Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Видяхме как се беше примирила - Галче ще ревне и иска да потъне в земята, а Преси се хили до нея и вика "Ще й я вземем другата година, обещавам" :roll1: + физиономията на Емилия - епичен момент :roll1:

 

Емилия тогава беше с Коко.

 

А помниш ли преди да излезе на сцената Преса чак пусна 1-2 сълзи и гледаше като малко кутренце от умиление. 40 секунди по-късно Галена е тази със сълзи в очите, а Преса ехидно се кикоти на сцената.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всичко помня, мацка. :Vishenka_05: Това си остана един от най-големите резили в историята на чалгата. :1000 (29):

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко помня, мацка. :Vishenka_05: Това си остана един от най-големите резили в историята на чалгата. :1000 (29):

 

 

На 00:44-00:45 ще се насере. Направо се е подало отвънка вече. :roll1:

 

00:55 Джена се втурва в галоп да се отърка и тя в звездния бласък на някоя лидерка. Лидерката не я отразява. 1000%20(29).gif

 

1:34 Край! Насрах се.

 

2:01 "Мхммм..." с поклащане на глава. Напира я отвътре да направи някоя изцепка, едвам се въздържа. :3fdb8960598fa63e:

2:24 Звукът, който излиза от устата й. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

[/b]2:24 Звукът, който излиза от устата й. :gun_bandana:

Това е същото като истеричния смях в началото на "Новата ти" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото кога ще се оформят номинациите за тазгодишните музикални Рама награди? И кой ще ги води?

 

Ако следваме логиката на световните церемонии по награждаване, те отичат годината до началото на декември, което вече мина. Така, че кое ни спира?

 

Също: OstapBender кога ще си прави ежегодната тема с личен топ 10 на всеки потребител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото кога ще се оформят номинациите за тазгодишните музикални Рама награди? И кой ще ги води?

 

Ако следваме логиката на световните церемонии по награждаване, те отичат годината до началото на декември, което вече мина. Така, че кое ни спира?

 

Също: OstapBender кога ще си прави ежегодната тема с личен топ 10 на всеки потребител?

 

Аз предлагам ти да почнеш едни годишни награди и да видим колко бързо капричозите ще отворят още едни ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам ти да почнеш едни годишни награди и да видим колко бързо капричозите ще отворят още едни ....

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Няма смисъл. И аз да ги водя, те пак могат да си гласуват, както пожелаят. Освен това ми е заето напоследък. Ето примерно в момента съчетавам писане тук с писане с Павел, мъжа на Преси. Пита ме колко пари искам, за да стана PR на Преслава. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Коментирахте ли действията, които прави лидерката на 00:36 :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Това не беше толкова фрапантно. Освиркването се чу съвсем леко, освен това Преса е дебелокожа и успя да запази самообладание. :1000 (29): Проблемът беше като се изнесе 80% от залата. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не беше толкова фрапантно. Освиркването се чу съвсем леко, освен това Преса е дебелокожа и успя да запази самообладание. :1000 (29): Проблемът беше като се изнесе 80% от залата. :1000 (29):

Визирах как Галче взима наградата в ръцете си докато Преслава си изнася речта. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Няма смисъл. И аз да ги водя, те пак могат да си гласуват, както пожелаят. Освен това ми е заето напоследък. Ето примерно в момента съчетавам писане тук с писане с Павел, мъжа на Преси. Пита ме колко пари искам, за да стана PR на Преслава. 1000%20(30).gif

Колкото и да ти предложи, малко ще са, много се излага милата напоследък. Вече предложи ли да си го извади, междудругото? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко помня, мацка. :Vishenka_05: Това си остана един от най-големите резили в историята на чалгата. :1000 (29):

 

 

Този клип много ясно показва каква е Преслава. Още тогава видяхме истинското й лице. В началото каква физиономия прави, сякаш знае какво ще се случи секунди по-късно. А когато излезе на сцената вместо да подкрепи Галена, тя пита феновете какво им била дала толкова и се обяснява как догодина ще й вземела наградата. Повече от грозно е. Можеше да каже нещо добро за приятелката си и да агитира феновете да я подкрепят. Можеше и да ги "скастри" по интелигентен начин, но уви, тя си изля лицемерието. В такъв момент да излезеш и да се кефиш ехидно, че скандират името ти е изключително подло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Коментирахте ли действията, които прави лидерката на 00:36 :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Много хубави думи, Преслава особено звучи искрена и казва трогващи неща. But we all know how it all ended 5 years later... :3fdb8960598fa63e:

 

