Jump to content



Рени обвини Преслава в лицемерие! И добави: Комплексарка!


Препоръчани коментари

"Фолк певицата Рени е най-голямата звезда в Сърбия"

АХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХА

2006-та отдавна е минала, никой по-стар от 1997. не знае коя е Рени. Сръбско-български певици не се слушат въобще (Рени, Пепа), най-много се слушат топ имената като Преслава, Галена, Алисия и Емануела (неволно го признавам за последната).

Това, че интернет и YouTube завладяха света и за секунди можеш да чуеш каквото пожелаеш не е фактор. Пък и сме близо, нормално. Но когато нямаше тези екстри, гледахме Рени по сателитите им, докато излъчваха Емануела по кабеларките. Това е пробив. А успех е да направиш успешен продукт за техния пазар. Въпросните нямат място, защото нямат и един албум, издаден там. Продължават да звучат нейни песни, качват се модерни ремикси, даже засякох клипче със сръбски фен наскоро. А това, че някои им излизат в предложенията отстрани и от любопитство клилват, за да видят коя тяхна песен сме кавърдисали, не означава, че са звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Рени, че е постигнала някакви неща и че ги е постигнала първа, но ако беше толкова велика, щеше да уважава и постиженията на останалите. Само фактът, че Преслава вече 14 години е актуално име и се задържа по върховете в страната ни, а успява и да достигне до чужди пазари, е достоен за възхищение. Това, че са я подвели или се е объркала, не е причина да бъде плюта.

Защо Преслава никога не плюе по никого, а все нея нападат? Голям трън в очите е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моя грешка - Йована Типшин на 2 снимки я е отрязала. Драгана даже не е качила общата снимка.

Просто е грозно и не ѝ е на нивото да влиза в подобни разпри - ниво, което тя държи да ни покаже, че е.

И какво казва - сърбите се поздравявали и не се плюят, а тя в момента прави обратното, влиза остро в конфронтации и то с големи имена към момента.

Трябва бачкане, не да не лежи на стари песни и скандали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моя грешка - Йована Типшин на 2 снимки я е отрязала. Драгана даже не е качила общата снимка.

Просто е грозно и не ѝ е на нивото да влиза в подобни разпри - ниво, което тя държи да ни покаже, че е.

И какво казва - сърбите се поздравявали и не се плюят, а тя в момента прави обратното, влиза остро в конфронтации и то с големи имена към момента.

Трябва бачкане, не да не лежи на стари песни и скандали.

Пак грешиш, на едната я има. А от другата е изрязала всички в другия ъгъл, където е и Рени.

И пак казвам - за мен е мека даже. Да бачкам като луда, и като се върна в къщи да ми се сърди детето, че цяла седмица съм снимала програми и накрая някоя, която благодарение на друг стъпи там веднъж, да ми се изплюе в лицето, като зачеркне всичко - не е познала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че интернет и YouTube завладяха света и за секунди можеш да чуеш каквото пожелаеш не е фактор. Пък и сме близо, нормално. Но когато нямаше тези екстри, гледахме Рени по сателитите им, докато излъчваха Емануела по кабеларките. Това е пробив. А успех е да направиш успешен продукт за техния пазар. Въпросните нямат място, защото нямат и един албум, издаден там. Продължават да звучат нейни песни, качват се модерни ремикси, даже засякох клипче със сръбски фен наскоро. А това, че някои им излизат в предложенията отстрани и от любопитство клилват, за да видят коя тяхна песен сме кавърдисали, не означава, че са звезди.

Мхм, нея я знаят само феновете на жанра (както аз), а песните и не съм ги чувал никъде да звучат, а от Сърбия съм и казвам ти сериозно че никой не я знае и не я слуша. Това че пусна албум преди 10 години не е никакъв фактор, реално Преслава, Галена, Емануела, Алисия и Яница са единствените чалга певици с повече от 10 фенове в Сърбия.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак грешиш, на едната я има. А от другата е изрязала всички в другия ъгъл, където е и Рени.

И пак казвам - за мен е мека даже. Да бачкам като луда, и като се върна в къщи да ми се сърди детето, че цяла седмица съм снимала програми и накрая някоя, която благодарение на друг стъпи там веднъж, да ми се изплюе в лицето, като зачеркне всичко - не е познала.

