Jump to content

Online: Преслава - Да гори в любов


Fast

Препоръчани коментари

1 час

30 958 гледания

3827 харесвания

52 нехаресвания

275 коментара

 

На всеки половин час ли ще актуализираш? Сподели по-добре твоето мнение за песента, тази тема е основно за това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всеки половин час ли ще актуализираш? Сподели по-добре твоето мнение за песента, тази тема е основно за това.

Вече го споделих. Какво те бърка че пускам статистики от време на време? Както е тръгнало май наистина ще стане хитът на есента. Не се изтриваш е имала 38к първия час.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато дори архивирания Малинаж изкара по-ударна песен от набеденета лидерка.

 

Къф е смисъла от пускането на тая боза, дето е слушана от край време? Щот нещо ми се губи, по добре да си беше дундуркала малката на спокойствие, да и наплете терлици и да размаже с нещо яко, нали, ама от кокошарника и точно от Преса що ли да очакваме смислени кариерни решения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато дори архивирания Малинаж изкара по-ударна песен от набеденета лидерка.

 

Къф е смисъла от пускането на тая боза, дето е слушана от край време? Щот нещо ми се губи, по добре да си беше дундуркала малката на спокойствие, да и наплете терлици и да размаже с нещо яко, нали, ама от кокошарника и точно от Преса що ли да очакваме смислени кариерни решения.

Това е темата за коментиране на песента, Преслава - Общи приказки е тук: Преслава - Общи приказки :D

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми допада, но очаквах нещо повече от вече слушана симпатична еднодневка. И Преслава трябва да предлага повече, като ще се води толкова голямо име. Да не говорим как си убива хайпа след бременността.

От клипа не очаквах много и не получих много. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка, още от първото слушане ме зариби на макс. Видеото не е нещо особено, но визиите и са много красиви, Преслава просто пълни картинката с присъствие и не е нужно нищо повече. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е темата за коментиране на песента, Преслава - Общи приказки е тук: Преслава - Общи приказки :D

 

Не си познал, че ще ми казваш къде и какво да коментирам, стой си в ъгъла, или в темата за Преса, и се не обаждай много много.

 

А самата песен е скучна, клипа е невзрачен и всичко е колкото да се върти нещо там, да разсее слуховете, че ще се отказва. Просто няма кво да и се коментира. Ако си беше траяла поне до концерта декември месец и да забие нещо ударно, а ся след 2 месеца пак тряя да се бърка за нови песен и клип, щото тва даже и тя самата няма да го помни след 10 дена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна тупалка, ще гърми по дискотеките като предните две, в нейния си стил е, но просто е един път... Този наръчник с точките, колко нахъсано е изпяла "пожелай му да гори в любов" и как само всички ми целят темата в момента, просто много се кефя на есента. Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сме й дали толкова, че така да ни пълни душите! :ba: НЕВЕРОЯТНА, това ще гърми по 3 пъти на вечер, редом с "Не се изтриваш" и "Обратно в играта".

Благодарим ти, Богиньо! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

как само всички ми целят темата в момента, просто много се кефя на есента. Кралица!

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Хареса ми текста, а той се оказа КРАДЕН от превода на тая песен.....

 

 

 

Припевите са ЕДНО КЪМ ЕДНО :gun_bandana: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Хареса ми текста, а той се оказа КРАДЕН от превода на тая песен.....

 

Припевите са ЕДНО КЪМ ЕДНО :gun_bandana: :mf_surrender:

Факт, мислех, че всеки го е хванал и затова не съм коментирала. Но защо на едни постоянно им прощаваме кражбите, а се очаква да очерняме Преслава за първата от много време насам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Хареса ми текста, а той се оказа КРАДЕН от превода на тая песен.....

 

Припевите са ЕДНО КЪМ ЕДНО :gun_bandana: :mf_surrender:

Нови правила :D Леле крали са на поразия..

Трябвяха й 2ма текстописеца за да и гепат текста на Дуа липа... И сама можеше да свърши тая работа : D

 

Иначе след 3то слушане мога да кажа

, че песента му кефи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нови правила vs New Rules

 

Нови правила отсега ще спазвам = I've got new rules, I count 'em

Първо, игнорирай го, дойде ли, стопирай го. Не сърцето, питието води го = Two, don't let him in / You know he's only calling 'cause he's drunk and alone

Второ – надалече дръж от леглото този мъж, сутринта ще съжаляваш = You know you're gonna wake up in his bed in the morning

Трето – никакви приятелства с бивши, все накрая те излизат печеливши = Three, don't be his friend

 

Прекалено директен превод, няма лошо да се заимства, но са прекалили като за текст мислен от двама човека. Песента ми харесва, куплетите са със страхотна мелодия, припевът след тях можеше да е още по-мелодичен. Клипът е много зле, хубавите камери донякъде успяват да замаскират нивото на идеи от 2006-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С горчивина признавам, че на мен ми хареса веднага! Влага нещо много специфично, като пее в студиото, даже да преиграва в текста, повлиява с всяка думичка. Клипът е обичаен като за нея. Ще се върти повече от "Обратно в играта"!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песнта, но не разбирам, защо й трябваще да я пуска. Според мен правилната стратегия беше до декември да си гледа детето без изслишно бълване, публиката нямаше да я забрави. След това щеше да си в отпочинала и хората щяха да са си починали от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще мине "Не се изтриваш" по лайкове - тя имаше 19к първото денонощие? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми допадна от първо слушане, нарочно исках да я чуя преди да чета коментарите и се изненадвам как сте я оплюли. Нахъсваща песен с оригинални фрази, това си е стилът на Преслава. Клипът е красив, тя изглежда страхотно - не съм и очаквал повече от Пресово видео. Според мен ще стане голям хит, успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсвирът и припева са най брутални. Отдавна не е пяла така въздейсъващо. Набара втори хит за годината и имам чувството, че този ще е още по успешен.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми допадна от първо слушане, нарочно исках да я чуя преди да чета коментарите и се изненадвам как сте я оплюли. Нахъсваща песен с оригинални фрази, това си е стилът на Преслава. Клипът е красив, тя изглежда страхотно - не съм и очаквал повече от Пресово видео. Според мен ще стане голям хит, успех!

 

Мда, явно на гепенето на готови фрази от миналогодишния хит вече му се викало оргиналност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...