Тогава btw Преса, като спечели, хората напускаха на талази - остана 1/3 в залата. Някъде там съм и аз между останалите да я уважат. Все пак тук късах глави, защитавайки, че тя заслужава тази награда. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да ти предложи, малко ще са, много се излага милата напоследък. Вече предложи ли да си го извади, междудругото? :D

 

:roll1: :roll1:

 

Чудех се дали да не зачекна и тая тема в сигнала към ХотАрена, ама викам "Аре, да не й стане много". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво трябва да си извади Преслава? :helpsmilie:

Мъжо и. А Преслава можеше, но не си я изкара на концерта, явно все пак има капка срам. Ели е решила, че след като няма да е първата, не си струва ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали в някъв Инстаграм лайв, Павел говорел за оная си работа пред фенчетата й.

 

:roll1: :1000 (10):

Това не го знаех, сега разбирам. Какво им е казал? "Елате да видите заради какво Преси има такава широка (ехидна) усмивка и има сили да катери скалите като грациозна дива коза" :1000 (6):

 

Мъжо и. А Преслава можеше, но не си я изкара на концерта, явно все пак има капка срам. Ели е решила, че след като няма да е първата, не си струва ....

 

Е тя може и да я е извадила щом закриваше концерта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, да не би Павел да е стоял някъде зад сцената с изваден и заради това феновете на Преси да са викали така силно. Явно им е обещал шоу, понеже жена му не може да направи такова. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :1000 (10):

Това не го знаех, сега разбирам. Какво им е казал? "Елате да видите заради какво Преси има такава широка (ехидна) усмивка и има сили да катери скалите като грациозна дива коза" :1000 (6):

Е тя може и да я е извадила щом закриваше концерта. :3fdb8960598fa63e:

Мне, най обикновено и съвсем просташко (повода ми се губи) се беше изцепил "Да си го изкарам ли", а Светата вода се беше изкикотила най-ехидно на тая реплика. Честно казано са си лика прилика тия, ама кой им е дал разрешение да се размножават ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, най обикновено и съвсем просташко (повода ми се губи) се беше изцепил "Да си го изкарам ли", а Светата вода се беше изкикотила най-ехидно на тая реплика. Честно казано са си лика прилика тия, ама кой им е дал разрешение да се размножават ....

 

Абсолютни простаци са. Айде нея си я знаем, но за него нямах наблюдения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса наистина ли се е надявала да вземе за певица и през 2005? :1000 (29): Бахти обсебената нещастница!

 

Иначе, аз чета, макар и да не пиша и имам два въпроса:

 

Първият е към Джудженката:

 

Джуджи, какви са тия възмущения, че хората се подигравали с визията на любимата ти бездарница? Нима толкова бързо забрави, че ти наричаш Ванче - "леля Кюфтана", след като също добре знаеш колко време Айтоската женица се бори със здравословния проблем, който вероятно има сега Андреа... Или е някаква странна форма на шизофрения при теб, или ще се окаже вярно твърдението на поне 3 потребителя, че непостоянствата в мненията ти са повече от сериозни и се менят като на жена в цикъл. Има и трети вариант - просто да е забранено да се говори лошо за единственото, за което мяукащата не можеше да бъде плюта, когато изгря - визията?!

 

Вторият е към Кондома:

 

Каква е драмата с онова нещо Лакибебе, тъй като и мен винаги ме е дразнило?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това беше на 10-ти юни тази година. От тогава изтече много вода, нима забрави? :)

 

Защо се правиш, че не си прочел този мой пост от снощи? Там е обяснено всичко: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1929987

 

Към поста от линка прибавям и факта, че въпросната госпожица "Пример за подражание" лайкваше коментари, в които ме обиждат. Ти в това нищо нередно ли не видя? Защото моя коментар към нея беше градивна критика, не я бях обидил.

 

ПС: Виж и този пост: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1929994

 

Сега виждам това ти мнение. Пропуснал съм го, тъй като не следя темата на Галена, защото най-често там броите гледания и коментирате неща, които не ме вълнуват.

 

Прави ми впечатление, че на няколко пъти си позволяваш да ме обиждаш по заобиколен начин, вмятайки преди това колко уж съм умен, интелигентен и т.н. Не се познаваме, така че няма как да знаеш колко съм разсъдлив. Като ще ме нареждаш поне го прави пряко, а не половинчато. Може пък наистина да съм "дебил със синдром на Даун".

 

Заради мен бил намразил Преслава... майкоо...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютни простаци са. Айде нея си я знаем, но за него нямах наблюдения.

Е ти сериозно ли очакваш, някой, дето още се е женил за Русата Златка и бие фенове, пък били те и небезивестния досадник Весо, да е стока?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...