Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

40 потребителя четат темата.

:3fdb8960598fa63e:

Джулия раздвижи форума. :3fdb8960598fa63e:

 

Хем не е известна, хем от 3 дена само тя се коментира.

Лидерка !

Ами нея я знаем само във форума, нормално е да се коментира. :D Тия хвалебствени слова по YouTube са от стотиците профили, които тукашните й няколко поддръжника направихме.

 

Яница, Камелия и Деси Слава изкараха тупалките този сезон.. чакаме със затаен дъх "Стоп", която усещам, че ще бъде разбивация! :Vishenka_05:

 

Това песен на Яница ли ще е?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това песен на Яница ли ще е?

 

Галена, уж излиза в понеделник.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слав, виждам, че прилагаш музикотерапията, на която те научих. Радвам се за което. :Vishenka_05:

Сега съвсем сериозно, какво ти е? Не мога да те позная направо.

По малко форуми, по малко чалга и всичко си идва на мястото.

Хубаво е и други да пробват тази формула - носи 100%ов успех.

 

Но самата ти знаеш, че аз съм многопластова личност, която носи много лица в себе си. Не забравяй, че някога ти бях сред любимите потребители с най интересни постове . :phpgrin2:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В моя пост се споменават Пара бидже, Фактите и Милионерче - все по темата попфолк. В предния ми пък говорех за Галена и Джулия. Виж, твоите са чист спам. Няма и грам фолк в тях... Тоест аз отново спазвам правилата, а ти отново не...

 

 

А това какво е?

 

Очевидно не си прочел нито един роман през живота си. Те се протакват в страници, а не в 6 изречения.

Но то от изказа и манталитета ти е ясно, че ни романи, ни дори разкази не са стигали до твоите очи. То това не е като да кълчиш снага над Милионерче и Пара бидже - там е твойта сила :1000 (29):

 

В момента съм в добро настроение и ти го казвам от човешка гледна точка. Наистина се готви бан за теб - много дълъг. Пазим всичките ти постове, в които ни коментираш - десетки са. Проблемът не е конкретно в този днес, а това, че при теб стана система и в безочливата ти наглост да продължиш да го правиш въпреки многото предупреждения.

 

Спри се. Не ми отговаряй на този коментар. Казвам ти - готвят се много сериозни промени в идните месеци. Ако не спреш да наглееш и не се поправиш, ще гърмиш. И може да е завинаги. Сам си прецени дали за теб е по-важно да направиш още няколко опита в "чупене на психики", както ти сам се изрази, че обичаш да правиш. или е по-важно да си запазиш мястото в този форум, за да продължиш да дискутираш музика. Изборът е твой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че да. Но едното не изключва другото. Или според теб, човек не може да е вътрешно добър и същевременно да иска да изглежда добре?
О, не на мен тия номера, скъпи! При теб си е чиста обсесия и съм сигурна, че съдиш за хората само или поне главно по вида им и материалното състояние!

Като започнем от това, че слушаш музиката с очите, минем през нещата, които си открехвал към себе си, та стигнем до лайф стайла. Ти, разбира се, си свободен да правиш каквото пожелаеш, но нали знаеш, че един децата ти няма да се родят с ринопластики, фитнес и зъбни протези. В какво ще ги възпитаваш?

 

 

По малко форуми, по малко чалга и всичко си идва на мястото.

Хубаво е и други да пробват тази формула - носи 100%ов успех.

 

Но самата ти знаеш, че аз съм многопластова личност, която носи много лица в себе си. Не забравяй, че някога ти бях сред любимите потребители с най интересни постове . :phpgrin2:

Многото лица ги разбирам, Слав, но за какво са ти някакви войни с теми за сваляне на модераторски права и т.н.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри се. Не ми отговаряй на този коментар. Казвам ти - готвят се много сериозни промени в идните месеци. Ако не спреш да наглееш и не се поправиш, ще гърмиш. И може да е завинаги. Сам си прецени дали за теб е по-важно да направиш още няколко опита в "чупене на психики", както ти сам се изрази, че обичаш да правиш. или е по-важно да си запазиш мястото в този форум, за да продължиш да дискутираш музика. Изборът е твой.
Не ми отнемайте Славче! :girl_cry2:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това какво е?

В момента съм в добро настроение и ти го казвам от човешка гледна точка. Наистина се готви бан за теб - много дълъг. Пазим всичките ти постове, в които ни коментираш - десетки са. Проблемът не е конкретно в този днес, а това, че при теб стана система и в безочливата ти наглост да продължиш да го правиш въпреки многото предупреждения.

