Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

РАЙНА

Страницата е харесана · 22 декември ·

 

Не сме открили ние красотата на подводните кадри, естествено... Но подводните опертори в България изобщо не са много, не снимат чак толкова често видеоклипове, че да не са запознати с труда един на друг. А тук в тази нова видеопродукция очевидно са били запознати и са се вдъхновили едно към едно!

https://www.facebook.com/raina.official.pag...&permPage=1

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ако искаш да чуеш умираща гарга си пусни Джулия на концерта. :whistling:

 

П.С Според теб е нормално човек да даде 20 лв. вход, за да чуе 2 песни на живо?

Абе не е нормално, ма от фенове на Преса кво очакваш? Те носят от 9 дерета вода да я оправдават, и докато има балъци да и слушат “ангелския” глас на плейбек, мързеливото от Толбухин ша си я кара все така пред просото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няква анонимна която има повече гледания и хора на концерт отколкото всички в Пайнер нямаха за 2018-та

Ще я чуя.

 

А гласът на Коя наистина бие много на Галениния, само дето Галена 15 години по-късно може да не пее толкова добте, колкото в началото, но със сигутност е над Коя.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е по-добре да дадеш 20 лева за 2 хубави ястия отколкото за 10 кило помии.

Аз съм останал с впечатлението, че се храниш с помиите и ги избираш пред хубавите ястия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж оригинална сръбска звезда Йелена Карлеуша изкопира Галена.

Галенови, радвате ли се?

 

https://twitter.com/nanogica_dekra/status/1...6990865409?s=19

 

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не е нормално, ма от фенове на Преса кво очакваш? Те носят от 9 дерета вода да я оправдават, и докато има балъци да и слушат "ангелския" глас на плейбек, мързеливото от Толбухин ша си я кара все така пред просото.

 

Нека си я кара, както си знае. На който му харесва, да я толерира. Прав е сърбинът, че никой не кара хората на сила на ходят на участията й.

 

Плейбекът да й беше големия проблем на тази жена.

 

Най-дразнещото нещо са феновете й, които в злобата си изкривяват факти и реалност. Ако ги слушаш тях, все едно сме в матрицата.

Да броим песен с дебют през средата на есен 2017 към песните за 2018. :mf_surrender:

 

Да не броим реалните гледания на песента с Галена, защото идвали от няколко клипчета. Нищо, че до преди няколко години само това правехме всички. Вече не можело, вече сме били 2018. :sp_ike:

 

Галенови им признаваме силния прием на концерта, харизмата и таланта, признаваме големия хит, който направи. Те нищо не признаха.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кака Кели одеве изтърси предколедно, че ако сме броили двете клипчета на Шефката, имала не знам си колко гледания.

 

 

Ми, како Кели, защо да броим само двете, бе миличка? Другите с купени гледания ли са, какво? Едното фенско ще го признаеш, ама другите не, щото става страшно за "Да гори в любов". Вижте що за стока сте.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

15 лева вход на Галена в PORTe във Варна за повече от двучасов купон и почти всички песни на живо и 20 лева вход на Преслава в Play в Бургас за едночасово участие, от които сaмо две песни на живо.

 

И да, "Феноменален" е категоричният хит на зимата.

В ПОРТе винаги е 10лв, какви 15 :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека си я кара, както си знае. На който му харесва, да я толерира. Прав е сърбинът, че никой не кара хората на сила на ходят на участията й.

 

Плейбекът да й беше големия проблем на тази жена.

 

Най-дразнещото нещо са феновете й, които в злобата си изкривяват факти и реалност. Ако ги слушаш тях, все едно сме в матрицата.

Да броим песен с дебют през средата на есен 2017 към песните за 2018. :mf_surrender:

 

Да не броим реалните гледания на песента с Галена, защото идвали от няколко клипчета. Нищо, че до преди няколко години само това правехме всички. Вече не можело, вече сме били 2018. :sp_ike:

 

Галенови им признаваме силния прием на концерта, харизмата и таланта, признаваме големия хит, който направи. Те нищо не признаха.

 

Няма и да признаят. Ако не си скоро, разгледай пак темите за Деса и Кама, ония поне си тролеха съвсем отявлено, тия са просто твърде във филма. Иначе никва разлика няма ...

 

Иначе тва за договора е интересно, ако е вярно. Явно Галя е парафирала нещо ново, аз бях убеден че е с поне единия крак отвънка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този форум се е превърнал в паралелна реалност без мен. Трябва да взема мерки, защото освен, че основните тролове са се побъркали, след проваленият концерт в "Арена Армеец" забелязвам, че опитват да пробутат калпавите изяви там на фаворитите си като нещо страхотно. Също така е очевидно, че на няколкото елемента тук, на които им се снасяше нещо от кухнята в момента, са като подритнати котета. Разбирам и нервите на основните агитки откъде идват. Аз ли да го кажа или още ще се правите на разсеяни?

 

:whistling:

 

п.п. Галена нищо ново не е парафирала. Тя няма дупе да иска нещо от Пайнера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този форум се е превърнал в паралелна реалност без мен. Трябва да взема мерки, защото освен, че основните тролове са се побъркали, след проваленият концерт в "Арена Армеец" забелязвам, че опитват да пробутат калпавите изяви там на фаворитите си като нещо страхотно. Също така е очевидно, че на няколкото елемента тук, на които им се снасяше нещо от кухнята в момента, са като подритнати котета. Разбирам и нервите на основните агитки откъде идват. Аз ли да го кажа или още ще се правите на разсеяни?

 

:whistling:

 

п.п. Галена нищо ново не е парафирала. Тя няма дупе да иска нещо от Пайнера.

 

Дай му, ве бате, сипи му.

 

Виж приема тук, шефе.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да не ми пробутвате изнасилени изпълнения пред камерен състав публика. Бил съм на почти всички турнета и никак не е ОК да ми обяснявате баш на мен какво са приеми, бисове и еуфория. Ближете там рани и си бройте в тубата. И без това знаете какво ща се пее на пенсионирането и на тази генерация певачки....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да не ми пробутвате изнасилени изпълнения пред камерен състав публика. Бил съм на почти всички турнета и никак не е ОК да ми обяснявате баш на мен какво са приеми, бисове и еуфория. Ближете там рани и си бройте в тубата. И без това знаете какво ща се пее на пенсионирането и на тази генерация певачки....

 

Цял живот ли ще страдаш, че Камелия повече няма да види голяма сцена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял живот ли ще страдаш, че Камелия повече няма да види голяма сцена?

Те пък другите щото много виждат. Без ДПС и толкова рехава публика няма да видят. :mf_surrender:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...