Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тия дни мернах много як микс на Ванча пред Александър Невски - само кючеци! И много добре ги изпя.

После пък даваха някакъв репортаж от Лондон, покачи Стояна на някакво възвишение да се екзалтира пред хората :D :D

Чакай, нещо баладично да пусна, че трябва да изглеждам съсипана! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ти си противоречиш в две поредни изречения дори. :hahaha:

 

Прочети пак последните 2-3 поста на Стела към теб и пий един Ксанакс най-добре.

 

Откачалка!

Противоречие няма, но ти живееш в паралелна вселена и е нормално да ти се привижда!

Иначе, последното никак не е шега, твърде дълго си царува тук на воля и си правеше каквото и както си решиш! Това приключва, наслади се още съвсем малко, защото ще те мачкам непрекъснато и пагубно за психичното ти състояние! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория на тринадесетата си година направи един от най-големите си хитове, който се знае от мало и голямо. :Vishenka_05:

Какви са тия нафталини дето пускаш в последно време? Мигом си пускай "Много съм добра" и се наслаждавай на яките крака на Деса. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Противоречие няма, но ти живееш в паралелна вселена и е нормално да ти се привижда!

Иначе, последното никак не е шега, твърде дълго си царува тук на воля и си правеше каквото и както си решиш! Това приключва, наслади се още съвсем малко, защото ще те мачкам непрекъснато и пагубно за психичното ти състояние! :3fdb8960598fa63e:

 

Добре. Гледай само да няма "Напускането на крехката Янева - втора част". Че този път няма да има кой да те вика обратно. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще се раздадат тия награди, че да предотвратим кръвопролития и самоубийства, ако е възможно?
Специалната награда на модна къща Юнона за най-малко мозъчни гънки, вече е ясна.

 

Остава да се подготвя психически за загубата от Стела в категория "форумка"... Щяла да спечели и там :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре. Гледай само да няма "Напускането на крехката Янева - втора част". Че този път няма да има кой да те вика обратно. :)
Винаги ще има кой да ме вика обратно, обаче! :Vishenka_05:

 

Но няма да се наложи, тъй като си твърде мека... топка и ниска, при това! Предвидим си най-вече и злоблив, а аз съм имала достатъчно работа с такива от твоя клан, та знам каква ви е програмата и някак не ме стряскаш!

Любимата ти песничка за шефката, ще ти се стори като да е посветена на мен!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия нафталини дето пускаш в последно време? Мигом си пускай "Много съм добра" и се наслаждавай на яките крака на Деса. :gun_bandana:

Предпочитам нещо като "Мръсни поръчки", че тази година не съм особено доволен от продукцията и. :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специалната награда на модна къща Юнона за най-малко мозъчни гънки, вече е ясна.

 

Остава да се подготвя психически за загубата от Стела в категория "форумка"... Щяла да спечели и там :3fdb8960598fa63e:

 

Оффф, тамън гледах този шедьовър на Юнона по Планета! Когато дебютира, ми напомняше Ивана!

 

Аз наскоро разбрах, че категорията Брояч на форума се възприемала като негативна такава? Защо това не е обяснено в условията? Едно време нямаше ли форумски награди от типа Златна Малинка - там би подхождал негативен оттенък, но тук що? То тук толкова много броячи има, че не ми изглежда като да искат да избегнат отрицателна титла? Мислех, че би било гордост за най-често боравещите със статистики да се накичат с гердана Брояч на форума. Какво ли разбирам аз...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам нещо като "Мръсни поръчки", че тази година не съм особено доволен от продукцията и. :gun_bandana:

Шефеееее,имате мноооого голям....успех. фак,фак,фактите го сочат :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ще има кой да ме вика обратно, обаче! :Vishenka_05:

 

Но няма да се наложи, тъй като си твърде мека... топка и ниска, при това! Предвидим си най-вече и злоблив, а аз съм имала достатъчно работа с такива от твоя клан, та знам каква ви е програмата и някак не ме стряскаш!

Любимата ти песничка за шефката, ще ти се стори като да е посветена на мен!

 

 

О, а ти изобщо не си злобна! Най-добрата и най-умната! Цяла вечер го демонстрираш. Че и като тръгваш да отговаряш на мен или Стела, не коментираш нещата, които сме написали, а се измъкваш безсилно, отмествайки темата, с цел по-бързо да се се натрупат нови коментари и да не се види що за евтина стока си. Всичко, което каза Стела, беше на 100% вярно - и копче не можеш да й кажеш.

 

 

Та ти самоволно се обявяваш за някакъв терапевт и диагностик, дори не осъзнаваш колко смешна и абсурдна си!