 

Спри се. Не ми отговаряй на този коментар. Казвам ти - готвят се много сериозни промени в идните месеци. Ако не спреш да наглееш и не се поправиш, ще гърмиш. И може да е завинаги. Сам си прецени дали за теб е по-важно да направиш още няколко опита в "чупене на психики", както ти сам се изрази, че обичаш да правиш. или е по-важно да си запазиш мястото в този форум, за да продължиш да дискутираш музика. Изборът е твой.

Ако за подобни провокации се слагаше бан, целия форум до сега да е изтрит и всички да са с банове, като твоя щеше да е за 2 години, а не за 3 месеца.

Поста ми не нарушава правила и се споменават 3 кючека в него.

Постовете, които пазиш... За тях съм бил наказван и за по 3 и за по 7 дни. Ако в момента получа БАН (за което нямам против, дори обратното - бих се радвал целия форум да види, че за пореден път не се банват тези, които обиждат, а се банват тези, на които приятел на модераторката не симпатизира.), вие бихте се орезилили. Само за последните 3 страници имаш над 10 поста, които са чат и спам и са далеч от фолка. За последните 10 страници пък си обидил поне 5 потребителя и си се заял с още толкова. За теб 3 дни без форума ще са като 3 години без щастие . За мен 3 месеца без форума ще са награда - толкова негативен и лош човек в живота си не съм срещал. Искаш ли още сега да направим тема кой от нас двамата е за перманентен бан. Нали знаеш, че едно 20 човека ще се изкажат много бързо срещу теб и Стела няма да може да те спаси.

Когато ти спреш да ми отговаряш, ще спра и аз. Или и за двамата бан, или за никой :Vishenka_05:

Не ме ли нарече нещастник ти в началото на диалога ни? Не ме ли нарече грозен, черен, мангал последния месец. Не ме ли кълна на смърт и болести преди няколко месеца. За това не се ли слага бан?

Щом си в добро настроение искам да се разкършиш на това:

 

Къде в тези постове си писал за фолк. Това е само от последния час... Ако се върна 20 страници назад, ще наброя поне 50 такива...

@Stela

 

Двамата нещастника пак почнаха с хапливи коментари, насочени към нас. Не смеят да ни цитират обаче, нито да ни споменат никовете. :3fdb8960598fa63e: От лятото насам треска ги тресе милите. А лекарство няма.. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Защо обиди? Ти сам каза, че имаш лични проблеми и си нещастен. Значи си нещастник :)

 

Слушам-слушам, не бери грижа. ;)

 

 

Бла-бла-бла, пак полу-романи.

 

Айде спри се вече. Ходи да си пишеш с тия, за които мнението ти е важно.

 

 

40 потребителя четат темата.

:3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия раздвижи форума. :3fdb8960598fa63e:

Ами нея я знаем само във форума, нормално е да се коментира. :D Тия хвалебствени слова по YouTube са от стотиците профили, които тукашните й няколко поддръжника направихме.

Това песен на Яница ли ще е?

Ма моля ти се. Хората по участията и са платени. Тя им дава пари да ходят там :D

 

О, не на мен тия номера, скъпи! При теб си е чиста обсесия и съм сигурна, че съдиш за хората само или поне главно по вида им и материалното състояние!

Като започнем от това, че слушаш музиката с очите, минем през нещата, които си открехвал към себе си, та стигнем до лайф стайла. Ти, разбира се, си свободен да правиш каквото пожелаеш, но нали знаеш, че един децата ти няма да се родят с ринопластики, фитнес и зъбни протези. В какво ще ги възпитаваш?

Многото лица ги разбирам, Слав, но за какво са ти някакви войни с теми за сваляне на модераторски права и т.н.

 

Душицо, знам че ти изглеждам такъв, не че не съм материален, не че не държа на външния вид и т.н.т. Но повярвай ми, не държа хората с които общувам да са ремонтирани или да са облечени в Гучи.

На мен тея неща ми харесват, харесвм да се обличам и изглеждам добре, харесвам това и в хората, но не го поставям на пиадестал. Всеки е свободен да бъде такъв, какъвто иска. А за ценности и духовност - смея да кажа, че съм добре възпитан и проявявам уважение към всеки, стига да не ме настъпи. Смятам, че и с всеки е така. Аз съм човек, който има достатъчно добри приятели, които ежедневно ми показват колко ме обичат и уважават. Това е показателно, а и хората които ме познават зная що за човек съм.

Ти си свободна да мислиш каквото искаш за мен.

