Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

INSIDE INFO:

 

Галена сама е пожелала да НЕ закрива концерта. Коя под ред да е в сетлиста, е било изцяло нейно решение.

Вие наистина ли очаквате някой да повярва в тия глупости

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ 10 Попнейбъл за месец Ноември:

 

1.Пара бидже

2.Грешка беше

3.Да гори в любов

4.Феноменален

5.Клеопатра

6.Оп оп

7.Много съм добра

8.Чужди устни

9.Май тайм

10.Въртележката

Като махнем двете цигании, които са нишови хитове за малцинствата и Турция, следващи са "Искам да бъда с теб" и "Не слагай от отровата". Излиза, че 7 от 10 са чалга, като една от трите нечалга песни и хитът на годината от лятото, която още прави убийствен трафик, и песен на английски, на която голяма част от гледанията са от чужбина. Тотална доминация, това от години не се е случвало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие наистина ли очаквате някой да повярва в тия глупости

Аз имам спомен, че и преди е отказвала да закрива. Много рядко има тръпка в закриванията, хората често са уморени и вече се изнасят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще откаже да закрива. Звездите на вечерта - Емануела и Преслава ще са минали, големите хитове ще са изпяти и някой щеше стои да слуша Гив ми лов и 20 минути цигании, при това на плейбек? Галс няма топки да рискува да пее пред празна зала. Знае си мястото поне. Едно време с право се буташе да закрива, сега постепенно се мести по-напред в програмата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

#anebe!

Пара бизде се пише, докога с това бидже! От Биди фер ли се вдъхновяваш?

Тоти разби ли с огнено шоу? Оцени сценичното й израстване от 1 до 10, сравнявайки този клип с видяното от теб на живо оня ден! И опиши подробно микса и изявата й, в случай че не разполагаш с видеоматериал, с който да компенсираш словото!

Първия лек прием беше за Тоти. Ако беше на загрялата публика, щеше още повече да гръмне. Трябваше да е в последния блок с такъв хит и такова шоу. Излезе със световно шоу, огнен обръч сякаш бе цирков артист и показа акробатски заложби под звуците на Мамасита. Истинска неудържима ДИВА. По десетобалната я оценявам с 9ка. Беше по подготвена дори и от Галош.

 

Вие наистина ли очаквате някой да повярва в тия глупости

Вероятно страхът да не бъде пак освиркана е надделял и се е отказала от купеното и от вафлата право да закрие :3fdb8960598fa63e:

Но да, забавно е да им гледаш оправданията. За всичко си имат обяснение. Опасни са. Фен съм им :baaasmiley:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е наела една обществена баня в Истанбул, където ще отпразнува именния ден. :3fdb8960598fa63e:

И който желае може да мине по отъпканото. Веднъж в годината има имен ден. Иска дс разкваси жабата :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 Попнейбъл за месец Ноември:

 

1.Пара бидже

2.Грешка беше

3.Да гори в любов

4.Феноменален

5.Клеопатра

6.Оп оп

7.Много съм добра

8.Чужди устни

9.Май тайм

10.Въртележката

 

Хехе, Феноменален излезе на 8-ми ноември, цяла седмица е пропуснал да трупа.

Най-гледаните български изпълнители за месец НОЕМВРИ според popnable:

1. ГАЛЕНА

2. Криско

3. Денис Теофиков

4. Цветелина Янева

5. Преслава :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие наистина ли очаквате някой да повярва в тия глупости

 

Специално дали ти вярваш или не - изобщо не ме интересува. В този форум има лични приятели на Галена, които общуват с нея често.

