Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Именника си поръча песента 3 пъти. :cheers:

 

Аз пък бях на следобеден имен ден на моя приятел Спиридон: Шефката 9 пъти, Феноменален 12 000 пъти. И неска глей кво стаа в класацията. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък бях на следобеден имен ден на моя приятел Спиридон: Шефката 9 пъти, Феноменален 12 000 пъти. И неска глей кво стаа в класацията. 1000%20(29).gif

 

Спиридон само тия двете песни ли си поръчваше? А други на Галена? По колко пъти?

 

"Шефката" дано са я пускали от всички клипчета, не само от официалния канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спиридон само тия двете песни ли си поръчваше? А други на Галена? По колко пъти?

 

"Шефката" дано са я пускали от всички клипчета, не само от официалния канал.

 

Ти прави това, което съм ти поръчал снощи, стига въпроси. :flowers: Че и днеска е ден, нали знаеш... :1eye:

 

До после! :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди две седмици самата тя се появи в национален ефир, открито заставайки срещу своя колежка, която преди това се беше изказала ласкаво за нея...

 

Преди дни беше наречена "комплексарка" от друга своя колежка, защото омаловажи постиженията й в чужбина.

 

Днес фенове се обръщат срещу нея, поставяйки под въпрос моралните й ценности.

 

ТЯ Е ЕДИНСТВЕНА, ТЯ Е НЕПОВТОРИМА, ТЯ Е ПРЕСЛАВА! :derisive:

Фен попиля Преслава след опит да се прави на мъдра: "Защо не се намеси срещу медиите, когато те наричаха "любовницата на Коко Динев"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди две седмици самата тя се появи в национален ефир, открито заставайки срещу своя колежка, която преди това се беше изказала ласкаво за нея...

 

Преди дни беше наречена "комплексарка" от друга своя колежка, защото омаловажи постиженията й в чужбина.

 

Днес фенове се обръщат срещу нея, поставяйки под въпрос моралните й ценности.

 

ТЯ Е ЕДИНСТВЕНА, ТЯ Е НЕПОВТОРИМА, ТЯ Е ПРЕСЛАВА! :derisive:

Фен попиля Преслава след опит да се прави на мъдра: "Защо не се намеси срещу медиите, когато те наричаха "любовницата на Коко Динев"?

Машалата!

 

А кой я е нарекъл комплексарка? Аз бих я нарекъл помия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди две седмици самата тя се появи в национален ефир, открито заставайки срещу своя колежка, която преди това се беше изказала ласкаво за нея...

 

Преди дни беше наречена "комплексарка" от друга своя колежка, защото омаловажи постиженията й в чужбина.

 

Днес фенове се обръщат срещу нея, поставяйки под въпрос моралните й ценности.

 

ТЯ Е ЕДИНСТВЕНА, ТЯ Е НЕПОВТОРИМА, ТЯ Е ПРЕСЛАВА! :derisive:

Фен попиля Преслава след опит да се прави на мъдра: "Защо не се намеси срещу медиите, когато те наричаха "любовницата на Коко Динев"?

... защо изведнъж така се озлоби срещу Преслава? ;)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

... защо изведнъж така се озлоби срещу Преслава? ;)

 

Просто е ... трън им е в очите защото мачка любимката им с клипове за 2,50 хахаха нормална агресивна реакция от негова страна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто е ... трън им е в очите защото мачка любимката им с клипове за 2,50 хахаха нормална агресивна реакция от негова страна!

Голяма гордост да ви тия клипове от 2,50.. :roll1:

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Галена се оказа много по зависима от наградите. Виждаме и работата, откакто спряха наградите. Така, че съмнението ми от преди 2 години, че прави циркове за желязо, а не за принципите, се оказаха верни.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Галена се оказа много по зависима от наградите. Виждаме и работата, откакто спряха наградите. Така, че съмнението ми от преди 2 години, че прави циркове за желязо, а не за принципите, се оказаха верни.

 

И аз мисля така , че Галена е по зависимата , но просто колежките и някой псевдо журналисти така го изкараха , че едва ли не Преслава е коленичила пред шефа за статуетките , а не виждат ,че е певицата с най-много фенове, а феновете в днешно време не гледат коя е по успешна , а директно си подкрепят любимата певица ако ще и с една песен на година да е. Това е истината....!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина като махнаха наградите и Галена тръгна надолу.