Нали съм ти казвал, че обичам да ме подценяват ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма моля ти се. Хората по участията и са платени. Тя им дава пари да ходят там :D

Душицо, знам че ти изглеждам такъв, не че не съм материален, не че не държа на външния вид и т.н.т. Но повярвай ми, не държа хората с които общувам да са ремонтирани или да са облечени в Гучи.

На мен тея неща ми харесват, харесвм да се обличам и изглеждам добре, харесвам това и в хората, но не го поставям на пиадестал. Всеки е свободен да бъде такъв, какъвто иска. А за ценности и духовност - смея да кажа, че съм добре възпитан и проявявам уважение към всеки, стига да не ме настъпи. Смятам, че и с всеки е така. Аз съм човек, който има достатъчно добри приятели, които ежедневно ми показват колко ме обичат и уважават. Това е показателно, а и хората които ме познават зная що за човек съм.

Ти си свободна да мислиш каквото искаш за мен.

Нали съм ти казвал, че обичам да ме подценяват ;)

Защо не пишете за фолк. Ще има банове :3fdb8960598fa63e:

 

Наистина ми е странно защо се отрича прогреса на Джулата. Не е необходимо да я харесваш, за да го забележиш :girl_witch:

Ама хитруша е с това име Оп оп. Много е важно името за един хит. Пашев наистина използва добри маркетингови трикове

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и клипа е много добър. Стенлито е направил страшен монтаж. Не скъп кпил, но добре монтиран, съчетан перфектно с ритъма на песента.

Джулия е мега атрактивната, пълни екрана с танци и стойки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Душицо, знам че ти изглеждам такъв, не че не съм материален, не че не държа на външния вид и т.н.т. Но повярвай ми, не държа хората с които общувам да са ремонтирани или да са облечени в Гучи.

На мен тея неща ми харесват, харесвм да се обличам и изглеждам добре, харесвам това и в хората, но не го поставям на пиадестал. Всеки е свободен да бъде такъв, какъвто иска. А за ценности и духовност - смея да кажа, че съм добре възпитан и проявявам уважение към всеки, стига да не ме настъпи. Смятам, че и с всеки е така. Аз съм човек, който има достатъчно добри приятели, които ежедневно ми показват колко ме обичат и уважават. Това е показателно, а и хората които ме познават зная що за човек съм.

Ти си свободна да мислиш каквото искаш за мен.

Нали съм ти казвал, че обичам да ме подценяват ;)

Да оставим малко настрани чалгата и да си поговорим като хора за интересни и дълбинни неща.

Какъв беше в училище, ама честно. Да кажем до осми клас?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и клипа е много добър. Стенлито е направил страшен монтаж. Не скъп кпил, но добре монтиран, съчетан перфектно с ритъма на песента.

Джулия е мега атрактивната, пълни екрана с танци и стойки.

 

И освен това е с много секси телце. Може да го дигне дори на най-върлите жендъри :1000 (29): :1000 (6):

 

Обаче цялото лице е пипала. Не само носа. Скули, устни, брадичка. Дори и клепачите е дигала... Основен ремонт и тунинг. :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма моля ти се. Хората по участията и са платени. Тя им дава пари да ходят там :D

 

Аз само от едно клубно участие в началото на годината мога да ги уверя, че не са платени. :1000 (29): Щом даже аз се шашнах, когато инак заспалата публика изригна когато тя излезе на сцената, смятай.

Представям си каква сензация щеше да е ако беше изгряла в златните времена за жанра, когато звезди се правеха много по-лесно.

 

Защо не пишете за фолк. Ще има банове :3fdb8960598fa63e:

 

Наистина ми е странно защо се отрича прогреса на Джулата. Не е необходимо да я харесваш, за да го забележиш :girl_witch:

Ама хитруша е с това име Оп оп. Много е важно името за един хит. Пашев наистина използва добри маркетингови трикове

Да, това с името е много добър трик. Азис стайл. :3fdb8960598fa63e:

Не знам, но мен лично много ме кефи и това, че най-накрая Пайнер или там който е около тях работят усилено върху налагането на нови имена. Само допреди 1-2 години, включително и при дебюта на Джулия, никой от нас нямаше надеждата, че е възможно такова нещо, след толкова много нереализирани потенциални звезди. Само си говорехме колко хубаво би било да ги налагат- ето, че на някои като Джулия, Денис, Емрах и дори Арти се получава доста по-добре от предните, а някои от тях още дори не са си пуснали самостоятелните песни. Може и Десита да сложим в този списък, и към нея има интерес още преди реално да е дебютирала самостоятелно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и клипа е много добър. Стенлито е направил страшен монтаж. Не скъп кпил, но добре монтиран, съчетан перфектно с ритъма на песента.

Джулия е мега атрактивната, пълни екрана с танци и стойки.