Галена е била предвидена да закрива, това знаехме всички ние тук по предварителна информация от кухнята. Сама е пожелала да не се случи така. И честно казано - добре е направила. Тия нейните речетативи, с които си убива овациите, ако бяха за закриване, щеше да е излагация. Толбухинската има по-голям усет за това как да владее и манипулира публиката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, тая песен наистина е хит, направо не е за вярване. :huh:

Такъв хит, че като останаха за бис и не получиха такъв, натрапиха и Пей сърце, без никой да ги е молил :ae:

 

Иначе на лина и лена си пееше публиката. А и тя вече бе загрята от Стораро. При появата му залата гръмна + докараните с автобуси от дпс :ar:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално дали ти вярваш или не - изобщо не ме интересува. В този форум има лични приятели на Галена, които общуват с нея често.

Галена е била предвидена да закрива, това знаехме всички ние тук по предварителна информация от кухнята. Сама е пожелала да не се случи така. И честно казано - добре е направила. Тия нейните речетативи, с които си убива овациите, ако бяха за закриване, щеше да е излагация. Толбухинската има по-голям усет за това как да владее и манипулира публиката.

Може и да е така. Но може и тя да е дрънкала фантасмогории от 1001 нощ а Митко Пайнера да я е свалил на земята няколко дни преди концерта.

 

Както инфото, че ще закрива се оказа не вярно, така и товя, че тя се е отказала може да са фенски фантазии.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като махнем двете цигании, които са нишови хитове за малцинствата и Турция, следващи са "Искам да бъда с теб" и "Не слагай от отровата". Излиза, че 7 от 10 са чалга, като една от трите нечалга песни и хитът на годината от лятото, която още прави убийствен трафик, и песен на английски, на която голяма част от гледанията са от чужбина. Тотална доминация, това от години не се е случвало.

 

Любимият ти кИчек от лятото е с 1.9-2 млн. за ноември. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такъв хит, че като останаха за бис и не получиха такъв, натрапиха и Пей сърце, без никой да ги е молил :ae:

 

Иначе на лина и лена си пееше публиката. А и тя вече бе загрята от Стораро. При появата му залата гръмна + докараните с автобуси от дпс :ar:

 

Е, нали виждам как хората дори горе по трибуните са прави, пеят и танцуват. Това е хит. А ние тук го мислехме за тотал щета и че Пеевска е пазарила трафик - в този ред на мисли съм изненадан. То оставаше да има бис след "Маракеш", вече щях да пометна от невярване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално дали ти вярваш или не - изобщо не ме интересува. В този форум има лични приятели на Галена, които общуват с нея често.

Галена е била предвидена да закрива, това знаехме всички ние тук по предварителна информация от кухнята. Сама е пожелала да не се случи така. И честно казано - добре е направила. Тия нейните речетативи, с които си убива овациите, ако бяха за закриване, щеше да е излагация. Толбухинската има по-голям усет за това как да владее и манипулира публиката.

Мхм прав си, всички щяха да избягат от залата ако Галя закриваше

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно страхът да не бъде пак освиркана е надделял и се е отказала от купеното и от вафлата право да закрие :3fdb8960598fa63e:

Но да, забавно е да им гледаш оправданията. За всичко си имат обяснение. Опасни са. Фен съм им :baaasmiley:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Това не са оправдания, бе човек. Споделиха ми го, реших и аз да ви го споделя. Нали сме тук, за да коментираме любимия си стил музика, да нищим интригите му.

 

Какво да се оправдавам, аз дори се радвам, че се е отказала. Щяхме да се изложим. Нека Преслава си закрива, на нея повече й се отдава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е по-добрата на концертната сцена, а Галена на клубната. И двете няма кой да ги бие, да му мислят другите. :whistling:

 

 

Помним ли този хит, посветен на Шефката? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И който желае може да мине по отъпканото. Веднъж в годината има имен ден. Иска дс разкваси жабата :roll1:

Аа, това е било вчера на рождения ден. Днес друго! А и пред планета се похвали, че е била на спа 🤣

 

Мамасита догодина ще закрива. Време й е и за самостоялен концерт, като няма да й се наложи да вози хора с автобуси за изявата си, понеже билетите ще бъдат изкупени същия ден от южняци софиянци.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...