Изненадващо за мен, но съм съгласен. Защо всяка дума за Преслава се описва като опит за PR на гърба на голямата, хипер мега звезда, която е толкова добричка и не е казала за никой нищо, пък всички я мразят и плюят? Тая мантра се изтърка, сменете плочата. Дефектна е.

 

Преслава е по инерция отдавна, случва на хит, защото е име, а и работи с актуалните композитори - нормално е, ако те не ти направят хит, кой да ти го направи. Особено като се казваш Преслава.

 

Най-слабите клипове са нейните, навън мога да ви кажа, че по-известен от Азис реално нямаме. И на мен не ми се ще да е така, ама е така. И в последно време Гери-Никол. Но не се изненадвам, предвид нивото на клиповете и, което е най-високо в държавата.

 

Само в последните 3-4 години Преслава е свързвана със скандал до скандал - не бяха боища, престрелки, връзката с това мафиотче... защо преди години, когато изпя песни като "Уморих се", "Завинаги твоя" и т.н. нямаше такива скандали, защо медиите не си го измислиха тогава, като и тогава беше актуален изпълнител, ми си го измислят сега? Щото не си го измислят. Не всяко нещо в жълтите медии е измислица.

 

Личностно Преслава е адски изпаднала, но при нея работи принципа на "работи за името си, за да работи то за теб". Ако беше дебютантка щеше да е в 9-та глуха, особено с тия ТВ версии, които и клипове не са (изкл. "Не се изтриваш" - единствения и свестен клип за цялата и кариера).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Рени, че е постигнала някакви неща и че ги е постигнала първа, но ако беше толкова велика, щеше да уважава и постиженията на останалите. Само фактът, че Преслава вече 14 години е актуално име и се задържа по върховете в страната ни, а успява и да достигне до чужди пазари, е достоен за възхищение. Това, че са я подвели или се е объркала, не е причина да бъде плюта.

Защо Преслава никога не плюе по никого, а все нея нападат? Голям трън в очите е...

Не знам дали си дочела материала, но там казва, че и е звъняла за подкрепа, в Сигнал се изказа ласкаво за нея преди време също. Даже каза, че предложила на Милко да я вземат в клуба и навремето, но той я подготвял за Пайнер. А и тук казва, че е възмутена от това поведение, не отиващо на голяма звезда, каквато е тя. За позициите и у нас нищо не е казвала и отрекла, просто се защитава. Така че не виждам омаловажаване от нейна страна. То дойде от тази на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам да се твърди, че тя е най-голямата звезда в момента. Говори се цялостно. А не, че някой чул нова песен на Х, пуснал я на обкръжението си, и Х вече се води слушана в Сърбия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бачкам като луда, и като се върна в къщи да ми се сърди детето, че цяла седмица съм снимала програми и накрая някоя, която благодарение на друг стъпи там веднъж, да ми се изплюе в лицето, като зачеркне всичко - не е познала.

Ама ти Рени ли си?

 

Дърта чанта изперкала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че Преслава е от 2004-та в жанра, съвсем не значи, че не го познава отпреди това. Не значи, че не е гледала "Планета" преди да се завърти дебютния ѝ клип с Милко Калайджиев "Нежен рекет". Не значи и че не познава изпълнителите преди нея и че не знае за не просто някакви си дребни детайли от кариерите им, а за значимите такива, като например концерти в НДК и сръбски песни и албуми.

 

И темата не е коя къде се намира в момента. И лично аз не твърдя, че днес някой в Сърбия се сеща за Рени. Темата е за това, че една актуална изпълнителка, била тя и най-голямата звезда, си придава допълнително важност, пренебрегвайки и омаловажавайки друга изпълнителка, била тя и позабравена и неуспешна към сегашния момент, като първата уж незапозната с "незначителната" информация, която нямаше поп-фолк фен да не знае в онези години за втората и сърбското в кариерата ѝ.

Просто мен ме дразни подобно държане принципно.

И за протокола, и някои Ренини неща ме дразнят, но конкретно е поставено друго нещо за коментиране, затова и пиша, придържайки се към темата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, да я осъди! Какво прави скандали от нищото.

