Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Долната част на челюстите му е широка и в профил изглежда като мутант. Като се завърти на една страна не личи толкова....

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Долната част на челюстите му е широка и в профил изглежда като мутант. Като се завърти на една страна не личи толкова....

Странични ефекти от стероидите. Челюстта се разширявa.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не ви е срам да надувате най-слабата година на Галена от 2008 година насам? Реди провал след провал, а тук чета дитирамби за нея... :gun_bandana:

 

 

Фокси, от какво трябва да ни е срам по-точно? Обясни ми какво разбираш под слаба година. Аз виждам годината на Галена така: Два големи хита - единият вилнее от лятото, другият от есента. И двете песни се въртят много, имат стабилни гледания, хората се кефят на макс на тях. Има още 2 средни жита в лицето на "Дай ми любов" и "Маракеш", като за първата има проблем само с гледанията, на концерта имаше добър прием, върти се по дискотеките и хората я знаят. "Маракеш" също не е толкова зле, колкото я изкарвате тук, да, не е голям мега хит, но има приличен прием. Добасям "Просто шоу", която още се върти и се разви през тази година, много добре го знеш. Има и участие в три големи концерта в Арена Армеец. Коя друга ги има? Приема на концерта на Планета беше сред най-добрите, заедно с тези на Преслава и Цветелина Янева. На концерта на Миле Китич се прие повече от добре, бях на концерта и мога да го потвърдя съвсем искрено, за справка виж клипчетата, които съм качила в нейната тема. Хората пяха песните, танцуваха и се забавляваха. Може да не е силна, колкото е била през други години, но е абсурдно да твърдиш, че е най-слабата й година от 10 години насам. Поне ти бъди обективен и погледни по-реално на нещата.

 

Ти винаги искаш да изкараш Камелия абсолютен лидер, но е очевидно, че това не е вярно. Винаги изкарваш нещата така, сякаш тя е най-голямата и никоя друга не струва каквото и да направи. То не беше парадиране с хонорари, участия, с Гласът на България и с какво ли още не. Како има Камелия тази година? Видяхме "Името ти" колко голям хит е. Чак се принудихте да парадирате с успеха на "Луда по тебе", защото реално няма с какво друго в момента да я изтъкнете през тази година. Уважавам те, но не си обективен и няма как да не ти го кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, от какво трябва да ни е срам по-точно? Обясни ми какво разбираш под слаба година. Аз виждам годината на Галена така: Два големи хита - единият вилнее от лятото, другият от есента. И двете песни се въртят много, имат стабилни гледания, хората се кефят на макс на тях. Има още 2 средни жита в лицето на "Дай ми любов" и "Маракеш", като за първата има проблем само с гледанията, на концерта имаше добър прием, върти се по дискотеките и хората я знаят. "Маракеш" също не е толкова зле, колкото я изкарвате тук, да, не е голям мега хит, но има приличен прием. Добасям "Просто шоу", която още се върти и се разви през тази година, много добре го знеш. Има и участие в три големи концерта в Арена Армеец. Коя друга ги има? Приема на концерта на Планета беше сред най-добрите, заедно с тези на Преслава и Цветелина Янева. На концерта на Миле Китич се прие повече от добре, бях на концерта и мога да го потвърдя съвсем искрено, за справка виж клипчетата, които съм качила в нейната тема. Хората пяха песните, танцуваха и се забавляваха. Може да не е силна, колкото е била през други години, но е абсурдно да твърдиш, че е най-слабата й година от 10 години насам. Поне ти бъди обективен и погледни по-реално на нещата.

 

Ти винаги искаш да изкараш Камелия абсолютен лидер, но е очевидно, че това не е вярно. Винаги изкарваш нещата така, сякаш тя е най-голямата и никоя друга не струва каквото и да направи. То не беше парадиране с хонорари, участия, с Гласът на България и с какво ли още не. Како има Камелия тази година? Видяхме "Името ти" колко голям хит е. Чак се принудихте да парадирате с успеха на "Луда по тебе", защото реално няма с какво друго в момента да я изтъкнете през тази година. Уважавам те, но не си обективен и няма как да не ти го кажа.

