Jump to content



Рени обвини Преслава в лицемерие! И добави: Комплексарка!


Препоръчани коментари

Тя Преслава всъщност кои песни изкара през 2006 освен "И когато съмне"?

 

"Дяволско желание" и "Завинаги твоя" предизвикаха по-голям фурор, но Преслава още беше новобранка, за да има претренции за голямата награда. Все едно Цветелина Янева да беше взела "Певица" за 2009, не върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Великата "Лъжа е" е от 2006 г.

Да, но разви инерцията през 2007. Реално "Лъжа е" и "Ако те няма" - това са хитовете, които останаха във времето от тогава... които се знаят масово, харесват се и от античалгари, пееха се по формати.

Иначе и други хитове имаше 2007 - "Единствен ти", "Завинаги", "Когато всичко свърши", "Глезената, гледаната", "Някой ден", "Може би точно ти", "Адрес любов", "Вземи си дъх", "Намерих те", някакви неща на Малина, обаче минаха и заминаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжки времена, защото тогава Борис печели няколко награди от тях - за най-прогресиращ млад изпълнител, дебютен албум, дует /с Преслава, за чиято статуетка тя в интервюто споделя, че му казала да не си и мечтае той да я вземе, защото е за нея/. Тогава се радвах за него, защото го харесвах, макар да бях изненадана, защото очаквах, че Елена Паришева ще вземе за дебютен. Преслава взема тогава за певица, тъй като няма церемония, с Борис Дали взимат заедно статуетките си в тогавашния клуб Тантра. Можеш да се довериш на паметта ми, тъй като няма как да ти снимам списанието - кой го знае къде е, всичко ми е у баба ми.

Имаше я Преса в номинациите на Нов фолк за певица на 2005, но трябва да е била много проста да се надява за тогава, при наличието на албума "Няма спиране" на леля ти Кюфта.

 

Щом е така значи Рена си измисля. Или е било за друга награда. Не вярвам Преслава да се е надявала за Певица на 2005.

 

Великата "Лъжа е" е от 2006 г.

 

+ любимите ми "Нямам право" и "Заклевам те". ❤

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шоуто щеше да е пълно, ако Рени беше подчертала факта, че тя е последния попфолк изпълнител със Златен албум в България. :3fdb8960598fa63e:

 

Трябва да се убедим със сигурност, няма да излезем неподготвени като Преслава. Някой друг правил ли е тираж от 20 000 бройки в последното десетилетие? Ако някой знае, нека каже. Но аз се осланям на статии и информация от популярни медии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да се убедим със сигурност, няма да излезем неподготвени като Преслава. Някой друг правил ли е тираж от 20 000 бройки в последното десетилетие? Ако някой знае, нека каже. Но аз се осланям на статии и информация от популярни медии.

 

Не, мило, никой не е правил. Обаче ако ти и Рени тръгнете да се хвалите с тези цифри, дано да имате много солидни доказателства, иначе хората ще ви се смеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези са само от мен, тя може да предостави и по-официални. Но защо да ни се смеят? Не се твърди, че ги е направила тези продажби през 2018, а през 2008. Когато напълни сама 1 на НДК и беше в национален ефир един месец.

Когато Рени се похвали тогава никой не се смя, а напротив. Но да не забравяме, че когато трябваше да се дадат доказателства за този на Пете, се даде един линк - от Планета.тв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Runevski, какво им обясняваш, те повечето виждат Преслава като Господ. Те всички и завиждат, как пък на други не им завидяха така. Сякаш само тя е взимала награди. Пеенето на чужди песни на плейбек като практика беше положено иначе от нея, а не дори от Андреа, която така или иначе и своите не може да изпее. Също ламтенето за награди при нея беше безконтролно, чак да изпаднеш в нервна криза за едно парче метал и един статут, който след 12 месеца така или иначе се мени....

 

Като добавим бялото, престрелките и побоищата, връзките с бизнесмени и понястоящем с някакъв пишман-мафиот с неясни доходи и скарването не само с Галена, но с половината гилдия заради едно парче метал и постоянното и лицемерничене сякаш от онзи ден е в бизнеса, тя е мила и горка и ни лук яла, ни мирисала, даже не знае какво е микрофон...

 

Много мразя такива хитри, дето се правят вечно не неразбрали и добри. Свърши тя добрата Преслава, когато свършиха и килограмите. С отслабването си отслабна и умствено, и поведенчески, и всякак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва що съм го изпуснал? Я разправяй.

За нейно щастие нямаше отзвук, освен няколкото поста тук. В инстаграм лайф четеше въпросите и каза „Всички искат да кажа името на бебето, да си покажа корема..” и Павел каза „А х*я искате ли да си покажа?”. Опитвайки се да не избухне в смях си покри лицето с главата, но видимо настроението и се приповдигна. След няколко минути рече „Павеле, пишат ти, че си супер!” (защото пък някакви му се изкефиха и го намериха за забавен) и „Май чакат да покажеш нещо”, смеейки се. Разбира се, после лайфа беше изтрит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нейно щастие нямаше отзвук, освен няколкото поста тук. В инстаграм лайф четеше въпросите и каза „Всички искат да кажа името на бебето, да си покажа корема..” и Павел каза „А х*я искате ли да си покажа?”. Опитвайки се да не избухне в смях си покри лицето с главата, но видимо настроението и се приповдигна. След няколко минути рече „Павеле, пишат ти, че си супер!” (защото пък някакви му се изкефиха и го намериха за забавен) и „Май чакат да покажеш нещо”, смеейки се. Разбира се, после лайфа беше изтрит.