Излиза така, че комплексарката е Рени. Тя в последните години нон стоп е ощипана, все търси обяснения, кой какво казал, защо го казал, тя имала кариера, хитове, фенове.

Оказва се, че едвам участия си намира, песните, които пуска дори не са на нивото на дебютния й албум, чувства се неоценена и сега някаква злобичка се прокрадва в нея.

 

Преслава със сигурност знае, че Рени е имала успехи в Сърбия, но от къде да знае коя ѝ е била издателската фирма, какъв е Саша Попович, в кои предавания е участвала, кой я е интервюирал, в кое студио и т.н. А те точно това са я попитали. Мисля, че излишно ѝ се скача конкретно в този случай.

Отишла Преслава в Гранд да прави мръсотии. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишна тема , къде е Рени , къде е Преслава ... темата просто е направена само и само да се убижда Преслава , но и това не пречи на поредната и силна година в която мачка Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е постигнала грандиозни успехи в България и Сърбия - българо-сръбски албуми със страхотен тираж, в десетката по продажби в Сърбия, три самостоятелни концерта в НДК. Има дълга школовка като изпълнител още преди Пайнер. Факт е, че трябва да има приемственост между поколенията. Факт е, че Преслава е нагло същество - то се видя и в Шоуто на Слави сега. Една такава пак ехидна обясняваше как им краде синбеците и си ги пее. И се смее, все едно ги е прекарала. Явно тово а е заложено в нея по природа. Безпардонна, арагонтна, което цели да прикрива с имиджа на добрия ангел. Свърши тя тая.

 

Рени обаче се излага вече. Преди не беше такава. Тя сега също наглее - видяхме я при Емилия Стоянова. Тя си вярва, че последните ѝ проекти са хит и счита колко е нормално да си "скандален" според нейните разбирания за такъв, които не отговарят на градения от нея имидж през годините. Освен това яко е забила в миналото. Получава се едно голямо противоречие, защото тя усети какво изгуби с Борис и сега се мъчи да си го върне. За съжаление няма как да стане, защото не е в подходящата държава. То едва в Сърбия става, та камо ли тук... И това я кара да става раздразнителна на някои теми. А и Рени супер откровена, директна, няма подход и затова нейните изказвания все са едни такива бомбастични и гърмят в медиите, докато отстрани изглежда като недоволна от живота. Не че не е права. И за Пайнер, и за Преслава. Но няма такт кога, как и какво да каже. Стреля направо. Когато разбере, че само с хубава музика може да се изплува - песни като "Губиш ти", тогава името и мнението ѝ може отново да тежи, дори и да не е актуална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, да я осъди! Какво прави скандали от нищото.

Излиза така, че комплексарката е Рени. Тя в последните години нон стоп е ощипана, все търси обяснения, кой какво казал, защо го казал, тя имала кариера, хитове, фенове.

Оказва се, че едвам участия си намира, песните, които пуска дори не са на нивото на дебютния й албум, чувства се неоценена и сега някаква злобичка се прокрадва в нея.

 

Преслава със сигурност знае, че Рени е имала успехи в Сърбия, но от къде да знае коя ѝ е била издателската фирма, какъв е Саша Попович, в кои предавания е участвала, кой я е интервюирал, в кое студио и т.н. А те точно това са я попитали. Мисля, че излишно ѝ се скача конкретно в този случай.

Отишла Преслава в Гранд да прави мръсотии. :mf_surrender:

Ощипана, неощипана - в пълното си право е да защити себе си и труда си, зад който стоят лишения, нерви и здрава работа и не знам защо това ви е проблем. Няма да мишкува и да преглъща, а си изразява позицията и мнението по въпрос, касаещ я пряко. Ако нямаше общо, а беше тръгнала от никъде да се изказва с цел Пиар - разбирам. Тя можеше още тогава да гръмне, но не го направи. Сега в интервю са я питали за разликата между българските и сръбските и колеги и тя отговори. Също и в Сигнал я питаха за това, и никъде не е възроптала без повод - най-вероятно нямаше и да го коментира, ако не стана на въпрос.

И Преслава не са я питали нищо по темата, тя се изтъкна сама. Защо го преиначаваш? Казва „Да, и на мен ми е много приятно да съм сред вас и мисля, че съм първата в Гранд.” Нито са я питали дали е първата в това, и което и да е студио, нито дали е първата, интервюирана от Саша, къде отиваш изобщо..

