Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според мен този път ще се провалят. Преди е сработвало, но и масово хората вече ги усещат тези неща и винаги ще я отхвърлят- няма да я припознават като тяхната фаворитка. Това с клубовете е мега манипулацията как фирмата ги задължава да поканят определени изпълнители ,за да дойде след това този, който са си поръчали те, но не е ли харизматична ще си пият питиетата и няма да разберат кога се е качила и слязла от там.

Само не ми казвай, че Пашев уговаря и Кама да прави дует с нея :bag: Няма да се учудя даже вече да я е натискал.

Джулия по Нова година и тя ПР започна да си прави, пускат си снимки с Кристиан Кирилов уж, че са гаджета, поела е и тя нещата в свои ръце, но май пак не й обърнаха подобаващото внимание. Нямаше някакви сензационни новини по медиите, както явно им се е искало. :3fdb8960598fa63e:

 

Кой е Кристиан Кирилов? Кой, гадже на Коя? Ашк олсун!

 

Самата Джула се хвали в някво интервю, че все повече я разпознавали в клубовете, демек тя ги обикаля, видиш ли, ама не се знае коя им пее. И на този нисък хонорар естествено, че ще я пробутват. Знаем и тактиките с "тая е болна, оная е заета, на ви Коя"...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кой е Кристиан Кирилов? Кой, гадже на Коя? Ашк олсун!

 

Самата Джула се хвали в някво интервю, че все повече я разпознавали в клубовете, демек тя ги обикаля, видиш ли, ама не се знае коя им пее. И на този нисък хонорар естествено, че ще я пробутват. Знаем и тактиките с "тая е болна, оная е заета, на ви Коя"...

Актьор от "София ден и нощ" по Нова ТВ. В периода, когато Сашка Васева правеше дуети с онзи Марио Екстрийм, Кристиан беше охрана на Екстрийма и на всички снимки бяха заедно тримата. След това българи са го засичали с Марио Екстрийма не един път в Гърция да се предлагат на мъже за пари. От този PR, че ходят с Джулия явно се възползват и двамата. Откакто стана много известен покрай това "реалити" май не го били виждали вече да се предлага. Марио пък има заведение в София и се занимава и с благотворителни каузи- храни на ден по над 100 бездомни човека безплатно, дава им гозбите пред заведението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя е любимка на Пашев, но с Джулия в Гърция на почивка не ходи, а с разни там други едни. Но пък абсолютно сигурно е, че Пайнер му нареждат да включва Джулия в какви ли не проекти, за да си вземе той парите за тях. Те така е в тая фирма. Не е много пазарно, но е проверено...

 

100% :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен този път ще се провалят. Преди е сработвало, но и масово хората вече ги усещат тези неща и винаги ще я отхвърлят- няма да я припознават като тяхната фаворитка. Това с клубовете е мега манипулацията как фирмата ги задължава да поканят определени изпълнители ,за да дойде след това този, който са си поръчали те, но не е ли харизматична ще си пият питиетата и няма да разберат кога се е качила и слязла от там.

Само не ми казвай, че Пашев уговаря и Кама да прави дует с нея :bag: Няма да се учудя даже вече да я е натискал.

Джулия по Нова година и тя ПР започна да си прави, пускат си снимки с Кристиан Кирилов уж, че са гаджета, поела е и тя нещата в свои ръце, но май пак не й обърнаха подобаващото внимание. Нямаше някакви сензационни новини по медиите, както явно им се е искало. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма как да прави нещо с Камелия, защото няма как да мине в Пайнер. Но какво пречи да пробват с Джулия? Щом с дървета като Преслава и Галена в началото на кариерите им успяха, значи няма невъзможни неща. С Галена даже не им се занимаваше след 4 години мъка и все греди, но нейният Галин наля пари в Пайнер и виж днес как никой не помни ни срамът с онова клипче, ни провалите и по концерти, нито безплодните напъни от 2004 до .... "Знам диагнозата", която Пайнера лично и я уреди въпреки, че цялата чалга искаше този кавър.

 

п.п. Обаче е много яко как спамерите и "групичката на Стела" се дразнят, чя тук вече се пише и за чалга... :1000 (29): Опитват да се хилят тъпо, но смехът им е през стиснати зъби. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Актьор от "София ден и нощ" по Нова ТВ. В периода, когато Сашка Васева правеше дуети с онзи Марио Екстрийм, Кристиан беше охрана на Екстрийма и на всички снимки бяха заедно тримата. След това българи са го засичали с Марио Екстрийма не един път в Гърция да се предлагат на мъже за пари. От този PR, че ходят с Джулия явно се възползват и двамата. Откакто стана много известен покрай това "реалити" май не го били виждали вече да се предлага. Марио пък има заведение в София и се занимава и с благотворителни каузи- храни на ден по над 100 бездомни човека безплатно, дава им гозбите пред заведението.

 

Бетер селска клюкарка си. Успокой се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бетер селска клюкарка си. Успокой се!

Аз съм спокоен, ти не си. Комуникирам с други хора, не с теб, а в рамките на ден ти два пъти ми търсиш диалог. :whistling: :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да прави нещо с Камелия, защото няма как да мине в Пайнер.