 

Прави, каквото щеш. Ако съм на кеф да те отразя, ще ти сипвам, ако ли не, ще се плюнчиш с досадните си мурафети без да те отразявам.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам нещо като "Мръсни поръчки", че тази година не съм особено доволен от продукцията и. :gun_bandana:

Любима ми е "Мръсни поръчки" - прекрасна е! :Vishenka_05:

 

 

Оффф, тамън гледах този шедьовър на Юнона по Планета! Когато дебютира, ми напомняше Ивана!

 

Аз наскоро разбрах, че категорията Брояч на форума се възприемала като негативна такава? Защо това не е обяснено в условията? Едно време нямаше ли форумски награди от типа Златна Малинка - там би подхождал негативен оттенък, но тук що? То тук толкова много броячи има, че не ми изглежда като да искат да избегнат отрицателна титла? Мислех, че би било гордост за най-често боравещите със статистики да се накичат с гердана Брояч на форума. Какво ли разбирам аз...

Как смееш да сравняваш Юна с Ванча? :gun_bandana:

Иначе за тия награди действително ми е през... Не знам негативно, позитивно - да броят там!

 

 

Не съм фен на Янева, както и аз на нея, но тази вечер просто"Сдъвка и изплю". На черното-бяло няма как да кажа. Евала и имаш + от мен
Не става дума за това кой на кого е фен!

Имам един праг на търпимост и започвам операция "Наглите" във форума, тъй като тези двамката прекрачиха всички допустими граници! Те наистина не знаят с кого тръгват да се обясняват и на кого тръгват да лепят етикети!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, а ти изобщо не си злобна! Най-добрата и най-умната! Цяла вечер го демонстрираш. Че и като тръгваш да отговаряш на мен или Стела, не коментираш нещата, които сме написали, а се измъкваш безсилно, отмествайки темата, с цел по-бързо да се се натрупат нови коментари и да не се види що за евтина стока си. Всичко, което каза Стела, беше на 100% вярно - и копче не можеш да й кажеш.

Та ти самоволно се обявяваш за някакъв терапевт и диагностик, дори не осъзнаваш колко смешна и абсурдна си!

 

Прави, каквото щеш. Ако съм на кеф да те отразя, ще ти сипвам, ако ли не, ще се плюнчиш с досадните си мурафети без да те отразявам.

Засега ме отразяваш чудесно, бъдещо глобално модераторче, а аз ти гарантирам, че ще го правиш все така старателно тепърва! Все пак, знам какво говоря, ти също си прозрачен за мен, както и онази с двете изречения в активния речник, на които не съм можела да кажа "копче". Тепърва ще ви разбулвам пред всички тук и ще ви правя за посмешище, каквото категорично сте сами по себе си! Аз само ще акцентирам на някои факти и ситуации, за да не минат и заминат!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм фен на Янева, както и аз на нея, но тази вечер просто"Сдъвка и изплю". На черното-бяло няма как да кажа. Евала и имаш + от мен

На мен отскоро ми е симпатична (трудно понесох напускането и завръщането, но впоследствие и други го направиха, а не виждам да им се натяква това им действие) и бях пропуснал да я номинирам за Потребителка на годината, но, след като ми бе обърнато внимание, че неволно съм пропуснал да гласувам за друго лице в някоя от другите категории, преди няколко дни поправих и този пропуск. А уж не мислели само за награди и били натравяни с екстра творчество... Поне направиха услуга на други, които също тъй неволно бях ощетил.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та ти самоволно се обявяваш за някакъв терапевт и диагностик, дори не осъзнаваш колко смешна и абсурдна си!

Може пък да притежава изискуемия за упражняване на професията ценз?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахах, какви операции, кви 5 лева? Идват толкова хубави празници.. вие операции ще правите. :dontknow:

 

Бъдете позитивни и добронамерени, слушайте хубава музика и не се вкарвайте във филми. Само тогава ще намерите смирение със самите вас. :Vishenka_05: (може да добавите една категория Добродетел на годината и да ми връчите статуетката). Лека вечер и мерси :bn:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може пък да притежава изискуемия за упражняване на професията ценз?

 

Но е смешна и нито някой е диагностицирала тук, нито някой е лекувала, за да говори такива глупости. Тя самата има някакви проблеми с мания за величие/себедоказване/вечно надделяване, ако другите са на друго мнение, все са тъпи. Как такъв човек ще се има за нещо повече от останалите и ще лекува хора? Жалка е. И допускам, че не си дава сметка за собствения си характер и нрав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И допускам, че не си давам сметка за собствения си характер и нрав.
Сам си го написал...

 

Фройд е казал, че няма случайни "грешки"!

Нямам какво да добавя повече! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...