 

От тогава до сега има "Пей сърце" и "Моро му". Другото се забрави.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:dontknow:

 

Да, това беше на 10-ти юни тази година. От тогава изтече много вода, нима забрави? :)

 

Защо се правиш, че не си прочел този мой пост от снощи? Там е обяснено всичко: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1929987

 

Към поста от линка прибавям и факта, че въпросната госпожица "Пример за подражание" лайкваше коментари, в които ме обиждат. Ти в това нищо нередно ли не видя? Защото моя коментар към нея беше градивна критика, не я бях обидил.

 

ПС: Виж и този пост: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1929994

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това беше на 10-ти юни тази година. От тогава изтече много вода, нима забрави? :)

 

Защо се правиш, че не си прочел този мой пост от снощи? Там е обяснено всичко: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1929987

 

Към поста от линка прибавям и факта, че въпросната госпожица "Пример за подражание" лайкваше коментари, в които ме обиждат. Ти в това нищо нередно ли не видя? Защото моя коментар към нея беше градивна критика, не я бях обидил.

 

ПС: Виж и този пост: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1929994

А едно време толкова много харесваше Преслава. Ех, .... :( Дори ти беше ИДОЛКА в периода когато си се дрогирал.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой я е нарекъл комплексарка? Аз бих я нарекъл помия.

 

Рени в свое интервю от преди няколко дни.

 

Преслава нали беше гост в Гранд Продакшън в Сърбия покрай дуета си с Кеба тази пролет. Там заяви, че била първата българка на тази сцена. Слончето Раму се обидило и я хапна, наричайки я комплексарка.

 

В интервюто на Рени става ясно още, че Преслава била полудяла от мъка, че дали някаква награда "Певица на годината" на Ивана (може би за 2005 става въпрос?). Раму се била обадила на Преслава да й вдъхне кураж тогава. Години по-късно Пепче я изтрива от историята на сръбската музика. Пепче, как да не те обича човек? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени в свое интервю от преди няколко дни.

 

Преслава нали беше гост в Гранд Продакшън в Сърбия покрай дуета си с Кеба тази пролет. Там заяви, че била първата българка на тази сцена. Слончето Раму се е обидило и я хапна, наричайки я комплексарка.

 

В интервюто на Рени става ясно още, че Преслава била полудяла от мъка, че дали някаква награда "Певица на годината" на Ивана (може би за 2005 става въпрос?). Раму се била обадила на Преслава да й вдъхне кураж тогава. Години по-късно Пепче я изтрива от историята на сръбската музика. Пепче, как да не те обича човек? :3fdb8960598fa63e:

По-скоро за 2010 и Галена.

Въпреки "Дяволско желание" и останалите тупалки, през 2005 Ивана беше категоричен лидер, за да се надява на нещо Пете.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро за 2010 и Галена.

Въпреки "Дяволско желание" и останалите тупалки, през 2005 Ивана беше категоричен лидер, за да се надява на нещо Пете.

 

Келче, това са думите на Рени:

 

"Лично аз съм й звъняла, когато преди години заслужаваше да я направят Певица на годината, но я ощетиха и дадоха наградата на друга. Беше толкова нещастна, чувстваше се зле. Явно е забравила, че й се обадих и я подкрепих. Не го смятам за унизително, че съм се обадила на моя колежка да й окажа подкрепа. Тогава се състезаваха Ивана и тя."

Преслава беше наясно, че няма да спечели "Певица на 2010" 11 месеца по-рано, предполагам за една година човек все пак ще се примири по някакъв начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Келче, това са думите на Рени:

 

"Лично аз съм й звъняла, когато преди години заслужаваше да я направят Певица на годината, но я ощетиха и дадоха наградата на друга. Беше толкова нещастна, чувстваше се зле. Явно е забравила, че й се обадих и я подкрепих. Не го смятам за унизително, че съм се обадила на моя колежка да й окажа подкрепа. Тогава се състезаваха Ивана и тя."

Преслава беше наясно, че няма да спечели "Певица на 2010" 11 месеца по-рано, предполагам за една година човек все пак ще се примири по някакъв начин.

Видяхме как се беше примирила - Галче ще ревне и иска да потъне в земята, а Преси се хили до нея и вика "Ще й я вземем другата година, обещавам" :roll1: + физиономията на Емилия - епичен момент :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...