Jump to content

Online: Преслава - Да гори в любов


Fast

Препоръчани коментари

Егати изтърканата мелодия. Пята до болка и приличаща на 100 други. Хубаво, че е Камелия да има какво да се слуша, Аман от едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, но на първо слушане слаба ми идва.

 

Е, това все пак е правено за да запълни вакуума около раждането на детето. Не може да се очаква кой знае какво ударно нещо....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е особено взривяваща песента. Няма го ефекта "уау" както при "Не се изтриваш", но предполагам че за декември пази по-силната от двете песни.

 

Ще е хит със сигурност.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарование от Преса - песен на ниво пълнеж в албум. Даже "Въртележката" на Яница е доста по-зарибяваща от тази, при все че са в една и съща стилистика. Преслава тотално се оплита като пате в кълчища в абсолютния комерс и крайната клишираност. Не вярвам да й се получи някакъв много голям хит с това предложение. Честно казано и най-голямата сила на Преса - изпълненията - напоследък не ме кефят - и тук ми идва едно такова хем провлачено, хем пренавито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е особено взривяваща песента. Няма го ефекта "уау" както при "Не се изтриваш", но предполагам че за декември пази по-силната от двете песни.

 

Ще е хит със сигурност.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната посредствена песен на Преслава. Все една и съща песен все едно слушаме последните години Клипа също сме го гледали милион пъти. Чупки , стойки и муцуни . След Камелия не върви...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна песен, само отсвирите не са запомнящи и в допълнение с циганските вокали ми идват в повече. Можеха да измислят нещо ново за да запълнят мястото, или да ги пропуснат като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна и неочаквана за мен изненада от Преслава. Слушаше ми се нова песен от нея разбира се и знаех, че още май месец е снимала клип. Предполагам, че е точно на тази песен? Изглежда прекрасно и видеото е приятно. Като човек на когото любимата певица е Преслава толкова години, никога не очаквам най-доброто видео да е от нея, но е доста прилично, няма как да се сравни с последните клипове на Емануела, Азис, Анелия, Малина, Емилия, Галена и Цветелина Янева, Камелия, но иначе е добро!

За песента обаче, почти винаги съм свикнал нейната песен да е най-добрата и да ми харесва най-много - от коментарите очаквах да се разочаровам, но никак не е лоша, не е и най-доброто от Преслава разбира се! Точно припева е страшно зарибяващ и това "първо, второ, трето". Да, навярно ще стане хит, но моето мнение е, че Азис държи хита тази година, а и честно казано очаквам и други песни да са успешни като тези на Малина - която пък е моят фаворит до момента, Яница също е с доста хитов потенциал..... не знам за тази песен..... ще видим, на мен много ми хареса, но ако трябва да съм честен на Малина предложението в момента ме грабна най-много, може би след това вече на Преслава. Есента все пак започва обещаващо, харесват ми песните.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това първо, второ, трето прилича на "Няма да ти пиша" - в два, в три, в пет .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това първо, второ, трето прилича на "Няма да ти пиша" - в два, в три, в пет .. :3fdb8960598fa63e:

 

Именно, и аз се досетих за това :) а други го оприличават с New Rules "One, don't pick up the phone... Two..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата на Балканския полуостров отново смаза всичко, което съществува! Песента ще е хит със сигурност, много е хубава а визиите ѝ са уникални.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...