Ти понеже си връх в обективността. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, от какво трябва да ни е срам по-точно? Обясни ми какво разбираш под слаба година. Аз виждам годината на Галена така: Два големи хита - единият вилнее от лятото, другият от есента. И двете песни се въртят много, имат стабилни гледания, хората се кефят на макс на тях. Има още 2 средни жита в лицето на "Дай ми любов" и "Маракеш", като за първата има проблем само с гледанията, на концерта имаше добър прием, върти се по дискотеките и хората я знаят. "Маракеш" също не е толкова зле, колкото я изкарвате тук, да, не е голям мега хит, но има приличен прием. Добасям "Просто шоу", която още се върти и се разви през тази година, много добре го знеш. Има и участие в три големи концерта в Арена Армеец. Коя друга ги има? Приема на концерта на Планета беше сред най-добрите, заедно с тези на Преслава и Цветелина Янева. На концерта на Миле Китич се прие повече от добре, бях на концерта и мога да го потвърдя съвсем искрено, за справка виж клипчетата, които съм качила в нейната тема. Хората пяха песните, танцуваха и се забавляваха. Може да не е силна, колкото е била през други години, но е абсурдно да твърдиш, че е най-слабата й година от 10 години насам. Поне ти бъди обективен и погледни по-реално на нещата.

 

Ти винаги искаш да изкараш Камелия абсолютен лидер, но е очевидно, че това не е вярно. Винаги изкарваш нещата така, сякаш тя е най-голямата и никоя друга не струва каквото и да направи. То не беше парадиране с хонорари, участия, с Гласът на България и с какво ли още не. Како има Камелия тази година? Видяхме "Името ти" колко голям хит е. Чак се принудихте да парадирате с успеха на "Луда по тебе", защото реално няма с какво друго в момента да я изтъкнете през тази година. Уважавам те, но не си обективен и няма как да не ти го кажа.

Вие по същия начин се хващате за "Шефката". Галена може да си има сезонните хитчета тази година, но са нива под "Спри ме", "Пак ли", "Дай ми, "Кой", "Пантера", "Хавана" и всички останали. Въобще след "Пей сърце" тъпче на едно място и върви надолу. Не знам докога ще се правите на слепи за очевидни неща.

 

Питам има ли такива силни капки за очи? :whistling:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не ви е срам да надувате най-слабата година на Галена от 2008 година насам? Реди провал след провал, а тук чета дитирамби за нея... :gun_bandana:

Чичкааааааа излез от дупката Видин. ШЕФКАТА разтърси цялата държава.

 

 

а знаеш ли какъв рекорд държи Феноменален ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е няма толкова нагли хора като, някой галенови. Гласуват за Шефката и за дует и ft. Смешна работа

Шефката по принцип си е ДУЕТ но заради заглавието се води ФТ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие по същия начин се хващате за "Шефката". Галена може да си има сезонните хитчета тази година, но са нива под "Спри ме", "Пак ли", "Дай ми, "Кой", "Пантера", "Хавана" и всички останали. Въобще след "Пей сърце" тъпче на едно място и върви надолу. Не знам докога ще се правите на слепи за очевидни неща.

 

Питам има ли такива силни капки за очи? :whistling:

 

То и песните на Преслава тази година са ниво под "Дяволско желание", "Лъжа е", "Не съм ангел" и т.н, но това не ви пречи да я изтъкване и за вас да е номер едно.

Песните, които си изброил, са емблеми за Галена и е нормално да не се вадят по-големи хитове от тях, но това не променя факта, че тази година отново е без конкуренция по всички параграфи.

Дай може всекиму такива сезонни хитове, които и месеци след премиерата се приемат, така все едно са излезли преди седмица-две.

Клиповете от клубовете, говорят достатъчно за успехите и трайността на песните й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и песните на Преслава тази година са ниво под "Дяволско желание", "Лъжа е", "Не съм ангел" и т.н, но това не ви пречи да я изтъкване и за вас да е номер едно.

Песните, които си изброил, са емблеми за Галена и е нормално да не се вадят по-големи хитове от тях, но това не променя факта, че тази година отново е без конкуренция по всички параграфи.

Дай може всекиму такива сезонни хитове, които и месеци след премиерата се приемат, така все едно са излезли преди седмица-две.

Клиповете от клубовете, говорят достатъчно за успехите и трайността на песните й.

Тук вече си фантазираш. Сори, но не виждам с какво превъзхожда Емануела и Преслава през 2018 г. Няма да ви мине номера. Спрете да промивате мозъци.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук вече си фантазираш. Сори, но не виждам с какво превъзхожда Емануела и Преслава през 2018 г. Няма да ви мине номера. Спрете да промивате мозъци.
Превъзхожда Преслава по това, че тя пуснала 5-6 проекта, а Преслава само 2 :3fdb8960598fa63e: Еди си колко хитчета имала, еди си колко средни хитчета, мегахитове. И сега се върнаха да изтъкват Шефката, тъй като нещо с Феноменален не се получи желания мегахит :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук вече си фантазираш. Сори, но не виждам с какво превъзхожда Емануела и Преслава през 2018 г. Няма да ви мине номера. Спрете да промивате мозъци.

 

Галенови изпращаме една много успешна година !