 

Чудо голямо станало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм ангел на Преслава с какъв статут беше? Помня, че беше доста купуван. Те и критериите за златен се измениха тогава.

 

Златен. Последният официално обявен пайнерски. В инфото към новината се споменаваше, че са пласирани 10 000 CD-та.

 

През 2010 Камелия продава доста повече от това с "Еротика" (който съставлява 1/3 от "Проект 13"), като по-голямата част от тиража е генериран на промоционална цена сред клиентите на "Булсатком".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да прикрепиш и ти някакви доказателства.

Да не забравяме, че албума на Рени вървеше с двд от концерта с най-големите и хитове, на промоционална цена първия месец, и комплекта бе разпространен по всички репове, което допълнително помогна за продажбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да прикрепиш и ти някакви доказателства.

Да не забравяме, че албума на Рени вървеше с двд от концерта с най-големите и хитове, на промоционална цена първия месец, и комплекта бе разпространен по всички репове, което допълнително помогна за продажбите.

 

Доказателства за Камелия ли? Мисля, че Фокси ги има. Скрийн на статия, където се посочва че в мрежата на Булсатком са пласирани 30К ли, 40К ли (вече не помня) копия от "Еротика". Но ставаше въпрос за цена от порядъка на 2-3 лв. или нещо от сорта. Преди това и аз го бях чел някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени от уж голяма певица се превърна в една досадна медийна личност.

Какво, вече и талант няма, а? До къде стигнахте само..

И певиците не са ли медийни личности попринцип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателства за Камелия ли? Мисля, че Фокси ги има. Скрийн на статия, където се посочва че в мрежата на Булсатком са пласирани 30К ли, 40К ли (вече не помня) копия от "Еротика". Но ставаше въпрос за цена от порядъка на 2-3 лв. или нещо от сорта. Преди това и аз го бях чел някъде.

3 лв. Купих го точно от Булсат. Вътре с книжка с много секси фотосесия. И албума хич не е лош, песента със Сакис е много яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://m.fakti.bg/life/350189-reni-nanese-...ata-si-preslava

 

Коментар под статията:

 

Факти ОТГОВОР12 15:08 17.12.18

Смешно и унизително е за Преслава да се мери с Рени - къде е тръгнала, няма да я стигне никога... Рени винаги е блестяла и сега блести и с глас, и с визия, и с прекрасна душевност. Даден и е голям талант, но и много се труди. Пресито си е сива мишка, а пред Рени трябва да се скрие и покрие от срам, нека си знае мястото.

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нейно щастие нямаше отзвук, освен няколкото поста тук. В инстаграм лайф четеше въпросите и каза „Всички искат да кажа името на бебето, да си покажа корема..” и Павел каза „А х*я искате ли да си покажа?”. Опитвайки се да не избухне в смях си покри лицето с главата, но видимо настроението и се приповдигна. След няколко минути рече „Павеле, пишат ти, че си супер!” (защото пък някакви му се изкефиха и го намериха за забавен) и „Май чакат да покажеш нещо”, смеейки се. Разбира се, после лайфа беше изтрит.

 

Ма тя такива си ги избира, да не реве след година-две, че е бита и тормозена...

 

Тя говори за корема и бебето си, той си говори за х*я..какво да очакваш от такъв плашок?

 

Егати отношението към детето ти...

 

Ама Преслава заслужава да я набият, малко и е. Такива, дето си го търсят, да спрат да занимават обществетноста после, че са си го намерли. Като искаш комплексиран мафиот за гадже, че и раждащ от него - ще си траеш. Този даже е бонус - не е гологлав нисък дебел чичак.

 

Как пък милата скромна Преслава не се влюби в продавач на зеле бе, както пък не си намериха някой нормален, как пък все мафиоти, дилъри, бизнесмени, и после... биели ги. Квото повикало, такова се обадило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тя такива си ги избира, да не реве след година-две, че е бита и тормозена...

 

Тя говори за корема и бебето си, той си говори за х*я..какво да очакваш от такъв плашок?

 

Егати отношението към детето ти...

 

Ама Преслава заслужава да я набият, малко и е. Такива, дето си го търсят, да спрат да занимават обществетноста после, че са си го намерли. Като искаш комплексиран мафиот за гадже, че и раждащ от него - ще си траеш. Този даже е бонус - не е гологлав нисък дебел чичак.

 

Как пък милата скромна Преслава не се влюби в продавач на зеле бе, както пък не си намериха някой нормален, как пък все мафиоти, дилъри, бизнесмени, и после... биели ги. Квото повикало, такова се обадило.

Какво ти е направила Преслава, толкова много открита злоба :helpsmilie:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...