 

Кое не е ясно, че темата не е коя къде е, а за приписана заслуга и постижение?

 

Не виждам защо намесваш темата за по-провокативната насока, в която реши да се показва кариерно, че и Борис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква драма от едно нищо и никакво изказване. То е ясно, че се прави само с цел пиар на гърба на най-голямата попфолк звезда и затова и Рена, и ти вдигате пашпулига, но все пак е супер смешно и безсмислено. Разбирам Преслава да го беше казала и никой да не я беше поправил, а то на момента се спомена името на Рени и толкоз. Нито е осквернена, нито трудът й е пренебрегнат и там каквито други фантасмагории прокарваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква драма от едно нищо и никакво изказване. То е ясно, че се прави само с цел пиар на гърба на най-голямата попфолк звезда и затова и Рена, и ти вдигате пашпулига, но все пак е супер смешно и безсмислено. Разбирам Преслава да го беше казала и никой да не я беше поправил, а то на момента се спомена името на Рени и толкоз. Нито е осквернена, нито трудът й е пренебрегнат и там каквито други фантасмагории прокарваш.

Да бе... Как пък всички все на гърба на "най-голямата" звезда си правят PR и всички искат да са Преслава?

Как пък една не поиска да е Глория, Галена или Камелия... всички искат да са Преслава и все тя им е кривата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе... Как пък всички все на гърба на "най-голямата" звезда си правят PR и всички искат да са Преслава?

Как пък една не поиска да е Глория, Галена или Камелия... всички искат да са Преслава и все тя им е кривата.

Айде, айде, срещу трите също е имало нападки, когато са били силните на деня. Просто Преслава се задържа най-дълго и съответно най-много злобеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че след некадърната Камелия няма да има повече нещастни застаряващи жени, които да си правят реклама на гърба на най-успешния изпълнител в този жанр за всички времена, но уви. Рени има успехи, но Преслава едва ли се е сетила в онзи момент, така че се прави от мухата слон с цел реклама. Тъжна рабоат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеба имаше самостоятелен концерт в Сава Център точно на 4-ти декември. Да не се съвпадаше с концерта на Планета може би Преси ще беше гостинка. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам защо намесваш темата за по-провокативната насока, в която реши да се показва кариерно, че и Борис.

Аз не виждам пък защо трябва да се говори само хубаво - не правиш услуга така.

Намесвам тези неща, защото Рени прави неща, които самата тя осъждаше преди години. Реши да се завръща и сметна за необходимо да се излага, за да печели внимание. Кой я излъга жената, че така се връщат позиции в нейния случай?

Борис - защото бе така наивна. И не само. Връщайки се от почивките в Израел, се скъсваше да ни обяснява колко е уредено там, как не би се върнала - и сега хоп, на бял кон сме тук, по-родолюбиви отвсякога. И се присещаме за стари постижения. Да - факт е, бяха бомбастични постижения. Психиката ѝ не приема мисълта, че няма да ги повтори. Просто може да се концентрира върху самата себе си и това да прави хубави песни, за да не изпадне зад борда.

Може да ми хвалиш нейните ходения по Сърбия, когато има резултат от тях по-различен от това да присъства на програмата на Драгана, където който не е поискал, той не е отишъл.

Извинявай, защитавал съм я и покрай Биг брадър много, имам нейни албуми - дали не я харесвам според теб?

Считам, че си добро и умно момче, обаче много я оправдаваш и не виждам какво печелиш. Ще пораснеш и ще разбереш много неща, 5 годинки ти давам макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам пък защо трябва да се говори само хубаво - не правиш услуга така.

Намесвам тези неща, защото Рени прави неща, които самата тя осъждаше преди години. Реши да се завръща и сметна за необходимо да се излага, за да печели внимание. Кой я излъга жената, че така се връщат позиции в нейния случай?

Борис - защото бе така наивна. И не само. Връщайки се от почивките в Израел, се скъсваше да ни обяснява колко е уредено там, как не би се върнала - и сега хоп, на бял кон сме тук, по-родолюбиви отвсякога. И се присещаме за стари постижения. Да - факт е, бяха бомбастични постижения. Психиката ѝ не приема мисълта, че няма да ги повтори. Просто може да се концентрира върху самата себе си и това да прави хубави песни, за да не изпадне зад борда.

