Jump to content

Online: Преслава - Да гори в любов


Fast

Препоръчани коментари

Има прилики, да. Но според мен Преслава изобщо не знае, ако знаеше, не би се съгласила. Не е за първи път изпълнител да стане жертва на подобни неща.

Прилики, има буквално цели изречения които са 1:1 директен превод.

 

И добре, Преса дори да не знае - което само показва колко ниско е нивото - не само нейното, но по принцип - на родната продукция, и отношението към нея; та виках има двама, за пореден път - двама текстописци посочени като автори на текста. Да се обядят къде живеят, щото дори аз, дето не се вълнувам особено напоследък от уърлд поп съм чувал въпросния трак на Дуа липа. Искам и аз да се преместа там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилики, има буквално цели изречения които са 1:1 директен превод.

 

И добре, Преса дори да не знае - което само показва колко ниско е нивото - не само нейното, но по принцип - на родната продукция, и отношението към нея; та виках има двама, за пореден път - двама текстописци посочени като автори на текста. Да се обядят къде живеят, щото дори аз, дето не се вълнувам особено напоследък от уърлд поп съм чувал въпросния трак на Дуа липа. Искам и аз да се преместа там.

 

Искам да кажа, че текстописците може би съзнателно са използвали чуждия текст. Иначе съвпадението ще е прекалено голямо. Преслава обаче, надали се е сетила точно за тази песен, когато е чула текста. Аз също не се сетих, а съм я слушала доста пъти, когато спомена, дори не загрях за коя песен говориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е до бюджет, то и с 5 лева може да се направи качествен клип. Проблема е, че Преса и неограничено количество мънги да има за клип, крайния резултат пак е ша е същия - пак ша са същите дивани, мазета, прически, рокли, просто не и пука и толкоз - язък че за цифра години кариера не е направила един свестен клип.

 

Ма кво да очакваме от жената, която се е бръкнала за двама текстописци да и преведат миналогодишен хит за набързо скалъпения проект?

И защо трябва да ѝ пука? Кой е казал, че клипът е нещо толкова жизненоважно??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албанците откачат по вокалите. Кралицата покорява нови територии. Не се занимава с мангалски гласове, както останалите прислужници в Пайнер. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, ще ти обърна и на теб един единствен път внимание.

 

Първо, тва па се едно не прилича на 1000 предни песни на Преслава. Не вървиш

 

И второ, никой не е казал, че иска Преса да пръска мръсни пари за лъскави клипове, а че не желае да се постарае да предложи на феновете смислена видео реализация на песните си. Цифра певици (adorable учитиво ги изброи) които без Депесарски мънгизи правят значително по-читави клипове. Посочваме просто, че не иска / няма идеи да направи нещо кат хората. Със същия успех може да си качва песните и със слайдшоу, така и така само отбива номера.

 

И трето, нещо продължавате учитво да заобикаляте факта как текса хем е върло инспириран от друга песен, та чак отделни фрази са 1:1, а двама тесктописци му се водят автори.

Първо не съм написал поста за да ми обръщаш някакво внимание и второ "пожелавам ти да гориш в любов"!!!

П.п. Като гледам до утре вечер ще имаме милионче!!!

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма зарибявка това парче! Хората я заливат с любов и хубави коментари в инстаграм и ютуб. Страхотна е. И ще направи най-бързия си милион. Другите да се пенсионират :1000 (29): Чак не ми се иска Десислава да пуска нещо ново, че след това няма стигане :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен е направила,но само на мен ли ми се вижда,че на Преслава гърдите са бая пораснали?

Е, в клипа е бременна, нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не беше ме зарибявала някоя песен на Преслава, това е абсолютен хит. Колкото и да я отписват, да се опитват да й закриват кариерата, просто тя докато не се оттегли самата, няма кой друг да го стори!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ей, това вече 4 месеца не ми писва и грам. Такова нещо с нейна песен не ми се е случвало от "Моето слабо място". :1000 (34):

За пореден път й казвам - Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкара хита на сезона, няма как. И аз още си я слушам, една от 2те чалги в телефона.

Дано не пуска още поне месец нищо, че да продължи живота на песента. Кралица

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, това вече 4 месеца не ми писва и грам.

За пореден път й казвам - Евала!

Хитовете на кралицата никога не ми омръзват, вечни са!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандални приеми има все още. Уби ги Петя, отново, но все пак може би е добре до месец да пусне нещо, че да им покаже малко на другите самозванки :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...