТ. Но просто имаше мярка във всичко, правила някакви.

Аз съм си за нашето, разбира се, ама там си знаят цената. Тук дълбаем дъното. Или не забелязваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са били тия мъжки времена през 2006-та? :mf_surrender:

Можеш ли да снимаш списанието? Аз наистина съм останал с впечатление, че Певица на 2006 е Ивана. И в нета така пише... А и Преслава не е била в номинациите за Певица на 2005.

Мъжки времена, защото тогава Борис печели няколко награди от тях - за най-прогресиращ млад изпълнител, дебютен албум, дует /с Преслава, за чиято статуетка тя в интервюто споделя, че му казала да не си и мечтае той да я вземе, защото е за нея/. Тогава се радвах за него, защото го харесвах, макар да бях изненадана, защото очаквах, че Елена Паришева ще вземе за дебютен. Преслава взема тогава за певица, тъй като няма церемония, с Борис Дали взимат заедно статуетките си в тогавашния клуб Тантра. Можеш да се довериш на паметта ми, тъй като няма как да ти снимам списанието - кой го знае къде е, всичко ми е у баба ми.

Имаше я Преса в номинациите на Нов фолк за певица на 2005, но трябва да е била много проста да се надява за тогава, при наличието на албума "Няма спиране" на леля ти Кюфта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2005 си беше годината на Ивана категорично - при такава явно изразена доминация не виждам Преслава на какво се е надявала, същата работа и 2006 - без значение, че врещяха на Мура Мега за нея. Нейната година си е 2007, 2008 също, като се има предвид, че 2007 другият голям хит на годината освен "Лъжа е" е "Ако те няма", а "Благодаря" е сериозна конкуренция като албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2005 си беше годината на Ивана категорично - при такава явно изразена доминация не виждам Преслава на какво се е надявала, същата работа и 2006 - без значение, че врещяха на Мура Мега за нея. Нейната година си е 2007, 2008 също, като се има предвид, че 2007 другият голям хит на годината освен "Лъжа е" е "Ако те няма", а "Благодаря" е сериозна конкуренция като албум.
"Благодаря" е в пъти по-добър от този бозавия "Не съм ангел".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...