Всъщност да, щом Пайнер искат това с фийчърингите и дуетите от Пашев, значи няма да иска дует от Кама, поне засега. Не съм много запознат от доста време какво става в чалгата и бях решил, че Джулия основно са я поверили на Пашев и всичко идва от него, не е ли той музикалният й продуцент?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност да, щом Пайнер искат това с фийчърингите и дуетите от Пашев, значи няма да иска дует от Кама, поне засега. Не съм много запознат от доста време какво става в чалгата и бях решил, че Джулия основно са я поверили на Пашев и всичко идва от него, не е ли той музикалният й продуцент?

 

Не, онова с Токича няма да го допусне пак дъртия. Иска всичко за себе си, че не тече яко като едно време от много чешми. Но видно правят екип от Пашев и Джулия. Нещъ като Преслава и Драганински едно време. Пробват, па ако стане. Най-добре ще направят, ако я "скарат" с Тедка "Ломска" и я пробутат на актуална риалити звезда като тези от "Ден и нощ", че чалгарките в средите на едрия бизнес определено не вървят след 2010-та.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не припявай и ти на лумпениадата просто за спорта. Имаш повечко акъл от масовката и си тук отдавна. Щом с Андреа може, значи всичко е възможно в този бизнес. Видял си, че Джулия върви странно добре и прави дуети с най-големите имена. Виж и графика с участия за да забележиш, че никой няма повече от нея през януари. Видя как говори след концерта, виждаш и аз какво дрънкам от 2 месеца? Нали се сещаш, че щом всеки ден ви говоря за Джулия значи нещо става и нещо съм чул по въпроса. Няма да се хабя, ако няма пусната сламка. Сега ще я облекат в белите костюмчета като Преслава в 2006-та, ще я натрисат във всяко предаване и репортаж на Планета и готово...

 

Това с предаванията и репортажчетата по Планета вече на върви. Не се гледа като през 2006-а година. Факт, че я бутат. И аз знам някои неща, но мисля, че няма да успеят да постигнат това, което искат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, защо се правиш на тъп, след като не си? Машината за промиване на мозъци вече не работи. Нито някой стои пред Планета и се впечатлява от това което му пускат, нито имат церемонии за награждаване, където да налагат определени имена. От Джулия нищо няма да стане и това трябва да ти е станало пределно ясно вече. Сигурно стана трета година, откакто чета напъни че се готвела за лидерка, а тя дори в топ 5 не влиза, при все всички фийчъринги и дуети с по-силни от нея имена. Един току-що появил се пубер като Денис Теофиков я издухва.

 

Със сигурност тя е най-силния женски дебют в Пайнер след Цветелина Янева, но то и няма конкуренция. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Втори месец:

7,6м гледания

53к харесвания

 

Направила е 3,150,000 гледания през вторият месец, почти колкото първите на Емануела, Галин и на Кама за не знам колко време, иначе била по голям хит.🤔

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Бръм" е един от най-големите дискотечни хитове като в началото имаше голям фурор в дискотеките. Нека Галена е номинирана с Шефката в тази категория. Но пък е долно да се манипулират фалшиви гласове в полза на Бръм. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Бръм" е един от най-големите дискотечни хитове като в началото имаше голям фурор в дискотеките. Нека Галена е номинирана с Шефката в тази категория. Но пък е долно да се манипулират фалшиви гласове в полза на Бръм. ;)

аз не отричам хитовостта на Бръм. но 100% феновете на Преса гласуват за Джулия - Бръм

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз не отричам хитовостта на Бръм. но 100% феновете на Преса гласуват за Джулия - Бръм
Защо за Джулия?

Анелия как така я изключваш, на какъв принцип? :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, защо се правиш на тъп, след като не си? Машината за промиване на мозъци вече не работи. Нито някой стои пред Планета и се впечатлява от това което му пускат, нито имат церемонии за награждаване, където да налагат определени имена. От Джулия нищо няма да стане и това трябва да ти е станало пределно ясно вече. Сигурно стана трета година, откакто чета напъни че се готвела за лидерка, а тя дори в топ 5 не влиза, при все всички фийчъринги и дуети с по-силни от нея имена. Един току-що появил се пубер като Денис Теофиков я издухва. Със сигурност тя е най-силния женски дебют в Пайнер след Цветелина Янева, но то и няма конкуренция. :mf_surrender:

 

Ще видим какво ще се случи, но този филм го гледам за 4-ти път и винаги има хепиенд. А именно, новата генерация измества старата. Не крия, че адвакатствам на тази сюжетна линия, защото преди много години бях обещал това във форума на Планета и в истериите от 2008-2010 в Рамания, когато старата генерация бе изместена от тази на Преса и Галена. 10 години по-късно сме на изходна позиция, но вие сте от губещата страна. Такъв е живота, а и виж анкетата. "Бръм" цепи мрака... и "Феноменален"...

 

Дискотечен хит на годината

Анелия и Джулия - "Бръммм" [ 25 ]

Галена - "Феноменален" [ 20 ]

 

п.п. За Денис Теофиков сме на едно мнение. Все пак е наше момче. Преди години бе в един клас със сина ми... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

и тука същата работа :mf_surrender:

 

Мамасита си беше хит. . а кой помни тъпата песен на Гергана и Лъзар ли е къв е там.

 

 

Фийчъринг на годината

Лазар ft. Гергана - "Ако нямам теб" [ 24 ] ** [50.00%]

Татяна ft. Adnan Beats - "Мамасита" [ 24 ] ** [50.00%]

 

 

по-добре да няма награди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...