Jump to content

Online: Цветелина Янева и Денис Теофиков - Грешка беше


Препоръчани коментари

Разбирам да се дава шанс на млади изпълнители, ама това ни в клин, ни в ръкав. Този конкуренция на Емрах ли ще е какво?

Ситото е доста едро вече и пропуска какво ли не с малко по-дебел джоб и връзки. Не им отива на класни имена като Емилия и Цветелина Янева да застават до такива хлапаци. Нелепо е.

Песен без каквато и да било идея. Не лоша, но посредствена музика и красива Цветелина Янева. Нищо друго не мога да кажа за този проект.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е интересна и 2-та гласа си пасват идеално,а Цветелина е толкова красива.Това според мен е най-евтиният клип на Янева,нещо интересно и се е опитала да го пробута,а можеше нещо по-яко да направи.Язък за хубавите и визии

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опит за налагане на поредния връзкар. Сякаш Емрах не ни беше достатъчен. Толкова ли е трудно да направят един конкурс за млади изпълнители? Не виждам песента като голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух я и след няколко минути се усетих, че си я тананикам. Приятна и зарибяваща песен си е. Клипът също е добре направен.

Странно ми е, че в последните години новата Пайнерска мода явно е да представят тийн дебютантите не с тяхна самостоятелна песен, а като ги сложат в любовен дует с 30-годишна изискана дама. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът не е никак лош, но наистина е доста под нивото на 90% от клиповете, които е предлагала Цветелина Янева! Песента, припева и музиката са интересни, наистина има нещо в припева, което те кара да си го тананикаш, но не мисля, че с тази песен ще се получи! Ако беше самостоятелна или с някой по-наложил се изпълнител или пък например пак дует с Галена щеше да е различно. И според мен е малко като историята с "По такива си падам", както опитват да наложат онова момче покрай Емилия. Може би това е една от най-основните грешки в целия този проект, който не е лош, но толкова. Цветелина я чакаме със самостоятелна и наистина избухваща песен като "Видимо изневерил", последната ми нейна любима песен. Сигурен съм, че ще се стегне и отново ще предложи нещо добро като за нея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връзкар или не няма никакво значение.Момчето е супер талантливо дано Пашев успее да му направи песни, който ще му отиват!

Иначе песента е супер, но това пеене на фалцет при Янева леко започва да дразни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми намирисва на milf....Не ми е нормално един 18 годишен да пее за любов и взаимоотношения с 30 годишна кака. Нелепо е...ако се абстрахираме от този факт проекта е добър

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеееее, страхотна, страхотнааааа ееее! Не мога да се нарадвам на тази златна есен, просто ги попиляха. И това ще гърми, перфектна песен просто!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е готина, текста ми харесва. Момчето наистина напомня за Емрах, талантливо е. Неговото пеене прави песента. Изпяването на Янева малко ме дразни. Като цяло е добър проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешка е да се появяват такива слаби парчета :1000 (29): Тия хора не чуха ли Преслава какво пусна, та правят клипове изобщо на такива парчета. Само дето открадна датата на Десислава за снимки :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента. Момчето изглежда свежо, с подходящите песни може да станат нещата. Чалгата има нужда от нови имена, които да станат любимци на подрастващите, които като таргет чалгата изгуби преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешка е да се появяват такива слаби парчета :1000 (29): Тия хора не чуха ли Преслава какво пусна, та правят клипове изобщо на такива парчета. Само дето открадна датата на Десислава за снимки :1000 (29):

Какво толкова е пуснала Преслава?! Влизам всеки ден и чета еднаквото ти възхваляне на песента на Преслава. И на мен ме кефи, но то идва сякаш е пуснала някакъв хит от ранга на шампанското а не поредната песен която ще бъде забравена след 3 месеца.

 

Дуета си е страхотен, Цвети изглежда прекрасно в клипа. успех на момчето!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частта преди припева от 0:45 е взаимствана от друга песен, в която я пееха два пъти, а не веднъж както тук. Някой сеща ли се коя беше песента? Ама мелодията е едно към едно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...