 

Чак сега разбирам, че Стенли е режисьора. Евала, дори и не толкова скъпите си клипове ги прави много добри. Аз, разбира се, веднага се сещам и за шедьоврите на Деса от 2016, дано и Джулката да види такива по някое време.

 

И освен това е с много секси телце. Може да го дигне дори на най-върлите жендъри :1000 (29): :1000 (6):

 

Обаче цялото лице е пипала. Не само носа. Скули, устни, брадичка. Дори и клепачите е дигала... Основен ремонт и тунинг. :1000 (6):

Ами все нещо трябва да е правила докато не пускаше песни след Бръм. :1000 (29):

В тяло обаче винаги си е била секси. Че и в лице и прическа не беше зле в началото, особено като я сравним с дебютантските визии като от махалата на другите ни форумски любимки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да оставим малко настрани чалгата и да си поговорим като хора за интересни и дълбинни неща.

Какъв беше в училище, ама честно. Да кажем до осми клас?

Нормално дете, общително, до 4-5 клас бях по кротък. После се отраках, цигарки, ранни дискотечки, кафета..знаеш как е . В училище винаги съм бил с едно средно ниво. Изключвам от 1ви до 4ти клас. Вече в гимназията ми дойде акъла. Там си давах повече зор.

 

Днес ме хващаш на кеф. Психолжката любима :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И освен това е с много секси телце. Може да го дигне дори на най-върлите жендъри :1000 (29): :1000 (6):

 

Обаче цялото лице е пипала. Не само носа. Скули, устни, брадичка. Дори и клепачите е дигала... Основен ремонт и тунинг. :1000 (6):

Много добре тренирана мадама е. Стегнат корем, нацепено дупе, хубави рамена. Опасна е. Чакай да видя коя зодия е, че ми стана интересно.

 

Edit: Телец - 12 май. От мойте знаци е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално дете, общително, до 4-5 клас бях по кротък. После се отраках, цигарки, ранни дискотечки, кафета..знаеш как е . В училище винаги съм бил с едно средно ниво. Изключвам от 1ви до 4ти клас. Вече в гимназията ми дойде акъла. Там си давах повече зор.

 

Днес ме хващаш на кеф. Психолжката любима :Vishenka_05:

Интересен си ми, ще потърпиш любопитството ми! :3fdb8960598fa63e:

 

Кога започна да слушаш чалга и разбра, че предпочиташ Камелия?

И също така, какво правеше по въпроса с дрехите и визията, когато не си изкарвал кинти и си зависел от родители? Те задоволяваха ли тези капризи?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах видение - песента на Деса ще е по-силна и ще направи повече гледания от тази на Камелия. :P

 

Видението ми е на път да стане реалност. Не знам колко голям хит е "Името ти" по дискотеките, но с гледанията зацикли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен си ми, ще потърпиш любопитството ми! :3fdb8960598fa63e:

 

Кога започна да слушаш чалга и разбра, че предпочиташ Камелия?

И също така, какво правеше по въпроса с дрехите и визията, когато не си изкарвал кинти и си зависел от родители? Те задоволяваха ли тези капризи?

В ранни детски години. Вече беше издала Огън момиче - албума. Всичките деца тогава в квартала бяхме луди по Камелия, Деса, Петра също беше сензация. От Огън момиче ми е любимка Камейсъна.

 

Да, не съм бил лишаван в детските години. Почти нищо не ми е отказвано, но за това си е.имало причини, които ще ме извиниш но не мисля да коментираме. :) иначе, да в по-нататъшен период особено по време на гимназията исках всичко - часовници, хубави очила, скъпи анцузи, дрехи..кола също. Но аз и рано почнах да работя. Още на 16 бях помощник барман в едно заведение, където баща ми беше на партия с още 2ма човека. От тогава всяко лято, когато съм учил съм работил там, а и в последствие на други места. :D

Янева, да не ни баннат за спам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам ненавистта по Джулия в този форум. Безобидна е. Какво ви пречи че има хитове?

Няма ненавист към за коя говорим всъщност? както няма и хитове. За безобидна съм съгласен, въпреки че е редно да поправим правописната ти грешка. Бездарна се пише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видението ми е на път да стане реалност. Не знам колко голям хит е "Името ти" по дискотеките, но с гледанията зацикли.

Напротив. Парви същите гледания, каквито и преди 10 дена. Между 25 и 30 и няколка хиляди на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. Парви същите гледания, каквито и преди 10 дена. Между 25 и 30 и няколка хиляди на ден.

 

Е от 10 дена прави 25-30К, това не е зацикляне? Стои на едно място.... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...