Може да ми хвалиш нейните ходения по Сърбия, когато има резултат от тях по-различен от това да присъства на програмата на Драгана, където който не е поискал, той не е отишъл.

Извинявай, защитавал съм я и покрай Биг брадър много, имам нейни албуми - дали не я харесвам според теб?

Считам, че си добро и умно момче, обаче много я оправдаваш и не виждам какво печелиш. Ще пораснеш и ще разбереш много неща, 5 годинки ти давам макс.

Всеки има трески за дялане - факт. Но може би разбиранията и предпочитанията и за музика са такива, че не могат да привлечат интереса на основния таргет на жанра. За това си наложи да смени изцяло концепцията. И то водена от желанието отново да и се даде шанс да радва хората, а не, че много и се пее за боклуци. Видно е, че именно ЗНКБ е най-успешната песен след завръщането. Аз мисля, че ако успее да си върне няколко позиции с тази концепция, ще се чувства сигурна вече да ни представя истинската Рени, но да има на кой. И според мен леко избяга от себе си, но подтискана от обстоятелствата. За това се опитвам да разбера и нея, защото не и е лесно.

Но това, както казах, е друга тема. Тук не става въпрос за мен, Борис, или странното за нея ново амплоа. Не си длъжен да следиш всяка нейна изява, но тя не се е отрекла от думите си за Израел. Продължава да твърди, че си остава уредената и спокойна за живеене държава, каквато ни я представи тогава. Но това не бе нейното място и се върна, водена от самота и чувство за ненужност и малоценност, може би, а не от това, че рязко държавата ни и е захаресала повече. Просто нейното място е тук, а камъка си тежи на мястото. Тук е кариерата и, приятелите и средата като цяло, самата тя си се чуди как взе това решение тогава. Но любовта прави чудеса. А за сръбските програми - ако бяха толкова лесно достъпни, щяха да са половината „чалгарки” там, които в първите си интервюта разказваха как са се учили от Лепа и Драгана и са ги обожавали. Щом и продукцията и преиздават, значи е заслужила мястото и на тазгодишната програма, дори и без нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Рена е тотална неадекватница! Откъде накъде Преслава трябва да помни чужди изяви от преди 20 години? Тя самата на колко концерти е пяла, колко песни е направила, ще помни, че Рена е била в Гранд. Стига глупости. :mf_surrender: А пък за миналогодишната ѝ изява... Ами явно никой освен хората в Сърбия не се разбрали, че Рени е участвала в програмата на Драгана. Никой не е длъжен да и следи изявите! Кукувица превъртяла! :gun_bandana:

 

И чуйте Преслава с какъв тон казва "ДА, ПРЕДИ МНОГО ГОДИНИ, ДА.". Това не е нито пренебрежителен тон, нито никакъв. Просто на човек, който е забравил подвизите на своя колежка, което е съвсем в реда на нещата. :mf_surrender:

 

Преси трябваше да напише един пост и по тази тема както е подпалила моторетката. Щеше да размаже! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази пък не спря да реве, толкова ми е противна, а има уникални песни... Но просто е тотално зле, лицемерка, глупава и изобщо Преслава сякаш е искала да се прави на голямата работа, извадили думите от контекста и Руната полудяла...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И чуйте Преслава с какъв тон казва "ДА, ПРЕДИ МНОГО ГОДИНИ, ДА.". Това не е нито пренебрежителен тон, нито никакъв. Просто на човек, който е забравил подвизите на своя колежка, което е съвсем в реда на нещата. :mf_surrender:

Обаче и теб не те слуша главата. След като казва „Да, преди много години, да”, значи знае много добре, а секунди по-рано, без никой да я пита, изтърсва че е първата. Никой не е казал, че тона е пренебрежителен, а самото изтъкване.

И след като се оправда с грешно подадена информация в последствие, защо тогава не каза „Може и Рени да е, да, явно съм грешно информирана”, а се издаде, че знае даже и кога е била там?

...Руната полудяла...

Обръщение в женски род към момче ли виждам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...