 

3 клипа на световно ниво

2 мегахита

1 рекорд

3 успешни сезонни хитчета

3 концерта в Арена Армеец

 

 

______________________________________________

Превъзхожда Преслава по това, че тя пуснала 5-6 проекта, а Преслава само 2 :3fdb8960598fa63e: Еди си колко хитчета имала, еди си колко средни хитчета, мегахитове. И сега се върнаха да изтъкват Шефката, тъй като нещо с Феноменален не се получи желания мегахит :3fdb8960598fa63e:

 

Да видим кой е бил послушен през годината и какво му донесе Дядо Коледа на Бъдни вечер. :xmas:

 

1. Едно ферари 131К

2. Феноменален 111К

3. Яко ми е 106К

4. Мило мое 101К

5. Да вдигнем шум 88К

6. Грешка беше 87К

7. Шефката 83К

8. Да гори в любов 78К

9. Направи така 76К

10. Мотел 68К

Някой е бил много послушен. :blow:

 

Феноменален си е хита на есента

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чичкааааааа излез от дупката Видин. ШЕФКАТА разтърси цялата държава.

а знаеш ли какъв рекорд държи Феноменален ?

 

"Шефката" не можа да разтърси дори 5-те лумпена на Галена до сцената на концерта, та държавата ще разтърсва. :1000 (29): Гледах днес по обяд част от концерта по Планета и направо ви се чудя къде видяхте тоя фурор??? Галена специално мина по-зле и от миналата година, но не това е важното от концерта. Преслава, говорете ми за Преслава.... много искам някой побъркан нейн трол да ни каже, как така тя изпя на бис (без да е искан такъв) цели 4 от най-големите си хитове и резултатът бе НИЩО? Нула, най-калпавият и прием евър и НИЩО, абсолютно НИЩО.

 

И ми ги дрънкат тук разни невежи глави врели-никипели, обясняват се като ученички, а не гледат концерта. Това е умопомрачително изнасилване на истината. Тържество на лицемерието и нахалството. Морална деградация стигаща до перверзия. Същото като ГЕРБ да купи 8 броя Ф-16 от 1973 година, а Бахрейн 16, за същите пари, а "бойковата" пропаганда да ни обяснява как сме направили сделката на века.

 

Накрая да питам най-важното, че нещо никой не го споменава:

 

1. Защо при успешен концерт никоя от големите звезди не е доволна?

2. Защо Пайнер монтираха така, че да се види колко е празно около сцената?

3. Защо интервюта за концерта дават само Яница, Цура Янева.... и Джулия?

4. Защо всички мълчат за демонстративното държане на Джурия в бекстейджа?

5. Нали няма смисъл да питам какво щеше да стане, ако Кама бе на това концертче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

4. Защо всички мълчат за демонстративното държане на Джурия в бекстейджа?

Едва ли някой знае коя е тая, но въпреки това ми стана любопитно да споделиш подробности относно този случай! :3fdb8960598fa63e:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли някой знае коя е тая, но въпреки това ми стана любопитно да споделиш подробности относно този случай! :3fdb8960598fa63e:

 

Джулия е причината, за увисналите носове на големите пайнерски звездици. Предполагам, че на следващата масовка тя ще избира първа собствена гримьорна, а големите звездици ще чакат за ред. Митака им издърпва килимчето из под краката, а те не са свикнали да стъпват по земята. Чакаме само големия хит и бай, бай на матрицата от 2008 до 2018....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е причината, за увисналите носове на големите пайнерски звездици. Предполагам, че на следващата масовка тя ще избира първа собствена гримьорна, а големите звездици ще чакат за ред. Митака им издърпва килимчето из под краката, а те не са свикнали да стъпват по земята. Чакаме само големия хит и бай, бай на матрицата от 2008 до 2018....

Няма да дочакаме. За нищо не става тая.

Татяна е била със собствена гримьорна. По-вероятно тя да успее.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да дочакаме. За нищо не става тая.

Татяна е била със собствена гримьорна. По-вероятно тя да успее.

 

Мисля, че не ме разбра правилно. Няма как да не стане. Ще върнат наградите, ако трябва....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не ме разбра правилно. Няма как да не стане. Ще върнат наградите, ако трябва....

 

И като ги върнат, какво? Ще я направят Певица на годината ли? При наличието на Емануела, Галена, Преслава и т.н.

Мисля че в момента си съчиняваш някакви сценарии, на които вероятността да се случи, клони към нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не ме разбра правилно. Няма как да не стане. Ще върнат наградите, ако трябва....

Джулия е обречена кауза. Сама не може. Прави дуети с топ имена и пак не влиза в топ 3. Говори се вече трета година, че ще става лидерка и още не могат да я наложат.

 

И да върнат наградите не виждам голяма полза. Освен това е старичка вече - към 30-годишна. Новото поколение в попа, на които се кефят масово малките, са 18-годишни разюздани мацки.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...